Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Rozhodně by v prvé řadě neměli bagatelizovat podobný průser, který nám tu EA předhodila. Čím víc lidí to udělá a v EA jim to bude v ideálním případě kazit prodeje, tím dřív stáhnou vocas a zařadí zpátečku.
  • Ale ono to normální je, pro občasné hráče je to v pořádku, samozřejmě že se to nelíbí lidem co chtějí hrát RTS ale takový už je prostě žánr (opravdu nevím jak se to ofic. teda jmenuje),

    Vždyť tenhle žánr pramení z webových her typu Travian (nebo spíš i nějaký fláky předtím)

    A ano i mě je líto, že RTS strategiím se dávám minimální prostor
  • Já nevím, ale takovéhle zarputilství mi přijde přehnané :/ ...dobře, já taky toužím po Warcraftech 4, kdyby je zk*rvili, přežil bych to, mávl bych nadtím rukou a vymazal titul z paměti, život je plný zklamání a to že lidé se snaží drancovat na staré slávě, je dnes bohužel normální. Co by měli dělat fanoušci takového Call of Duty, když nad každým novým dílem nadávájí..
  • MickeyMutant
    Samozřejmě že platí. Neplatí to snad jen pro lidi, kterým připadá normální "od počátečních 5min až v dalších lvl několik hodin, základní jednotky se staví do 10-15 min., harvest z dolů do hodiny".
  • Pokud si člověk DK stáhne s očekáváním starého orig. DK, tak ano, hra se pak nedá hrát. V opačném případě to ale neplatí.
  • MickeyMutant
    Změnou titulu by se jen odbouralo zklamání fanoušků původních Dungeon Keeperů, rozbitá paytoplay hra by ale zůstala.
  • MickeyMutant
    U Plants vs. Zombies jsou mikrotransakce naprosto v pohodě. Dohrál jsem s questy splněnými skoro na sto procent bez jediné platby a dokonce i bez použití těch pomocných gest za nahrané zlaté.
  • takže změnit jméno titulu za úplně jiné a vše je ok... fakt smartly
  • michaliuz18
    zas trepes uplne z cesty ani nevies kde je pes zakopany , nejsom casual, nejsom aktivny mobilny hrac, nehram FB hry, ale ked si myslis ze mam povedze 10 rokov tak si to mysli :D mne to je u prd**e bohvie kolko mas ty ale to co si napisal som robil mozno tak pred 6 rokmi ked som nevedel co zo sebou, ak mas ale menej ako ja, cize menej ako 21 tak mam pre teba jedine stfu a nauc sa myslet a porozumet textu, a netrepat z cesty o nejakom blogu , kedze som normlane reagoval na tuto hru a taktiez na simpsov ktory taktiez patria EA swis carl ,
    a k tomu ze nemam rad tieto platene minitransakcie, preto nepreferujem ani f2p mmo hry ...
    neviem co si na tom nepochopil ale logicky si musel odpisat nejaku blbost aby si bol vtipnučky a pomastil si ego ako to tu kazdy robi na tomto predpotopnom games.cz ktore casom urcite skrachuje lebo to tu ide rok co rok dole vodou
  • MickeyMutant
    Karel vůbec nepřehání, ta trojka je ještě milosrdná vzhledem k tomu, že se to vlastně nedá hrát.
  • smejki
    oui!
  • ucho
    u plants vs zombies 2 jsou podle mě mikrotransakce zvládnuté skvěle.
  • pay-to-win znamená, že určitý zvýhodňující prvek nejde koupit jinak než za reálné peníze... jestli to zkracování čekací doby bereš jako za pay2win.. tak jsi asi vedle
  • MickeyMutant
    Za prvé, podívej se aspoň na nějaká videa původních Dungeon Keeperů. Snad ti dojde, že čekat na cokoliv pár minut, pár desítek minut nebo dokonce několik hodin je u těchhle her úplný nesmysl.

    Za druhé, všude jinde mikrotransakce nefungují, fungují naopak výjimečně, pokud mluvíme o herní náplni. Pokud mluvíme o tržbách pro vydavatele, tak tam bohužel fungují častěji, než je zdrávo. To ale jen díky průměrným hráčům podobných her, kteří jsou za ně ve své hlouposti ochotní často zaplatit víc než za celou hru.
  • Pokud mě systém nenutí do hry cpát reálné peníze (jakože v tomto případě to tak není) ne mám s tím problém, jsem občasný hráč, takže nějaká čekací doba je v pořádku. Pokud chci instant stavby, najdu si zcela jiný titul. Neobhajuji tento systém, jen jsem chtěl prvním postem říci, že autor přehání.
  • Ale pochopil, system tvoří hratelnost a hratelnost ovlivnuje hru, když přehledneme grafiku tak system pay-to-win zničil celou hru
  • Upřímně řečeno - když to přeženu, tak stejně tak, jako nikdy nepochopím, že někdo mentálně zdravý může obhajovat např. neonacismus, tak stejně tak nepochopím, jak někdo mentálně zdravý může obhajovat tenhle systém.
  • Jack1947
    To patri k vseobecnemu hateu... s tim si hlavu delat opravdu nemusis ano vadi moc. Nikdy bych totiz do F2P hry penize nedaval. Kdybych nemusel a vzdy by mela byt ta moznost nemuset. *4*
  • Zkus si napřed zahrát originální DK a pak pochopíš proč byla ta recenze napsaná jak byla napsaná.. (myslím to vážně)
  • mě jako občasnému hráči nevadí ba naopak vyhovuje, vám asi tady nejvíc akorát vadí zneužití jména titulu ve prospěch tohoto, hra by se měla recenzovat jako samostatný celek, ne s odkazem na minulost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší