Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebolo to zle DLC, ale taky backtracing ako tu som este nezazil. Nie ze musim prejst rovnaky level dvakrat, ale dokonca trikrat. To si mohli kludne odpustit.
    • souhlas... bylo to ok, ale žádnej šlágr.. jít v tom SPOILER ALERT!!!! :) vězení 3x po sobě byl fakt vopruz.. btw - zachránili jste tu kočku nebo vězně..?
      • Ja tych vaznov, povedal som si, ze ta zenska si tu plynofikaciu zasluzi. Ale to by ma zaujimalo, ako zachranit oboch...
        • USER47
          Návod máš třeba tady:
          http://www.youtube.com/watch?v=lkZmiDNGjYU

          edit: pozdě
        • Aha, tak uz som si to kukol na youtube. V tej miestnosti som bol predtym, ale nenapadlo mi ist tam znova.
      • USER47
        Spoiler -------- můžeš zachránit i všechny:). Já ale zachránil vědkyni, vězňům bych tak jako tak smrt spíš oddálil.
  • Cestina sa nechysta?
    • 16cmfan
      Chystá - http://deusex.herniweb.cz/news/ Na ľavo hore máš aktuálny stav prekladu.
  • Dotaz:
    - DLC se implementuje do původní hry ? To znamená, je možno aktivovat ho přímo v Human Revolution, např. během nějáké pasáže ? Díky
    • USER47
      Ne. DLC je samostatná položka v knihovně Steamu. Mimo jiné proto, že má nějak upravenej engine, takže ze samotnýho HR přístupný není.
  • Trol.diskuzni
    A je to tady znova - ti redaktoři s tím Duzexem nedají pokoj a nedají... Alespoň si po té skandální desítce v hlavní Ódě na Duzex nelajsli hodit hodnocení i do této "poporodní bolesti"... Takže jakási forma usmíření? Nebo že by spíše nedostatečná MOTIVACE? Víte, co tím míním... *5*
    • Core
      Co to je za farmáře proboha? Takové agro názory se ještě nosí?! What the...?!
    • Každá recenze je prostě subjektivní hodnocení jedince. Ve starém (magazínu) Score dostala doomovka Unreal hodnocení 10/10 a dnes už legendární Starcraft "jen" 8/10. To první je úlet to druhý subjektivní hodnocení.
      • 13_11
        Kdo nehrál Unreala ve své době, nemůže tvrdit, že hodnocení 10 z 10 je úlet. Není, protože to byla tenkrát fakt pecka, na jejíž hudbě se navíc podíleli pánové Alexander Brandon a Michiel van den Bos – ti samí, co tvořili pro Deus Ex! Takže jaképak copak! Oboje to jsou subjektivní hodnocení odpovídající báječným hrám!
        • Já sem Unreal hrál a nebyl sem schopnej to dohrát (ne pro obtížnost) a to mě v té době doomovky hodně bavili. 10/10 je prostě mimo střízlivost při dlouhé abstinenci s očekáváním. Nefungovalo tam na mě skoro nic, dokonce i ve své době moderní engine mi nesedl a otravoval svou zvláštní přebarveností prostředí. Je to jen slušně udělaná střílečka která nesedne každému. Když to porovnám ve své době též vydaném a výborném Half-lifu, tak jde na tom dobře vidět, kdo mohl ukázat kam se může ubírát vývoj stříleček, zatímco ten druhý se chtěl spíš vyrovnat starýmu Quake.
    • ales.smutny
      Trolling is a Art :)
      • Trolling is an Art :-)
        ale on to opravdu neumí
        • ales.smutny
          http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSaY3Gk_pJJ6htT4rbv_TaAYcbNbvJaflCTjqDHNM70yb8nYZ4Ln0aAMYb3

          ;))

          Ale já nemám trolling rád, jen jsem chtěl poukázat na to, že přispěvatel spíše trolluje a lidi se nechávaj vytáčet:)
        • SirArag
          A má tě :P

          "Trolling is 'A' Art" je snad jedna z nejstarších a nejrozšířenějších trollích vět. Opravte mě pokud se pletu :)
      • ZvacA
        No ještě ho podporujte. :D Co ho takhle smazat a jemu podobný, to by nebylo považovaný za umění? :D
    • Hairy_Ass
      No, jeminkote, tak anglofonní národy neumí latinskou výslovnost, ale ty z toho zase nemusíš dělat nějakej Tuzex, nebo co. *4* Jindy zase potěšila správná výslovnost v F:NV, kdy Caesarovi říkali Kaisar (výslovnost v restituované latině).

      PS: K tomu zbytku tvého příspěvku se vyjadřovat nebudu, protože to je opět jeden z tvých pokusů o vyvolání flameu. *7*
      • Trol.diskuzni
        "No, jeminkote, tak anglofonní národy neumí latinskou výslovnost, ale ty z toho zase nemusíš dělat nějakej Tuzex, nebo co. Jindy zase potěšila správná výslovnost v F:NV, kdy Caesarovi říkali Kaisar (výslovnost v restituované latině). "

        Nyní je můj život kompletní... *1* *5*
        • Omyl...tvůj životř bude kompletní, až wsi najdeš přítelkyni...do té doby doporučuji změnit nick na "mámatkaměmělaradšipotratit"
          • to v uvozovkach si radsi nemel psat takto on to neprecte a bude nadavat xD
        • Hairy_Ass
          Nemáš vůbec zač! *3*
    • Erien
      Udělej svoji recenzi a dej tomu třeba -10. Ta hra se celosvětově pohybuje mezi 10-9, takže vypal otravovat lidi někam jinam.
      • Trol.diskuzni
        Která hra - Duzex, nebo ta "kostičkovaná" s grafikou z roku -20 před Velkým třeskem, co máš v avataru? *5*
        • minecraft je jedna z nejpopularnejsich her a ty si totalni (omluvte me ) RE*ARD
  • Neviete budu este dalsie DLC???
    • Trol.diskuzni
      1) Budou
      2) Bude jich hodně
      3) Proklamovaný název následujícího: "Deus Cash"
      • *4*
  • filias
    Zda je, nebo není číslo u recenze DLC je mi jedno, ale rád bych viděl ve verdiktu dobu hratelnosti. U DLC je to důležitá informace - zda je to skutečný příběh, nebo se mě jen snaží natáhnout (toto bude spíš ten první případ).
    P.S: Doufám ve více recenzí DLC...
    • tak oprava, čtu, že to vyžaduješ ve verdiktu, tam to opravdu není... osobně mi to stačí v článku...
    • Doba hratelnosti tam je, stačí si to přečíst pořádně ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit