Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Oficiálně od EA nikdy CZ verze Dragon Age: Inquisition nebyla potvrzena.
    To je pro 'xxx', nějak jsem se netrefil do správného vlákna.
  • bude boj resp. ovladanie postav take ako v 1 a 2(ze ovladate viac postav) alebo sa bude hrat len za 1 postavu? ..nechce sa mi to hladat
  • podle me to vypada paradne necekam od toho zadne rpg zazraky spise beckovej pribeh kterej se bude recyklovat ze starsich bioware her no a presto se tesim i kdyz dragon age 2 byl obrovske zklamani
  • No tak se podívej na popisek u hry na Xzone a do diskuze ke hře, tam sami od Xzone píšou, že cz pravděpodobně nebude....
  • infatilní fanboyi, sexxx a gay romance jedině v originále
  • Sem nechoď když tě DA nezajímá *3*
  • s@#hit překlad na s@#hit hru od s@#hit vydavatele? koho to zajímá
  • Lelianě nový engine sluší *1* *14*
  • shadow
    Nechápu proč, ale boje vypadají jako klon Dark Souls. Takže nějaká šikovná hlavička v EA si řekla, že se sveze na vlně Dark Souls mánie a udělají ze série, kde byl boj podobný (i když jen slabší odvárek) starších taktických RPG, prostě další hopsačku a mlátičku. Třikrát sláva 358. klonu Dark Souls...
  • Jednotka stále nepřekonaná :(
  • Mě jenom štve, že odkopli herní velikány jako starou bačkoru *3* to my přijde arogantní. *7*
  • wenceslaus
    Studio sice ne, ale jejich členové ano. Stále nechápu, co je na tom arogantního. Snaží se vymezit vůči ostatním a právem poukazují na fakt, že se zaměří na dospělejší publikum.
  • To jsi vzal kde ? *1* četl jsem tento http://www.eurogamer.cz/articles/2014-04-22-polti-ea-se-vyjadrili-k-eskym-lokalizacim-budoucich-her (nechci tu spamovat Eurogamerem, ale tady jsem řádný takový článek nenašel) článek, a přišlo mi že to vypadí spíš pozitivně *3*
  • "Mícháme svobodu a herní mechaniky Skyrimu, prostředí Mount and Blade, vyprávění příběhu ze Zaklínače a tuhé boje z Dark Souls do jednoho hutného balíku," snaží se o co nejsrozumitelnější definici autor, který přiznal inspiraci filmem Statečné srdce (Braveheart). A dodává: "Většina her je teprve ve fázi dospívání, což chceme změnit vyrobením dospělejšího, hlubšího a autentičtějšího zážitku v opravdovém hardcore RPG. Podívejte se na knihy či filmy, které také společně s jejich diváky postoupily dál, viz Batman." http://www.eurogamer.cz/articles/exkluzivni-preview-kingdom-come-deliverance
    Pokud studio, které ještě nevytvořilo žádnou hru (myslim WH nepočítam k jejich hrám Mafii) řekne toto, tak to beru jako přinejmenším arogantní *10*
  • wenceslaus
    Od CD projektu jsem něco podobného, popravdě, slyšel... ale co, stejně si to koupím :-)
    Co se týče Warhorse, tak tou přehnanou sebechválu... co přesně máš na mysli?
  • Takže zrušení EA Czech už "nese své ovoce", Dragon Age 3 bude bez české verze která původně měla být... *10* *10* *10*
  • Tak zatím víme o dvou, Cullen jako NPC a Cassandra z traileru (Cassandra je v těch trailerech nějaká oblíbená *4* byla i v traileru na dvojku)
  • jo já ho viděl ale obsahu jsem myslel jako skutečné hraní a ne animace, byť dle jejich slov nerenderované
  • Přístup BioWare se mi stále líbí víc, než to jak se prezentuje CD Projekt. "My jsme CD Projekt a vytvoříme tu nejrozlehlejší, nejrealističtější a po všech stránkách nejlepší RPG na světě..." (To je jenom parodie a pro obvykle hatery : berte to z humorem prosím, ne neřekly to v žádném rozhovoru) Podobně se prezentuje WH, chtěl jsem si přečist preview na KC, ale ta sebechvála co byla citována na začátku článku mě hned odradila *13*
  • By mě zajímalo kolik postav v partě půjde zase op***at. Ne vážně. DA, ani jeden díl nepatří do mé top 10, ale zahrál jsem si je rád, stejně tak si dám i tohle. Lehce laciného fantasy příběhu není nikdy dost!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit