Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem si hru objednal na XZONE. Uz dlouho predlouho jsem zadne formule nehral, naposledy Grand Prix 2. Rad bych vedel zdali je hra hratelna na klavesnici nebo me doporucite koupit gamepad. Ja vim volant je to prave ale z financnich a predevsim prostorovych duvodu si volant zatim koupit nemohu. Stejne tak by me zajimal Vas nazor zdali na gamepadu bude dobre hratelny i DIRT3.
    • Ahoj,
      teď hraju F1 2012 na Gamepadu Logitech RumblePad 510. http://www.electroworld.cz/product/herni-konzole-hry-hracky/herni-ovladace/LTGPF510/logitech-f510-rumblepad-ovladac-pro-pc
      A musím říct že paráda, docela mě to chytlo. Hrál jsem naposledy formule F1 2001 na klávesnici a až teď F1 2012. Jinak jsem na tomto gamepadu hrál i DIRT3 a taky naprosto v pohodě. V Gymkhaně se dá pěkně vyřádit a rally s tím taky zajedeš v klidu. Takže bych se toho nebál. Doma mám i volant MOMO RacingWheel, ale ten používám spíš na simulace typu LFS, Richard Burns Rally atd. Jinak si myslím, že všechny arkády jsou hratelný na gampadu solidně:) Měj se!
  • OPRAVNEJ PATCH VYRESI VSECHNY PROBLEMY : http://www.ulozto.cz/xQ9xeHJ/kachnanamedu-rar
    • Nemáte heslo?
  • hraju karieru ale po hungaroringu se to neuklada je nejaky fix nebo neco ? predem diky
    • mam stejne problemy po Monacu, musel jsem ho jet 2x (jel jsem to na plny pocet kol, takze me to dost stve), bohuzel i tak se to neulozilo. Dokonce jsem daval rucne ulozit a stejne to nepomohlo.
  • No, když to budu brát hodně striktně, tak v Race 07 (od Simbinu) je Formule 3000, navíc pro ten samý titul vyšel volně stahovatelný addon Formula RaceRoom *1*
    • (reakce pro w00d00)
  • Zdarec pařmeni nevím jak vy ale ve f1 2011 jsem byl docela dobrý ale ve 2012 se nechytam nevím čím to je.hraju na xboxu na docela dobrem volantu ale at nastavuju a zkouší jak chci pořad to není jak ve 2011.mužete mi poradit s nastavením.
  • v minulem rocniku slo ve splitscreenu jezdit kampan.. ted jdou jen jednotlive zavody. takze ne aby pridali treba moznost kvalifikace ale oni to proste dali pryc. stejne tak v Lan multiplayeru neni zadna kampan pro dva. fpska jdou v boxech jako v kazdem rockniku rapidne dolu. boxy jsou zase bez moznosti nastavfeni automaticke. a voni tomu daji 8.. iGN dokonce 9 atd.. zaco? za to ze zmenili menu z cervene na modrou? uz aby vyslo project CARS..tenhle monopol codemasters na zavodni hry to je hnus
    • "Co-op Championship returns, and again is playable both split-screen and online. " tohle je z Eurogamer.net ... tak ja nevim. Bejt american tak zavuzuju nejakou zalobu za mystifikaci a vyjebavani se zakaznikem. To same sem videl jeste v jedne recenzi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit