Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj rozjede mi f1 2012 notebook HP ProBook 4530s Intel pentium 2.10 Ghz 4GB RAM grafika AMD Radeon HD 6490M
    díky za odpověď
  • zdar hraju F12012 na PS3 a nevim jestli to jde behem zavodu ulozit?dikes za odpoved
  • Zdravím, mám Logitech Formula Force EX a pořád nemůžu přijít na to správné nastavení pro pořádnou hru. Nedoporučil by mi někdo nějaké nastavení ? Jako je linearita řízení atp. Děkuju :)
  • S..ka je to ...*13* ,jakýkoli f1 mod v rfactoru co jsem zkoušel je mnohem lepší než todle,vyhozené peníze...jediné co je hezké tak grafika za deště.Fyzika mě přijde arkádová vůbec nemáte auto pod kontrolou ,dobré tak pro hráče na klávesnici max gamepadu.Při spuštění padá hra stále do okna ,nebaví mě pořád mačkat alt+enter.Po pár hodinách hraní se mi stalo že se najednou smazal profil (veškerý nahraný čas pryč),u multiplayeru mi vadí že není normální chat,pouze voice pořád tam akorát někdo žvaní nebo chrchlá,takže nezbyde než to vypnout... *7* ,zkrátka ,pro mě nedotažený konzolový brak s kterým je víc trápení než zábavy ,měl jsem dát rovnou 2-3 x tolik za Rfactor2 a udělal bych mnohem líp *16*
  • Nikdy me nebavila F1 a ted jsem uz vyhral v cine a tesim se na dalsi zavod se vsim vsudy, velmi dobra hra...
  • Zdravím, nevíte někdo proč mi nefunguje force feedback v F1 2012, kldyž vše mám aktivováno i nastaveno? Mám volant Logitech driving force GT.
  • nevíte prosím někdo jak se da prohlídnout dokončený závod
  • Zdarec pařmeni nevím jak vy ale ve f1 2011 jsem byl docela dobrý ale ve 2012 se nechytam nevím čím to je.hraju na xboxu na docela dobrem volantu ale at nastavuju a zkouší jak chci pořad to není jak ve 2011.mužete mi poradit s nastavením.
  • dík
  • http://jnp.zive.cz/f1-2012---ukladani
  • čau mam proglém, jezdím karieru a zrovna jsem na okruhi ITALIE jak ten závod dojedu, přestane se mi to ukládat nevíte co stím? Doteď vše fungovalo v pohodě ale nebaví mě pořád dokola jezdit italii.
  • ako take hovadDo to hram mesiac a odrbe mi to vsetko tesim sa
  • pu update mi to oddrbalo vsetky save KOKO..nn
  • Defaultně by to měla být být klávesa 4(č) a pohyb v tomto menu 1(+) a 3(š).V nastavení se to dá snadno změnit.
  • DusanMPupak
    Najděte si v nastavení kláves položky Quick menu. Těmi si stačí během závodu nastavit požadovaný druh pneumatik a zajet pro ně do boxů. (Také nimi lze nastavit směs paliva a brzdy.)
  • Nemáte heslo?
  • Zdravím,
    chtěl bych se zeptat zda-li někdo nevíte jak se dají vyměnit pneumatiky během závodu ?.. Stalo se mi totiž že jsem jel závod v Malajsii za deště ze začátku na pneu se zeleným pruhem. po 5-6 kolech jsem se dostal do vedení a pak mě naráz začali všeci předjíždět co měli nastavené/vyměněné pneu na option tj. s bílým pruhem. Nikde jsem na menu volby vyměny pneu v herní nabidce nenarazil. Kdo víte , prosím poraďte. děkuji
  • OPRAVNEJ PATCH VYRESI VSECHNY PROBLEMY : http://www.ulozto.cz/xQ9xeHJ/kachnanamedu-rar
  • Ahoj,
    teď hraju F1 2012 na Gamepadu Logitech RumblePad 510. http://www.electroworld.cz/product/herni-konzole-hry-hracky/herni-ovladace/LTGPF510/logitech-f510-rumblepad-ovladac-pro-pc
    A musím říct že paráda, docela mě to chytlo. Hrál jsem naposledy formule F1 2001 na klávesnici a až teď F1 2012. Jinak jsem na tomto gamepadu hrál i DIRT3 a taky naprosto v pohodě. V Gymkhaně se dá pěkně vyřádit a rally s tím taky zajedeš v klidu. Takže bych se toho nebál. Doma mám i volant MOMO RacingWheel, ale ten používám spíš na simulace typu LFS, Richard Burns Rally atd. Jinak si myslím, že všechny arkády jsou hratelný na gampadu solidně:) Měj se!
  • Tak jsem si hru objednal na XZONE. Uz dlouho predlouho jsem zadne formule nehral, naposledy Grand Prix 2. Rad bych vedel zdali je hra hratelna na klavesnici nebo me doporucite koupit gamepad. Ja vim volant je to prave ale z financnich a predevsim prostorovych duvodu si volant zatim koupit nemohu. Stejne tak by me zajimal Vas nazor zdali na gamepadu bude dobre hratelny i DIRT3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit