Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cypri
    Než jsem si koupil SC2 tak jsem si ho stáhl, protože jsem chtěl vědět jaký to bude a měl jsem ještě starej PC tak jestli to rozjedu. A žádnej pass jsem nepotřeboval. lidi od crackerů jsou šikovný. Razor i Reloaded to dali. Hrál jsem to den, zkoušel jsem kampaň, pak pár her skirmish, a protože mě to bavilo tak jsem do toho těch 900,- investoval.
  • to uz obhajujes a vymyslas si :)
    ale ok
  • Jsi pirat, zlodej a kazdych 60 vterin uplyne v Africe jedna minuta.

    Bojim se vsak, ze D3 aka World of Diablo bude na stejnym principu jak WOW, takze se jenom tak stahovat nebude.

    Se SC2 vsak ti co koupili krabici dostavali guest passy tzn takovy demo na par hodin, mozna to tak bude i s D3.
  • je to pre mna ako past na oko, preto. mece, etc sa vo fantasy vyuzivaju bezne, hroby vo fantasy boli stale znazornovane ako tabule s nejakym pismom, toto mi je proti srsti, mam pocit ze to tam dali tie krize preto, lebo bolo rychlo treba zbuchat nejaky trailer, dobry na oko, ktory ale dokopy nikto riesit nebude.teda, ze uz tu hru nerobia z nadsenia, s LASKOU
    pre DETAILY

    prave som 30 min googloval obrazky z 1 a 2 diabla. tam nic take nieje, dali si na tom zalezat, ine univerzum, ina historia...
  • A vůbec: ty kříže tam docela sedí, páč odkazujou na víru v pohádky, kterou Diablo III přece je.
  • Odulin
    Taková kopačka do ksichtu jako jednička a do koulí jako pak dvojka to pro mě sice už nebude, ale přesto se dost těšim. Hlavně až na to vletíme s bráchou a kolegama z práce. Taky je to moje první a asi poslední hra v životě, kterou mám přeobjednanou:) A i kdyby to náhodou nakonec nebylo nějak ono, tak za ty dlouhý hodiny, který sme prodřepěli u jedničky a dvojky jim tu trojku rád zaplatím. *3*
  • Cypri
    Ano, z toho videa to opravdu vypadalo, že to jen tak někdo neuhraje *1*
    Dramatický záběr na Health Bar byl uplně cool, když se postavim k nepříteli a nebudu nic dělat, tak mi občas taky něco ubere.
    Přesně tohle mi to video zatim řeklo.

    Jako doufám, že tam bude pořádná obtížnost a že to bude pořádná výzva, jako na tuhle hru čekam už dlouho, a protože už jsem se za poslední roky hodně spálil s těma hrama a značkama (to jak je umí pos*at) tak si to prostě nejdřív stáhnu, budu to řekněme tři až pět hodinek hrát a pak se rozhodnu jestli to koupím a nebo ne.

    Nehodlám se nechat ZASE napálit. *16*

    Už se těším na řeči jakej jsem pirát a zloděj. Mých přes 170 her na steamu je jasným důkazem jakých zlodějin na mezinárodní úrovni se dopouštím... *8* *5*
  • Nebo pro ty, co nechaj 500E v aukci *15*
  • OK, tak to zkusíme od lesa. Diablo III je ryzí fikce, avšak objevují se v něm věci, které známe z reálného života. Voda, stromy, kameny, stoly, židle, meče a bohužel i kříže. Je nanejvýš pozoruhodný, že se zabýváš tím, nakolik se do Diabla III (ne)hodí "křesťanský kříže", jak je známe my, ale už to třeba neřešíš u "měčů" nebo těch "kamenů". Proč? Protože do hry líp zapadají? Ale podle jakýho pravidla?
  • Vysvetluje ta kopa knih proc v te hre nejsou a nesmi byt nikde zadne krize? Ne ze by mi to nebylo jedno protoze diablo jsem nikdy nehral kvuli pribehu. Navic jestli to chapu dobre tak Diablo 3 se odehrava nejakou dobu po dvojce tak neni mozne ze by ve fantasy svete s pouzitim trochy fantasie vznikla cirkev nebo jakakoliv jina organizace pouzivajici krize?
  • neviem, diablo netvoria len tie 2 hry a 3tia tvorena, uz existuje kopa knih z toho sveta, co vysvetluje vela veci, doplna historiu, takze rozhodnutie kravatakov pri 3jke nemusi byt vzdy 100% konzistetne s celym univerzom
  • Vzhledem k tomu ze uz to netvori tak do toho asi nemaj co kecat ne?
  • Ringwraith
    Máš recht.

    A pokud je to skutečně jak píšeš, tak ty jsi mi tuto kritiku tedy vyvrátil.

    A mimochodem nenapsal jsem, že jste blbí, napsal jsem, že mi to přijde nelogický.

    *3*
  • no, tito tvorci tvoria len diablo 3, 1 a 2 robili vacsinou ini ludia, mozno by sa ich bolo treba spytat... :)
  • a nebylo by moudrejsi pockat jestli to inferno vubec das??? *1*
  • kua sak viem ze boli, ale v inych tvaroch, nie v tych 2 konkretnych, ktore blizz pouzil v tomto traileri, tieto 2 KONKRETNE krize su krestanske, nic viac a nic menej
    tie ostatne grecke perzanske a egyptske A NEPOUZIVALI SA AKO hlavne SYMBOLY NA HROBKACH a HROBOCH

    inac to uz neviem napisat, vzdavam to
  • si to pletes tohle neni BF, snad Blizzard z activisionu nezmagori a D3 bude vylepsovat zdarma stejne jak SC2
  • A ty jsi kdo ze vis co patri do Diabla lip nez tvurci te hry? :D
  • Proboha, vždyť ty seš úplně mimo. Nebuď línej a něco si vygoogli. Zjistíš, že kříž tu byl dávno před rokem 0 n. l. u Egypťanů, Peršanů nebo Řeků. Tohle je prostě fakt, tak se prober.
  • btw, stale to je verejna diskusia, nie tvoja

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší