Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ruthan
    Snad to bude aspon tak dobry jako Dark Messiah of MandM, o podobnou hru se autori snazi minimalne od dob Hexena I, problem je proste smerovani uderu a ovladani, ja si myslim, ze tohle bez headtrackingu (to tam se divam a tam kde sekam je nezavisle..) asi nikdy kdovijak fungovat nebude.
  • Jack1947
    Multinicker? aa svješuji ocas mezi nohy a odcházím do ustraní.
  • Co bude zle ? reagoval som na savegera tak sa do toho nemiesaj *12*
  • Jack1947
    Hochu, brzdi trochu nebo bude zle *13*
  • Ty komunista STBAK na vsetko budeme hovorit ze je super, adekvatne hodnotit pripadne budeme trusit informacie ako si ty prajes pripadne spravme vsetci v tvojom mene nabozenstvo a co tak nepicovat a pridat hodnotnu informaciu, ty k r e t e n ! ktory len poukazuje ze vsetko je na p i c u aj diskusia . Co si vlastne povedal keketko ? Flame ? nie ty si len poukazal ze tebe sa to tu nepaci . *12* na co si potom reagoval? Boze teba stretnem tak ta zbijem aj tvoje tlste brucho
  • Jack1947
    To už radši Lichdom tohle zavání těžkopádností AI což je na škodu a navíc staré.
  • Lotr
    To už jsem zkoušel když to vyšlo. Nostalgie krásná ale dnes bych si to už asi ani nezahrál. Nen íto hra ke které se člověk nějak často vrací
  • Chivalry neznáš ? *14*
  • Myslíš takový all-star team? Měli by vstoupit raději do politiky. *15*
  • oprava Daikatana 4ever :D
  • Daikatana 2? :D
  • crowdfunding je jen financování...
  • Inquisitor
    Ok já jsem diskuzi nečetl, jenom jsem reagoval na post. Ale zase na druhou stranu se musí říct, že je to většinou jenom prázdný hate.
  • to ale vylucuje tvoj prvy post *4*
  • Johnny
    Musíš si vybrat jestli realitu nebo fantasy. Pač reálné fantasy neexistuje... proto je to Fantasy! *15* *15* *1*
  • Johnny
    neřeš pýýčoviny. *7*
  • Kolik tady takových příspěvků je? Já nevidím ani jeden.
  • Inquisitor
    Hezky jsi to otočil. Já nemám s věcnou kritikou problém. Nechci 600 příspěvků "je to super hra" ale ani nechci 600 příspěvků "to je ale 3,14čovina". To je s extrému do extrému.
  • Inquisitor
    Ne nemám s kritikou problém a už vůbec ne u věcí který se mi líbí. Z toho už jsem vyrostl :)
  • Jediná věc, co bych tomu vážně vytknul je to, že rány zbraní, jak nepřátel, tak hráče, by mohly mít větší dopad. Třeba, kdyby ten Blinded přerazil dřevěný sloupy, když už do nich sekl obří sekerou nebo kdyby Hircus po závěrečné ráně palicí schytal nějaké viditelné poškození (rozdrcený hrudník, uražená ruka, cokoliv). Celkově by ten boj mohl být plynulejší a epičtější, ale to taky záleží na tom, jak to člověk hraje. A snad to nebude jenom takováhle dungová záležitost a budou tam místy vážně zajímavé výhledy aspoň jak v Dark Souls, když už je to laděný takhle temně. Každopádně ještě určitě omrknu pár dalších videí, než si na to udělám názor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit