Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ved, klasicky kriz vychadza z krestanstva, vo fantasy pouzivaju hlavne len tabule a pod, aby sa vyhli porovnavanim s krestanstvom, ide mi o to ze blizz sa na to vykaslal, lebo ..hoci je to prkotina v ramci trajlera, v celkovom ponati sveta je to blbost..dufam ze vsetci co ste mi tu chceli dat najavo aky som kkt, ste precitali aspon 1 knihu zo sveta Diablo :)
  • Aah, jak ja nesnasim, kdyz vyjde nejaky takovy titul. To bude jeden nezajimavy clanek za druhym, v diskusich se bude nesmyslne srovnavat (COD vs. Diablo III), haters vs. fanboys v diskusich, ... Vzdy kdyz vyjde nejaky velky ocekavany a kritikou opevovany (byt ne vzdy uplne zaslouzene) titul, clovek musi prezit ten neustavajici HYPE samotnych hracu. Tomu se ani miliardova reklamni kampan nevyrovna. *10*
  • Rekl bych ze prave DLC balicky nejsou u Blizzardu zrovna oblibene a hlavne ne u obtiznosti.. :) ale klidne Trolluj dal :D
  • Mě to přijde temné docela dost:

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AyFo4IMaDLY
  • Toho bych se moc nebal, prave blizzard je znamej tim, ze hry nedela na jedno dopoledne.
  • Mas recht, tady totiz nekdo absloutne nechape pojem slova fantasy ze :)
  • trolo
    tak isto sa tam nemozu nachadzat mece a stredoveke zbrane lebo to je tiez len nasa historia chapes? *7*
  • trolo
    myslel som kriz obecne. cacky macky okolo toho su nepodstatne
    http://cs.wikipedia.org/wiki/K%C5%99%C3%AD%C5%BE
  • 2trolo - ty si mimo chlape, skaven ma v tomto pravdu, AK je to skutočne komplet fikcia neodohravajuca s ana zemi s našou historiu, tak potom naozaj tam križe nemaju čo robiť, lebo križ je smybol krestanstva a to je iba naša historia chapeš? *7*
  • Pokud bude D3 stejne dobre jako D1 a D2 tak nevidim duvod proc vyzdvihovat T2(nehral jsem ani 1 dil) i kdyz nekteri programatori pracovali kdys davno v Blizzardu na D2 , ano mas pravdu D3 ma jmeno a je to fenomen a protoze ja hral obe diabla, mimochodem obe se mi hodne libil, tak zakonite cekam na pokracovani, takze tve kazani o slepe vire je irelevantni.

    A nezlob se na me,ale z tvych prispevku bych usoudil, ze mas komplex jmenem Blizzard.

    Z tzv. diablovek se mi take hodne libila hra Titan Quest, kterou nedelal Blizzard to jen pro tvou informaci :-)
  • 2skaven - aký vymyslený svet a história? Pokial viem tak v diable ziadna historia nebola a to že autori pomenovali niektore mesta fiktivnymi nazvami neznamena ze sa to neodohrava na zemi. To sa bezne predsa v romanoch alebo filmoch robí že sa tam daju fiktivne mesta.
    Tie prisery to boli demoni a to je v sulade s bibliou, samozrejme ze sa na zemi skutočne neprehanaju demoni v hmotnej podobe a v takom množste a nebojuješ s nimi mečmi ale to je prave ta fantazia
  • firebug
    Chapu co tim myslis. Taky mi tam ty postavy na prvni pohled nejak nesedi. Zejmena teda Witch Doctor a Monk. Vtipne je, ze mi stylem hrani budou nejspise vyhovovat prave oni. D2 jsem si nejvice uzil za Necromancera.
  • trolo
    bavime sa o hre celkovo, nie o videu. mece, sekery pouziva barbar.
  • vsade v krestanskom svete, si chcel povedat ?:)
  • 2joe - kedze je to kompletna fikcia, tak si tam mozu dat, co len chcu. Trebars aj vianocne hviezdicky a prskavky.
    (uz mi neslo reagovat na skavenov prispevok)
  • trolo
    joe: lol wut? tak potom tam nemaju co robit ani ludia, mece, trava, zem a ani nic co je ludske lebo to je vymyslene...
  • tak ta demon huntress pouzivala gulicky, a farebne ciarocky, ziadne mece :)
  • 2roflcopter - tomuto nerozumiem, ako si tým odpovedal na svoju otázku? práveže si na nu neodpovedal, pretože ak je to vymyslený svet, tak naozaj tam kríže nemajú čo robiť
  • trolo
    tak potom nechapem preco tam pouzivaju mece co je zbran zo stredoveku- ... trosku trapas
    a aku symboliku? krize? ta symbolika sa pouziva vsade :-D
  • aj mackoludia aj male otravne priserky s mecikmi :D
    tak ako na zemi,co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit