Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já ji určitě neočekávám...dvojka byla zklamání a tohle nevypadá, že se vrátí do kolejí vyježděných prvním dílem :(
  • No tak já myslím, že Xzone má dopředu určitě lepší informace než my, takže cz měla být a jaksi nebude. Chudinkové EA, mají hluboko do kapsy nenanžranci...
  • koukam, ze je to tu minuskujou, samej gay je to tady *3*
  • vlastik.plaminek
    Jo takhle. To já si radši nechám naslibovat a když to dostanu tak pochválím. Když ne tak to zpičuju, kde se jenom dá. Zatím se mi většinou stalo, že se přehypovaná hra obhájila, ale málokrát se mi stalo, že by mě něco, od čeho nic nečekám, příjemně překvapilo.
  • Z trailerů moc hodnotných informací nezískáme.

    Je sice pravda, že takové hry, jako DA: Origins se překonávají jen těžko, možná by ale bylo lepší počkat na datum vydání a nedělat předčasné závěry?
  • Obávám se, že tu pouze zcela zbytečně krmíš trola.

    Přiznejme si, ti, kdo chtějí, si vždy důvod najdou.
  • Shepardová (ne, sory, ale Meera po celou trilogii fakt poslouchat NEBUDU) měla to štestí, že na Ferosu potkala Thoriana, jinak by byla v prdeli jak Baťa s dřevákama.

    Grey Wardenů je hromada, a ano, musí ho zabít jeden z nich. Ani jsem to nehrál (respektive nemohu - teď mám důležitější věci na práci a dříve jsem se k tomu také nedostal), a vím, že byli minimálně tři různí lidé, kteří nejen že byli Wardeni, ale zároveň (při správných volbách) toho démona fakt zabili oni.

    Hawke - ano, to uznám. Ale existují lidé, kteří opravdu podobní frajeři jsou.
    Inkvizitor holt bude umět trochu magie.
  • Tvoje detske nariekanie tu nikoho nezaujima.
  • Magister_Peditum
    A zase bude hlavní hrdina něčím výjimečný. To ho vždycky musí něco poznamenat tak, že jen on dokáže zachránit svět? V Mass Effect uměl jen Shepard překládat z "Protheanštiny", v Dragon Age Origins mohl jen Grey Warden zabít Arcidémona, ve dvojce to trochu napravili, že Hawke byl jen prostě strašně dobrej (ve všem) *15*, ale teď zase bude Inquisitor zase jediný, komu bude světélkovat ruka a bude moct zavírat portály do jiné dimenze...
  • Ne...tak to nemyslím, to co popisují je utopické RPG a možná se jim povede a možná ne.*3* Žádné RPG ještě nevytvořily a už tvrdí že pokoří všechny špičky žánru to je arogantní ať se to podá jakkoliv, tím nemyslím že ta hra bude špatná, to jsem nikdy nenapsal. Tahle debata začala o tom jak se které studio chová a já jsem pouze napsal že tyto dvě studia si podle mého názoru až příliš moc věří... Omlouvám se že jsem Vám šlápl na ocas mým komentářem btw stejně jsem to čekal *1* vytknout něco CD Projektu nebo WH... jsem si mohl rovnou jít vykopat virtuální hrob... *16*
  • celoush
    Tím se nedá řídit... podívej se kolik obchodů už mělo vydání GTA V pro PC ještě před koncem loňského roku *3*
  • No tak já mám pocit, že dříve bylo na Xzone u všech verzí hry uvedeno jazyková verze že bude CZ a to nyní zmizelo...
  • celoush
    Myslíš Varrica?
  • celoush
    Už se vyřešilo, zda lze za gay romanci považovat vztah elfa a člověka, když ten pojem v podstatě označuje vztah dvou mužů (lidí)? Ty si tady na to evidentně odborník, tak se ptám *5*
  • celoush
    To tam jen chceš vidět...
  • Zbytečně panikaříte. Hromada zajímavých RPG od jiných týmů (ve kterých jsou lidi zodpovědní za klasiky v žánru) pracuje na zajímavých hrách. Ale musíte se koukat na Kickstarter.
  • vlastik.plaminek
    Takže bys byl radši, kdyby řekli :"Jsme nové studio, takže uděláme generický bulšit, jaký tu byl už milionkrát, i když máme kapacity na něco většího. Proč? Akrodymovi by se to jinak zdálo jako arogantní." Já si radši počkám, co z toho vyleze a budu rád, když to nebude miliontý generický bulšit, ale to, co ty popisuješ jako arogantní.
  • Kde jste vzal, že původně měla být? Přítomnost lokalizace nebyla nikdy potvrzena ani vyvrácena. Vše až doposud byly jen spekulace na základě nějakých pověstí (rumours).
  • Vlastni zkusenost?
  • no tak si tu gay hru uzijte a nezapomente mit sex se stejnym pohlavim to je dulezitEAsoucast hry *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit