Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A tohel je hra roku 2012? :D:D vypada to jak z roku 2004-2005 i Titan quest vypadal lip..Co tahle hra muze vubec prinest?Vubec nic co uz tu 100X nebylo ...
  • A v cem blizzardu upada reputace pokud se muzu zeptat ? *3*
  • Sklidni hormon muj prispevek bys mel brat jako zert, v tomto duchu to take bylo psano ... Ja zcela jiste kvuli hre nebudu brat dovolenou ani nemocenskou, to te mohu ujistit.
  • chci se zeptat,budete si někdo kupovat věci z aukce?ma to cenu vubec? :)
  • Tak se na příští zkoušku nauč, že když o sobě mluvíš ve 3. pádě, tak musíš použít "mně".
  • nwm jak vam ale me to jako dalsi diablovka vubec nepripada spis jenom dalsi kreslena blbost od blizardu necham se prekvapit no
  • druhej termín jistí :-))

    Ale zase, je to jen hra :) Maturita je přednější, i když sám vím, že kdybych měl maturu s tímhle termínem, tak bych den..dva..tři...u toho poseděl..a pak přes noci študoval :)
  • Zákeřnost, povězte mi, jak mám udělat tu maturitu, když se termín překrývá s vydáním diabla :)
  • Poslední dobou Blizzardu upadá reputace.Jenže když vzpomenu na stovky hodin u Diabla 1,2 a Warcraftu 2,3 a Starcraftu tak musím uznat že Blizzardí hry jsou nesmrtelné :) a tohle bude přesně ten typ hry který sice v recenzích někdo spraží ale hráčům i samotnému blizzardu to bude fuk.Zkrátka zábava a parádní příběh vítězí nad nějakou neoriginalitou.
  • Veskoslav
    Jak říkám Jidrišku, zapni si CoD, na to inteligenčně bohatě stačíš;)
  • Veskoslav
    Ksakru a mě začíná zkouškové.
  • takhle to právě nebude...obtížnost je fixní pro všechny bez ohledu zda se úléčíš k smrti, či zabijíš potvory...
  • jj taky mi dnes dosla, asi rozhodili novou vlnu pozvánek, no nic konec trolené a hurá smažit!
  • Doufám, že s obtížností nebudou neustále hejbat, jako např. ve wow.
  • Beta invite je doma... hurá na to *1*
  • pet hodin. Mozna tak prvni akt na very easy :-))
  • Obviously not ALL crosses. *15* Ibaže by to bolo ninja video od runicu aby podkopali koncepciu blizzardu.

    Inak Schaefer povedal v tom interview to čo som napísal aj ja - to, že sa v diable vyskytujú kríže, nie je nič zvláštne, išlo jednoducho o navodenie atmosféry a vizualizovanie "temného stredoveku."

    FLUX: Obviously, you guys planned that. It wasn’t just like, “We can’t think of something better or something different so we’re just going to slap in some crosses.”
    MAX SCHAEFER: No. And it wasn’t necessarily because it’s Christianity as such. It’s just that it evokes images and ideas that people are familiar with. It’s not just a cross, it was a cathedral. It was a town that had the architecture style of what you would find in medieval Europe.
  • On clanek narazi na to, ze puvodne mely byt v INFERNU vsechny akty stejne obtizne, takze clovek bude hrat tam, kde se mu bude libit prostredi.
  • rami.cz
    Zprvu jsem na Blizzard nadaval, kvuli castym zmenam. O vikendu me kamos pujcil account na d3 beta a musim rict, bude to pecka. Takovou radost se zabijeni nepratel jsem jeste nemel :) Po dohrani bety jsem si ihned predobjednal sberatelskou edici.
    Cekani na D3 se opravdu vyplatilo a tesim se! *14*
  • takový léta sr*ní s tim a nakonec to bude mít 5 hodin herní dobu (singl)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit