Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • firebug
    Rayman je boží!!! *14* Takhle by podle mě měla vypadat ideální mobilní hra. Můžete to v pohodě zapnout na 3 minuty, ale zároveň se u toho dá vytuhnout i na dost dlouho. Fiesta Run navíc už není vůbec zatížená mikrotransekcemi. Prostě zaplatíte nějakých asi 80 Kč a hrajete kdy, kde a jak dlouho chcete...
  • XorxoxTalarius
    Musis varovat ostani co si to poridi v domneni ze se jedna o hru :)
  • Keyz
    J, na to fóru jsou na DK2 taky různé úpravy. Poslední patch, totiž není nejlepší co se AI týče.
  • Keyz
    http://www.eurogamer.net/articles/2014-02-05-dungeon-keeper-review

    1/10 *1*
  • Lawliet
    Doporučuji to osobně řešit třeba Raymanem. *1* Vždy tím v metru, tramvaji přivábím nějakého parchantíka, který mi nakukuje přes rameno a mamina ho musí vždy odtáhnout, když je čas vystoupit.
  • vonTossis
    Asphalt 8 taky. Člověk si vše může bez omezení vyjezdit, i bonusy. Výjimečně je i tenhle payment system použitý dobře. :)
  • Zmysel to ma pretoze to mal byt duchovny nastupca DK, ako to bolo aj prezentovane, a nakoniec sa z toho vyvrbila hnusna P2W zhovadilost.
  • Chim
    Je otázka, jestli mobilní "hry", navíc f2p, považovat ještě za hry a jestli tedy má smysl na ně dělat recenze na herním webu. Možná by to mohla redakce zvážit. Na druhou stranu když se o nich píše takto, tak je to jenom dobře.

    Ten systém hodnocení (5 hvězdiček) je taky dobrý facepalm.
  • Dik za odkaz, ja som si nedavno na GOG kupil DK2 a vcelku ma prekvapilo ze tam pripudla priserka Spider Maiden, ktoru som si vobec nepametal.
  • jonatan.hanzlik
    1. Ať už to je "Dungeon Keeper" nebo ne, ta hra je k uzoufání špatná. Požitek, který je z této hry získán je naprosto neúměrný buď času, nebo penězům, které do ní člověk vloží.
    2. Hra by se měla zapínat pro získání zábavy, ne pro bezcílné (protože takové v DK Mobile to je) čumění na displej a občasný postup jednou za uherský rok. Je to směšná "hra."
    -aby se na displeji něco dělo, člověk opravdu musí platit, jinak je to akorát blbá verze tamagochi.
    3. je to "smart" ne "smartly"
  • Jack1947
    Videl jsem nekdy obrazky stareho Keepera vzdyt to ani s tim nema nic spolecneho ne? Nemyslim jen ubohym prebarvenym a do oci bijicim "graficky zpracovanim". Tohle je vice TWB nez cista strategie.
  • XorxoxTalarius
    Dobre, ale srovnavat DK zrovna se SWTOR je dosti nefer, jelikoz tam si muzu hrat jak chci aniz bych utratil treba jenom korunu
  • firebug
    Fakt smutné, co provedli mé oblíbené hře. Já ale obecně tenhle typ "čekacích" her fakt nesnáším. Za hlavní přednost mobilních her považuji, že je můžu hrát kdekoliv, kdykoliv a v neposlední řadě i jak chci dlouho. Třeba 5 minut v MHD nebo 20 minut před spaním a to u podobných her prostě nejde. "U snídaně jsi už párkrát ťuknul do mobilu, tak teď čekej 4 hodiny, nebo ZAPLAŤ!" - to je vážně svinstvo. Ta hra by byla v mých očích stejně blbá, i kdyby neprznila moji oblíbenou značku...
    Nicméně se dá očekávat, že vzápětí bude ke stažení nějaká hacknutá verze s neomezeným počtem gemů, Takže naházejte Hornyho do žita. Pokud tedy dokážete odhlédnout od toho modernějšího (a hnusnějšího) grafického zpracování...
  • ja som to stiahol ale nepodarilo sa mi to pustit pretoze sa to chcelo prihlait na google+ a vzdy ked som to zrusil tak to nabehlo nanovo a nepustilo ma to dalej. Cize stahnutia to moze mat ale hracov tam nebude vela
  • No vzhledem k tomu, ze aby recenzent zjistil za co hra stoji ji ten cas venovat musi a odehrat urcitou dobu. Tak napsat pak recenzi uz zrejme tolik casu nestoji.
    Nehlede, ze pokud by pak nebyla recenze napsana, tak by se x dalsich lidi ptalo proc neni recenze a nebo by chteli vedet co je na te hre tak blbe.
    Takze i recenze 1-3 maji rozhodne smysl.
  • smajdal
    Nauč se číst, psal Pay2Play
  • Vzhledem k tomu, jak EA u téhle hry cheatuje s hodnocením v e-obchodech, je tahle recenze víc než vítaná.
  • XorxoxTalarius
    No jenze proto se ta recenze dela, protoze je to totalni brak a slouzi to jako varovani pro vsechny kdo by si to chteli poridit *7*
  • tonnymontana
    podle me je strasna ztarata casu psat recenze na hry ktere maji 1-3 body coz znamena pro recenzenta v podstate nehratelny odpad. kor kdyz je to na mobil. bych u techhle titulu nechal vylozene "novinku" popsal + a - hodil tam cislo nejake zaverecne slovo a vubec se stim neparal, misto toho muze autor recenzovat neco co zaujme par lidi a zahraji si to. tohle uz mam dlouhou dobu na jazyku, tady na games to tolik nevadi ale treba v casaku level mi recenze na totalni brak kde se to nedoporucuje ani zapinat a je to pres dve stranky strasne stve
  • Tahle hra má snad nejvíc nestydatý systém mikrotransakcí co jsem kdy viděl.. Už v tutoriálu vám Reaper řekne že čas se dá zrychlit zaplacením peněz! A 2 minuty po tutoriálu už můžete vesele platit.
    Nehledě na to, že pokud hru chcete hodnotit tak vám to nedovolí dát míň než 5 hvězdiček pokud hodnotíte přímo ze hry *1*
    No, je to hnus a jsem rád že konečně herní média to taky tak vidí (viz zahraniční recenze..)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit