Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řešíš, jestli by jsi mohl kostlivci ublížit lukem a šípem, ale neuvědomuješ si, že kdyby hra stála na základu reálných mechanismů, tak by se ten kostlivec bez svalů a šlach ani nepohnul.
  • Nevypadá to špatně, ale dal bych tomu ještě čas a doufám že to ještě zlepší. každopádně ten "těžkopádný" soubojový systém bude na nejtěžší obtížnosti zábava *1*
  • To ty zbraně tahá z klobouku? Kdy už tvůrci napříč žánry pochopí že změna zbraně neprobíhá mávnutím kouzelného proutku. Co se pokusit aspoň lehce předstírat nějaký úkon který by výměnu jednotlivých zbraní provázel?! Tohle zhmotňování je fakt směšný.
  • Lotr
    Fakt
    Mluvím o fantasy hře
  • Pro tip: draci jsou jen v pohádkách.
  • Lotr
    Trefils. Moc už nehraju. Jen to co vypadá zajímavě po příběhové stránce.

    Jo mluvím o hře na hranici realitě a drak padne po jedný ráně palicí. Logika šla do postele? Ne na draka bys potřeboval balistu. Protože ho nějakou kudličkou rozhodně neupižláš.
    Jo mluvím o hře na hranici reality a lučištník prostě neumí sebrat klacek protože s ním okolo sebe máchat asi bude tak složitý že odborník na balistiku šípů a někdo kdo natáhne dlouhý luk nemá ani páru jak se máchá klackem.
    Hele slyšel jsi někdy o středověku? Taky tam občas došlo k amputaci pomocí toho přerostlýho nože kterýmu se nadává meč. A já ti nevím čéče ale zas na denním pořádku to nebylo. Docela dost těch v kovových trenclích kterým se říkalo rytíři nebo tak nějak mělo všechny hnáty.
  • ripoff TES bez všho dobrýho na TES? uvidíme..
  • Že by konečně hra kde můžu zmrd*m sekat hlavy? *16*
  • Jestli nesnášíš hry, které (ne)mají věci, které si napsal, tak si asi moc nezahraješ, co?

    HPčkový systém - Ano, naletí na tebe boss, nebo drak, jednou ho pleskneš přes držku a konec. Moc jak zábava to nezní.
    Luk na kostlivce - Ano, dávalo by to smysl, ale chudák ten, který předtím celou hru skilluje luk a naráz má projít sklep plný kostlivců.
    Ztráty končetin - Jo, realistické by to bylo, ale jakmile by na tebe naběhli víc jak (včetně) 2 nepřátelé, tak bys skončil jak Černý Rytíř z Monty Pythonů během 20 vteřin. Zábava to není, a zas až tak realistické ani ne, protože brnění.
  • Khanemis
    Ano, to je přesně ten dojem co mám i já. Jako atmosféra vcelku pěkná a stylová, ale ten soubojový systém je prostě hrozně těžkopádný. Jasně, je vidět, že se snažili o to, aby to vypadalo, že mají zbraně svou váhu a sílu (takže je to trochu i záměr), ale přesto je to na pohled děsně neohrabané.

    Člověk by si řekl, že po tolika letech se už budou dnes dělat hry s propracovaným soubojovým systémem, kde půjde opravdu o kontakt zbraní, jejich fyziku a prostě bude to alespoň částečně obsahovat nějaké šermířské prvky. Ale houbeles, většina her pořád jede na tomhle systému silnej úder/slabej úder/obrana. Někde se to dá zkousnout, někde už to vypadá opravdu archaicky. Tohle je podle mět en druhý případ. A přitom už před lety existovaly novátorské hry, které pracovaly s daleko propracovanějším bojem, kdovíproč se to neuchytilo.

    Ale nechci tu hru hanět dopředu. Svoje kouzlo určitě má a třeba ten boj ještě trošku vylepší, aby byl, když už nic, tak aspoň drobet plynulejší.
  • Lotr
    Prvních pár minut a už to nevypadá tak dobře jak na papíře.
    Tohle je čistě subjektivní tak to tak berte.

    Nesnáším HPčkový systém. Roky čekám na hru kde praštím kostíka obří palicí a on se rozpadne. Hru kde meč (luk) vs kostlivec bude asi stejně smysluplné řešení jako házet bobky na slona.
    Hru kde jediný špatně blokovaný úder končí ztrátou hráčovy hlavy či paže (nohy atd. hej fantasy řešení se vždy najde)
    Prostě něco na hraně reálnosti. Bez HP systému se slušným damage modelem.
    Prostě tahle hra mi z tohoto úhlu pohledu přijde směšná. I na poměry konzoloviny bez pořádné grafiky.
    TES bez epičnosti.
    Někdo by vývojářům mohl říct že skutečně "strašidelné" hry spočívají ve hře stínů a světla....tohle je prostě šeď - nuda.
    Ale kdo ví? Třeba překvapí.
  • Prečo hra, ktorá vychádza v roku 2015 na novú generáciu konzol a PC, nevie mať aspoň trochu reálne nasvietenie a realtime shadows? Ale šancu tomu dám, to zas nie že nie :-)
  • Kua pekný...Docela to připomíná hexena coo
  • Což o to, pěkné pěkné, ten kozel nebo co to je je opravdu hustej. *1* Myslím že by to ale v pohodě zvládla i PS3 a X360...
  • solomon.short
    popravdě jsem začal přemýšlet o tom early accessu :)

    nebijte mě *1*
  • chivalry medieval warfare RPG : copycat hell
  • No me se zatim nejvic libil soubojovej system co se tyce 1st person rubacek v MM: DM, a tenhle system mi spis pripomina Skyrim, tak uvidim jaky to bude az to vyjde.
  • No není to zlý nápad, jen ten soubojový systém se mi zatím moc nezdá. Připadá mi trochu moc těžkopádný, přitom jsem čekal, že u takového typu hry se hrdina bude prosekávat zástupci kostlivců jako máslem. Ale třeba mě zmátlo jen autorovo srovnávání s Diablem.
  • Vynikající, už aby to tady bylo a hurá do katakomb. To koukáš co Sacrede3?
  • MidnighT91
    těším se...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit