Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Tiskovka byla dost nabitá, ale jediný hry který bych si z těch ukázaných chtěl zahrát jsou stejně multiplatformní.

    Nejlepší trailer byl hned ten první. Metal Gear rulezz
  • Zdravim, pry tam ma byt neco o Zaklinaci 3, uz tam neco bylo nebo jdu vcas? Diky za odpoved
    • Jdeš pozdě, byl tam trailer .
  • TheGGG
    Ryse, no wuau, jsem hodně zmodernizovaný hráč, víte jak nesnáším starý hry a dávám přednost grafice a tadle hra rozhodně po stránce animací, grafiky a zvuků zamačkává člověka do křesla, ale jinak musím říct je to ale pomalu víc interaktivní film než heavy rain
  • Ryse?

    Tvle, vždyť je to celý jen QTEčka a mačkání RB, aby se stala nějaká cool animace.
  • Co to tam pouštěj za kraviny ?
  • Lol sleduju na ofiku, jede to už deset minut a oni si toho všimli až teď? :-D
    • spoock
      Fail!!! Zacal jsem to koukat na refreshi s Fukou, tam se mi nerozpada obraz, jak tady, bohuzel kluci, chtel jsem to koukat u vas.
  • Whoossain
    Bóóóže, koho by zajímala nějaká PowerPointová prezentace druhořadýho softwarovýho studia, který se na sebe marně snaží upozornit...
  • Myslíte, že PS4 bude na tom líp než Xbox ONE ? (Já bych si sice přal aby ano, ale nevěřím tomu.) Myslíte že nebude mít DRM , socilaní sračky, možnost pujčování her ? Na to SONY nemá koule biť by to bylo super... no uvidíme...
  • ut to zapnete omg
    • Teroristi to skrouhly :D nebo Anonymous vypli na E3 elektriku a tudíš ani ti na sedadlech nevidí ty MS výtvory :D
      • Whoossain
        Nejsem nějakej grammar jew, ale máš tam hrubek jako máku. Přesto za správně napsaný "nevidí" palec hore...
  • Tak jsem zvědavPS:

    PS: 18:19 šup šup ať už to jede *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit