Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Geralt je máslo *6*
  • To proto, že tyto dvě postavy mají podobnou osobnost *3*
  • Ale ty nehraješ za předem daného hrdinu *3* , ve hře si utváříš vlastní názor na různé frakce, rasy, charaktery, atd. navíc si můžeš vybrat ze čtyř ras *5* a jak se píše nademnou, soudit hru podle traileru je blbost *2*
  • Ale v tom traileru jsou in-game zabery, je kompletne z enginu. Na konci je uvedeno "actual game footage". Nicmene uzivateli "drg" spis vadilo, ze v traileru nebylo ukazany jak se z nuly kterou nikdo nezna vypracuje zachrance sveta. Tady je zrejme prevazna cast ukazek z pokrocilejsi casti hry a to jak zabiji maly vlky nebo svaby bylo vynechany :-)
  • N7N7
    Fakt že jo! *2*


    (ups, to měla být reakce na vokra.cz, že chlap na obrázku vypadá jako Joe z Mafie 2 *4* )
  • prosimtě jak můžeš hodnotit hru podle traileru kde je 0% ingame obsahu. Navíc mi ukaž jeden jediný trailer který není zavádějící a hra vypadala/hrála se/měla příběh 100% tak jak sis to představoval po shlédnutí traileru? Osobně za mě pokud to bude jako Dragon Age 2 ale bude tam víc map a budou větší tak jdu do toho. Viděl si trailer na Baldur's Gate 2? Je to moje nejoblíbenější hra ale kdybych neznal jedničku tak po shlédnutí naprosto tragického traileru bych si dvojku nikdy nezahrál, a to tam naopak byly ingame záběry
  • bioware zapomel co to znamena udelat rpg. neni to o tom, ze hrajem za nejakeho predem daneho hrdinu. ale ze my se tim hrdinou ve hre postupne stavame. cili video mi ukazalo presne to ceho jsem se obaval a o hru sem ztratil zajem.
  • vokr.cz
    Ten chlap na screenshotu vypadá jako Joe z Mafie 2... divné:)
  • "you are gonna get raped" pohled *15*
  • Kouvil
    No i v DA Procitnutí, se mohl houpat na oprátce a ve dvojce je nepostradatelný :D
  • K vzhledem podpoře ze strany EA o tuto hru fakt nemám zájem. Raději budu vyhlížet Zaklínače. CD Projekt ještě ví jak se má starat o zákazníka.
  • VergiliusGrey
    Jedna věc je co říkají a druhá jak to doopravdy bude. Já se přece nesnažím porovnávat velikost světa ve W3 a DAI, když ani jedna z těch her nevyšla. Jenom jsem chtěl naznačit, že velikost světa a jeho prozkoumávání má v těchle dvou hrách trochu jinou roli než ve Skyrimu.
  • trochu otvorenejsi svet podobne, ako u Witcher 3? neblazni, ved poliaci chcu vytvorit snad najvacsi svet, aky kedy bol v RPG hrach...co osobne povazujem skor za minus, pretoze sa to budem bat aj rozohrat :D
  • http://www.dragonage.com/ Dragon Age má nové stránky !!! *1* *3*
  • Můžeš si vybrat ze dvou hlasu pro každé pohlaví (ženy 2 a muži 2 a ne mužská postava nemůže mít ženský hlas ani naopak *3* ) jeden britský a jeden americký *3* toto je myslim ten britský *1*
  • Takže abych pomalu začal kupovat novou grafiku...
  • Takže tím že hlavní hrdina promluvil jsem o tuto hru ztratil zájem *16*
  • Jesper666
    Inu, v DA2 byla možnost Anderse nechat jaksi...zabít...takže může a nemusí, dle hráčova rozhodnutí
  • Ja si vzdy robim zenske postavy, pretoze kukat celu hru chlapovy na zadok ma nebere. A ak to hra umozni, tak su to vzdy aj lezby.
  • Nemusíš to psat na všechny severy s tímto videem *3* *4* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit