Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "sa to odohrava na vymyslenom svete, s vymyslenou historiou, nieje to zem, je to fikcia kompletna"

    No vidis, prave si si odpovedal na svoju prvu otazku...
  • Většina inteligentních lidí rozpozná rozdíl mezi konstruktivní kritikou a vymyslením totalních kravin.


    D3 má 4 obtížnosti normal, nightmare, hell, inferno a musis je odehrat postupně.
  • trolo, lebo nikto iny tuto symboliku na svete nepouziva, chapes? nieje to vseobecny symbol, preto su to krestanske :)
  • trolo
    su tam ludia :-D
  • Ringwraith
    A proč zrovna Diablo 3?

    Proč ne spíše Torchlight 2 na kterém pracují lidé, kteří dělali Diablo 2? Protože předpokládám, že svatý grál je Diablo 3 hlavně pro hráče Diabla 2. To pak nedává moc smysl a zavání to až slepou víru v samotnou značku, ale ne v její tvůrce. Jenže kdo tu značku udělal tak dobrou? Vysoký management Blizzardu, který možná z doby Diabla 2 zůstal? Nebo lidi, co jsou teď v Runic Games? Nemám nic proti tomu, že jsou lidi fandové nějaké hry, ale chtělo by to promyslet čemu fandíš...

    Jinak díky za upozornění, "Svatý" u Blizzardu mažu, u Diabla 3 nechávám.
  • trolo
    ved sam pises ze ten diabol nema nic spolocne s krestanskym diablom ale hned v prvom poste mas napisane ze to su krestanske krize... :-D to mas z kade ze su? diabol je tiez diabol ale nieje to ten krestansky :-DD
  • No tak to sem teda zvědavej. Celkem nechápu proč se za každou cenu snažej měnit zažitý věcy - např proč se nejvyšší obtížnost nejmenuje Hell, ale Inferno?

    Jako jo, já se na tu hru fakt moc těším, ale už do ní rejpou víc než je zdrávo. Ač je mi to líto musím i připomenout tu nešťastnou grafickou stylizaci.

    Proč to nemůže být tak syrové jako první díl, kde hned v intru bylo tolik pekelné atmosféry a utrpení (a přitom beze slov! však se sami podívejte http://www.youtube.com/watch?v=h9RG2DVqOsU)

    Já chci prostě tu dobu a utrpení cítit. Popravy, upalování, věšení, znásilňování panen krucifixem apod... Copak chci moc?
  • sa to odohrava na vymyslenom svete, s vymyslenou historiou, nieje to zem, je to fikcia kompletna
  • som sa nazaciatku spytal, preco pouzivaju krestanske krize v hre diablo, a este keltstke, ci irske, a nejaki magori zacali vypisovat ze to je samozrejme lebo su tam anjeli a diabli
    ale tito anjeli a diabli nemaju spolocne nic s tymi krestanskymi, len su tak pomenovani, ergo pouzitie krestanskej symboliky v krizoch je hovadina
  • prečo myslíš že to nema nič spoločne s krestanstvom? anjeli a demoni je nabozenska tema a krestanstvo je najrozsirenejsie nabozenstvo v europe a usa, tak je logicke ze tam nebudu davat koran. Diablo 2 som hral a neviem o tom že by to bolo zasadene do nejakeho konkretneho času, tak kludne sa to mohlo odohravat aj v nasom letopočte.
  • Garantuji ti ze nevyhnes :)))
  • dal jsem výpověď, budu se živit diablem a zisky z rmah
  • Svaty Blizzard urcite ne to je spise o zhovadilosti hracu WoW, ale na Diablo nesahej tahle hra je pro fanousky neco jako svaty graaal :-)
  • ani nevím za co to budu hrát, všechny ty clasy vapadaji nejak divne mimo barbara a maga ale to je klasika a za maga me nikdy nelakalo hrat. Tak asi ten barbar... nebo se tomu uplne vyhnu *6*
  • trolo
    tak si znova precitaj to co si napisal ty :-D
  • jako v d2, po zabití caina se odemkne hell a pak s jeho miniony postupne čištíš pandemonium
  • v korane, v biblii - starom aj novom zakone, a este mozno v 3 dalsich nabozenstvach
    ale troll, chapes ze tento diablo nema s krestanstvom spolocne nic okrem mena, vsak
  • Ale plosimtebe...
  • irelevantní :D to mělo bejt, mám to od sedmé z devíti...
  • Ringwraith
    Hehehe, tebe tady sežerou zaživa.

    Radši se nauč, že proti Blizzardu a Svatému Diablu 3 se nesluší mít něco jiného než bezmeznou chválu.

    Kliky, kliky, klik.
    Kliky, kliky, klik.
    Kliky, kliky, klik.

    *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit