Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Za sebe musim rici ze mne nevadi dat do hry penize, OVSEM, ta hra mne musi bavit hrat (to je to dulezite slovo HRAT) a do ruznejch takovejch her jsem penize nasypal, ALE musi se jednat o system kdy ja mam moznost se vlastni hrou dostat dal, tedy kdy mi neni predhazovano ze musim zaplatit abych se pohnul z mista a opravdu pokud musim na neco kliknout a ono se to stavi jeden den (a to nejsem v zaveru hry!!!), tak je to opovrzeni hodne. Uprimne musim rict ze toto je akceptovatelne pouze pokud napriklad dostanu po peti dnech kdy jsem kazdy den pripojeny nejakou herni menu. Na FB to takhle funguje treba u War Inc. kde po peti dnech dostanete 50 gemu. Jiste budova se tam stavy treba dva dny, ALE je to uz skoro finalni level, navic si za nasetrene gemy muzu koupit vice stavebnich slotu a stavet treba 5 budov zaraz.
    Kdyz uz jsme u DK tak jeho F2P obdoba Dungeon Overlord, nemusite do hry vrazit ani korunu a i tak se budete dobre bavit, porad mate co delat a herni menu k nicemu nepotrebujete, priznam se ze jsem do te hry nasypal asi petistovku, ale to za pul roku hrani a to proto ze se mi hra libila a chtel jsem poslat neco tvurcum.
    Takze ... pokud chcete vedet jak mohl fungovat DK jako F2P, tak se podivejte na Dungeon Overlord.

    P.S.: A souhlasim s nazorama ze to mohli udelat bez toho a klidne za deset dolaru, urcite by si tim spravili povest
  • XorxoxTalarius
    Na SWTOR mi nesahej :D To nema s P2W nic spolecneho :)
  • michaliuz18
    dobréé :DD
  • on zaprvé uráží všechny hráče tím že hraje tyhle hrůzy a podporuje ty zrůdy co tohle vytváří!!!!
  • Pane, tady je to web od hráčů pro hráče a vůbec nevím co tady dělá někdo kdo hraje hry na mobilu! To je jako smrkat do kapesníků a říkat tomu kajtování....
  • A neříkal náhodou nedávno někdo z vedení EA, že si chtěji zlepšit reputaci?

    Podle toho, co tady čtu to vidím na nejhorší firmu v Americe po třetí v řadě...
  • Brouci tam skakali, aby videli trolly, dominy a prdici koule bojovat proti gandalfum, robinum hoodum a vilam. Kdyz se to vyvijelo moc jednoznacne, sli pryc :D
  • Spades
    Já proti F2P obecně nic nemám, LoL jede, TF2 jede, Planetside 2 jede.
    Ale tohle není F2P. Nemůžeš hrát zdarma. Když so musíš vybrat, mezi placením a půl hodinovým čekáním, po kterém uděláš jednu akci, a zase čekáš, tak to nejde hrát. Tak zkurv€ný systém neměl ani Travian...
  • Keyz
    Jinak jestli někdo nehrál 1 díl, anebo si ho chce zahrát znova doporučuji fórum: http://keeperklan.com/

    Tam je mnoho informací jak upravit hru, odkaz na jejich skvělé mapy a modifikaci KeeperFX
  • Keyz
    Sranda jak tam vymakali chování monster, pavouk chodil zmrazovat vězně apod.

    Největší zábava byla pozorovat brouka co dělal když se nemohl dostat k boji. Skákal aby viděl, jak se řežou *15*
  • Re: Nychrom: Nevím, jestli nemluvis o nekake jine verzi, ale pravda, ze cekani na zacatku je kratke. Srovnani s CoC je trefne a s recenzemi z Games.cz mam vlastni zkusenost. Pro me velmi uzitecny koment.
    Re: Ti ostatni: On tady vyjadril svuj nazor. Napsal to slusne a celkem objeltivne, zatimco vetsina z vas se zmohla jenom na urazky. Kdo je potom lepsi, co?
  • Jednicku jsem strasne zral a jeste vic potom deeper dungeons. Proste ten pocit, nekam se prokopat a nevedet co tam bude, co se zase na tebe vyriti za vlnu looteru a jestli ten napor vubec ukocirujes nebo ne, pecka :D
  • Keyz
    V COD by to mělo úspěch, kdyby se to aplikovalo na autoheal.
    Léčil by jsi se pomalu a kdyby jsi chtěl autoheal jako je normálně, musel by jsi zaplatit a pak by jsi ho několik her V MP měl *15*
  • osle, nikdo na nic cekat nechce, nech se krmit srajdama od EA
  • Keyz
    Nj, ta grafika se mi tam taky nelíbí. U 1 to nebylo tak barevný a srandovní.
  • michaliuz18
    presne ,je to len spinavy biznis a zarabanie na hracov co si kupia kazdu sprostost len aby boli in
  • O War for the Overworld vim, ale to spis vypada jako dvojka, takovej nadseneckej remake s malym rozpoctem. Predstavoval jsem si neco uz vic atmosferictejsiho.
  • Keyz
    I dvojka je dobrá.

    Jak píše Jup. war for the overword. Hodně se to změnilo co jsem koukal na videa. Možná by bylo dobré o tom napsat článek, jak se to hraje momentálně.
  • to už tam delší dobu je. Jmenuje se to war for the overword. Snad se to povede.
  • Ok proc to potom delaj? Zakon trhu: kde neni poptavka neni ani nabidka. Castecne za si za to muzou taky hraci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit