Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a tohle mam chapat jak ? ,,Ten skok na Inferno obtížnost ale musí být trošku jiný pro různé hráče. Blázni potřebují, aby ten skok byl obrovský, zatímco trošku méně divocí hardcore hráči potřebují mírnější přístup,",,
  • jindra.veliky
    ani jedno diablo jsem nehral a tohle mi pripada jako mod k Warcraft 3 *15* *15* *15*
  • ,,dramaticky cool zaber na health bar,, tam je z toho duvodu, protoze zrovna vysvetluje 2 typy hunterovych skillu, kdy jeden typ spotrebovava zivoty a druhy typ energii
  • Ne, ze obtiznost se bude plynule zvysovat jak budes prochazet od zacatku do konce na inferno. Vsichni to budou mit stejny. S lepsim mecem to budes mit jednodussi.
  • to jako ta obtiznost pro me bude jina nez pro kamose co to hraje jak lama ? to mi prijde dost divne a to nemluvim o tom, ze kdyz mi vypadne super uber naslapany mec, tak vlastne nepoznam rozdil, protoze se hra automaticky stane obtiznejsi ??? To je jeste horsi, je to takovy lvlscaling....
  • Na to sa teším aj ja - žiadne open bnet hry, žiadny auction house, žiadne pvp - len poriadny hc coop s rl kamošmi. Minimálne prvé dva víkendy to bude hardcore d3 maratón. *4*
  • smejki
    to video ukazuje třídu deamon huntera, ne inferno obtížnost. proč dává levis k článku video, které s ním nijak nesouvisí, to se ptej jeho.
  • Aby to nebyly jen vyhruzky, ktere delal i Ubisoft se svou DRM a po mesici se ojevil jeden crackly soubor a bylo po DRM.:D
  • no, male hovienko si pridal aj ty :)
  • Cahir
    Tak jsem si přečetl celé tohle vlákno. Uf, Hoši, to je dobrej pytel srač*k...
  • Tyhle typy jako jste vy dva mam nejradši. By mě celkem zajímalo, kde makáte.
  • co mi tady chybi je poradny flame stan vs delosombres ale to asi nepamatujete *1*
  • Tak stejny kod napsat nemusis, uz od toho slova emulovat. Musis sestrojit krabici, ktera se na vystupech chova stejne jako originalni server. Musis rozlustit "rec", zpusoby komunikace, kde co a na co odpovida. Ten kod muze vypadat jinak. Jen musi jak server od B "mluvit".
  • S tim naprosto souhlasim. At uz budu hrat (a jestli budu, tak origo) a nebo nebudu (vubec) tak to bude jedine na zaklade toho ze si to poradne vyzkousim a pockam nejakou dobu jak se to vyvine. Ja se spalil se swTOR a znova litr nevyhodim. *9*
  • Cypri
    aha. ok díky za info. ale jak jsem psal dál - dokud neuvidim neuvěřím že to je dobra hra. Recenze mě nepřesvědší když i přes nedomyšlený konec u ME3 byl někdo ochotný dát 9/10...Cela hra muze byt sebelepsi, ale zmrvit takhle hrozně závěr je jak zmuchlat zbytek obsahu.
  • Cypri
    Hmmmm, nevěřim že to tak bude no. Ať jsou prohlášení jaký chcou - dokud neuvidim tak nevěřim. A zajíce v pytli nekoupím...v tom případě ať lísknou nějakej ten trial kód na 3 dny zdarma třeba.
  • SC2 ma ale singl kampan v sobe. Proto sla cracknout. Vsechny PR recicky o D3 ale smeruji k tomu ze to bude stylem MMO hry. Tedy (temer) vse dela server. A i ten nejsikovnejsi cracker necrackne neco co tam proste neni.
    Je moznost ze casem vznikne neoficialni bnet, ale viz emulatory na wow. Patlaj se s tim pomalu 8 let (nebo kolik) a porad to stoji za houno.
  • Jasně, to beru, holt když nejsou důslední a chtějí tam tahat tyhle zavádějící odkazy, jejich mínus. Každopádně jako fiktivní dílo na to má svoje právo, třeba jde jen o takový nevinný žert. Pro mě je první i druhý divadlo historicky neutrální (časově i místně), beru ho jako stoprocentní fantasy, takže křesťanský kříže ve trojce nevnímám tak realisticky...
  • 2skaven123: Mozna si vymyslim ale alespon nejsem hnidopich... obcas :D
  • matt
    Stáhnout si to můžeš, ale nezahraješ si to! Jelikož veškerý kód hry běží na serveru Blizzardu, tak jediná možnost jak si to zahrát je na emulovaných serverech. A jelikož ten co by provozoval emulovaný server by musel napsat stejný kód jako kluci z Blizzardu, tak to si asi pěkně počkáš a kdo ví, jestli se vůbec dočkáš *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit