Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • možná to bude dobrý, ale nejdriv pustím letsplay abych mel jistotu
    • kostejnesmrtelny
      Všechny nás zajímá, co uděláš *3*
  • Keyz
    Far Cry 4: PC Port Report
    https://www.youtube.com/watch?v=M25Le3JdHH8&list=UUy1Ms_5qBTawC-k7PVjHXKQ

    Skvělé, že již videa na YT jedou 60 FPS. V nastavení je toho dost aby si každý zahrál jak chce. To FOV je opravu komické. Člověk musí hádat o kolik se to prakticky zvedne...
  • Na hru jsem se vážně tešíl *3* ,ale zatím jsem jí nehrál to budu až na svém novém pc chci si to ,totiž užít na FULL HD :) . Zatím jsem koukal na trailery a vypadá to vážne úchvatně . Velice velká mapa nový prvky a skill atd. Vážně už se teším až okusím další díl Far Cry (4) *1*
  • Jack1947
    Nejhorší je že je tu tolik připitomělích vedlejších uloh at už souvisejicí s progress hry nebo ne... nevím že je asi člověk dělat bude no. Protože jinak by se fakt asi nepohnul nikam dál. *7*

    Jsem rád že sice spoustu lidí to baví ale hodně má podobný názor... což po 2-3hodinách když "kampan"
    má max 10 nebo kolik má velice vypovídajicí hodnotu pro ostatní. Věřím že v kooperaci to může být jakžtakž sranda.
  • owny
    Je v tom zase několik stejných misí, které se střídají pořád dokola a sbírání relikvií, paměťových karet, diamantů a dalších nesmyslů? Kvůli tomu, jaká to byla nuda, jsem nedohrál FC 2 ani 3. Hry to byly pěkné, ale neskutečně promarněný potenciál, změnilo se něco?
    • Jack1947
      No, sbíráse tam všechno možné i nemožné a tak takže vše při starém ale zase to je větší "výzva" musíš si pro ty blbosti i vyšplhat... nic zadarmo ti hra nedá no.
  • Mě FC3 nebavilo vůbec a tohle vypadá stejně...
  • Celkem se divím, že tu ještě nemáme žádné zprávy o kritice vůči hře od ochránců zvířat. Nemyslím teď jeleny a další "běžnou" zvěř, ale především exotické druhy, které hráč ve hře rutinně zabíjí, jako v Mongolsku toulavé psy.
    • To je pravda co kdyz to uvidi nejake deti ?! *8* .
      Fanousci far cry ted budou chodit do zoologickych a harpunovat tam tygry
    • Jack1947
      Lepší o tom moc nemluvit...
      • Akční hry jsou pro psychopaty, to je stará známá věc.
        • Jeee prisel mezi nas i uznavany opilec Vaclav Lahev
        • Jack1947
          Vrat se do hrobu. *3*
  • trojka me bavila a ctyrka vypada ze bude taky.
    • to chápu, pokud si tam jedinej chlap, trojku sem si uzil královsky todle léto
      • Ty a tvoje dve ruce? dobra trojka!
        • dvě tupý blondýny co si pak navzájem vymastily pekáče jak sem jim nakázal
  • mam chut udelat neco strasnyho, dostat ban a uz sem nikdy nevlizt :D
    • dislajk? tak vy mě máte tak rádi že nechcete abych odsud zmizel? to je vodvás hezký pytložvejci
  • 9/10

    Slušné DLC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší