Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • X,Y,B tri spelly na char, super hyper cool. Casual consolists approved ! *11*
    • MrSanta
      Koukám, počty se asi dneska na základce moc neučí. X,Y,B, RB. To jsou 4. LT přepne na další combat shortcut panel.
      • To je stále osm.

        Já i bez přepínání mám minimálně 10x hotkey.

        Plus na hromadu skillů můžu najet myší.
        • MrSanta
          Jo, je to osm. Ale to je pořád víc než tři, jak psal ten trulo nahoře. Napíše krawinu, která jde odhalit do jedné minuty videa a ještě má naklikáno přes 20 plusů. Dnešní mládež je děsná *1*.
          Netuším, jestli tam je nebo není možnost mít víc těch dodatečných panelů. Problém by to nebyl, prostě by tím LT 'listoval'. Ovládání pomalejší, na flašky atd. se musí lozit do radiálního menu, ale nemyslím, že by to nějak výrazně omezovalo hraní. Jde jenom o zvyk. Jo, bude to krapet pomalejší, ale s aktvní pauzou hráč nemá problém stíhat.
          Já plánuju PC verzi, ale hrát to chci s X360 gamepadem. Podle toho, co jsem četl na webech by DA:I měl mít oficiální podporu pro gamepady, což nebylo ani u Origins a dvojky a ani u Mass Effectů.
          • MrSanta
            @Serza: K+M vs. gamepad - vyzkouším, uvidím. Super, že tam bude oficiální podpora. Věřím, že díky aktivní pauze se to bude dát hrát v klidu. Myší šoupu pořád v práci a někdy na ní prostě nemám náladu. S gamepadem hraju na 101 cm TV a to taky dodá na atmosféře. Nemluvě o pohodlnějším posedu s gamepadem u TV. U PC stolu se mi sedí celkem fajn, ale nohy si tam na druhou židli nenatáhnu.
            Navíc K+M si užiju do sytosti u Pillars of Eternity *1*
            • Já jsem si to vyřešil bezvadně. Můj rohový stůl má totiž poličku, takže si na ni můžu natáhnout nohy :-D

              Co se týče velkých televizí - pokud není u PC problém s místem, stačí pouze přidat HDMI kabel. Co jsem zkoušel, nezmění se příliš ani nároky. Jak to může být, nemám ponětí...
          • Pokusy tě šlechtí...

            Ale stále pochybuji, že gamepad bude lepší volbou než KB/M.

            Nicméně ano, co se týče gamepadu, je to pravda, poprvé bude podporován.
            Dokonce jsme prý doposud viděli pouze PC verzi, hranou s ovladačem.
    • Já stále (naivně) doufám, že těch spellů bude víc, a že PC verze bude mít klasický action bar jako DA:O.
      • U pokemonů jsi taky mohl používat jen 4 útoky a je to supe hra. Nemyslím si, že čím víc spellů=tím lepší hratelnost. Naopak čím mín, tím větší možnosti taktizování
        • "Naopak čím mín, tím větší možnosti taktizování,"

          Njn, typický konzolový peasant obhajující nepravdu...
        • Máš určitě pravdu, že nemusí nutně platit čim víc, tim líp, ale zas k tomuhle druhu rpg tak nějak velká variabilita schopností a kouzel patří. I když vytvořit z desítek možností použitelnou kombinaci čtyř spellů by mohlo mít taky něco do sebe.
      • Mno kdyby ne, tak to by me hodne dopalili, a jeste vic by me to utvrdilo, ze ovladani omezuje hrani :(
      • Magister_Peditum
        To snad jo. Ostatně i DA2 měl obdobné konzolové ovládání, ale PC verze měla action bar.
  • Jesper666
    Konečně! Na tohle video čekám od doby co DA:I bylo oznámeno :-D má víra v DA:I byla o trošičku víc obnovena!
  • TheGGG
    Snad to nebude úplná bída. Bioware mají dost kolísající kvalitu.
  • Lotr
    Nu a teď ještě aby to mělo ve hře smysl.
    Může to být stejně jako v DA2 nesmyslná funkce. Pro správné a nebudeme si nic namlouvat dobré fungování jakéhokoliv taktického systému je potřeba aby hra "spolupracovala".
    Žádné náhodné spawny nepřátel seskupující ze střech nebo ještě lépe z oblohy. Pak totiž jakákoliv taktika nemá smysl a formace jsou jen ozdoba.
    • Khanemis
      Teď koukám, že jsi vystihnul přesně to, co jsem zrovna napsal. Přesně tak, ty skriptované spawny nepřátel odnikud jsou pro mě v obou předchozích Dragon Age asi největšími negativem. Skutečná taktika tam nemá pak místo.
  • To bude zase nolife az to vyjde :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit