Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak za mě spokojenost, exkluzivity F5, Ryse, Quantum Brake i Titanfal super! Hru od Blacktusk uvidíme pořádně až na Gamescomu a nemyslím že to bude jediná nová exkluzivita, kterou tam ukážou.... No a Halo je pro mě taky jasná záležitost. Cena cca 12500 očekávaná, takže já zůstávám dál s Xboxem.
    • Ryse pořádně ani není hra. Quantum Break je seriál. Titanfall vyjde i na PC.

      *3*
      • A proč to není hra, že jsou tam quicktime eventy jako v Uncharted, Heavy Rain a God of war??
        Ty si jeden těch co už zase dopředu vědi všechno a asi si z Quantum Brake viděl něco jinýho, že víš, že je to hlavně seriál..., tak to potom jo....
        Titanfal samozřejmě vyjde na PC a vůbec s tím nemám problém, ale z konzolí výjde na Xbox(který si budu kupovat) a tak mě zajímá a líbíl se mi.
        • Protože v Ryse nebylo nic neř quick time eventy. Pusť si ten "gameplay" ještě raz. Všechny killy jsou QTE + zmáčknej RB a něco se stane bez tvýho přičinění.

          Ale pokud chceš hrát "zmáčkni XY a stane se cool animace", tak prosím.

          Počky až se ukáže pravda o Quantum Breaku. *3*

          Ale slovy, že si budeš kupovat X1 jsi už dokázal, že jsi k nespasení. Enjoy.
  • oktavius66
    Na tak přesto že jsem šílený fanda Playstation, tak celkem přemýšlím o tom že bych si to Xko1 nakonec za nějaké ty 4 roky koupil pokud bude stát pod 6000, ale to asi těžko. To už beztak bude XBOX 2 *1*... X1 na mě zapůsobil hrami: RYSE, Dead Rising 3, možná ten Quantum Break. Hlavně po stránce grafické, ale grafika není všechno, že ano !
    uvidíme co vytasí SONY s PS4... SONY COME FEED ME !
  • Podle mne dobrý, potěšily mne změny ohledně Live Gold účtu, snad sdílení zlatého členství bude i na X360.
  • GlaDOS
    Ani ta nezávislovka od Capybara Games mě nazaujala. Jenom Zaklínač 3. Zbytek bych shrnul do zkratky UVH - univerzální vojenská hra. Ach jo.
  • zaklinac 3 je čarovny
  • Promin Microsofte ale ani jedna hra mě nezaujmula (zajímají mě převážně akční hry) vesměs vše epické koridorové strilečkochodičky to je tak těžký respektive pořád čekám na podobnou hru jako byla hidden and dangerous
    • Tak počkej na PS4 konferenci tam třeba taková bude.....
  • lol. tie ich exkluzivity dost fail.
  • kdy bude E3 o PS4, nebo o hrach pro PS3?
    • Ve tři ráno našeho času začíná Sony konference.

      http://www.e3countdown.com/
  • Ale vubec nic tam nebylo come ma kopnout ke koupi , proboha vzdyt tam neni ani jedna exklu. rovna ktere vychazeji na ps3/4
    • No vidiš a mě zas nepřipadá žádná z těch co vycházej na PS4(z těch o kterých vím samozřejmě) zajímavá...
  • TheGGG
    Skvělé, hromada nových zajímavých her. Sice jdu do ps4, ale xbox one taky stojí za uvážení.
    • ja si koupim dva xboxy a dva plajstajsny (kvuli poruchovosti) a uvidim. taky upgradnu na titana kdyby neco vyslo na pc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit