Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Mám odehrané asi 2 hodiny, takže to jsou spíš první dojmy. Hlavní hrdina je sice zase nějaký 20 letý ocásek, ale není uřvaný jako Jason ve FC3. Hlavní záporák je výborný. Úvodních 15 minut s ním jsem napjatě sledoval. AKčko mi solidně kopalo, takže to vypadá, že konečně trochu zvětšili zpětný ráz. Prostředí mi sedlo o mnoho víc, než ve FC3. Co mě ovšem štve je to, kolik žere vyhlazování. Mám gtx 970 a když dám 4xTSAA, tak mám okolo 30 fps, což je na FPS hru docela málo.
    • k čemu ti je vyhlazování, to je featura ktera se používala v dobách 1200x neco rozlišení. pri dnešních monitorech aa nepotrebuješ
      • Ristoro
        Ale potřebuješ. Neříkám, že mě to nějak extra sere, SMAA vypadá skoro stejně jako TXAA, ale proč to žere tolik fps a změna skoro není vidět, to mi vrtá hlavou.
        • max: jako že dnešní monitory mají zabudovaný AA filtr? XD Ty si potěr chlape..:)
          • Ristoro
            Proč to píšeš mně, já jsem to neřekl...
  • Naprosto s recenzí souhlasím, díky pánové *3*
  • nic co vychází soubežne na konzole nemuže byt dobra hra, dalsí mainstream sranec pro konzolovy bezmozky
    • Tak tak, PC rasa radši nakoupí 1 milion simulátorů koz...
      • lepší než tadle demence
  • FC3 jsem dohral nekam za pulku a dostavil se neskutecnej stereotyp a nuda. FC4 tim padem ani zkouset nebudu. Uprimne nechapu to vysoky hodnoceni.
    • když to nezkusíš, houby hodnotíš..ale nikdo tě nenutí *3*
  • Dát 9 hře, která kopíruje snad všechno z předchozího dílu, to je síla.
  • KronosDeret
    Chápu, že někomu nevadí hrát pořád dokola to samý. Když je to zábavný, tak vylezou na miliontou věž, obsadí miliontou základnu a zastřelí dalšího týpka v červeným mundůru šípem. Ok. FC3 mě bavil hodně, Vaas, drogy, zábavný postavy, dobrý střílení... ale dvakrát nevstoupíš do stejné řeky a nebudu hrát tu samou hru znova. Je to jako opakovat skvělý večírek nebo narozeniny na stejným místě, se stejnou hudbou a lidma. Stane se to parodii na samo sebe a zůstane jen pachuť.

    Na hrách je zábavný učení novýho. Co můžu dělat a jak a zlepšovat se v tom, čelit narůstající obtížnosti. FC4 je doslova stejná hra. Nic novýho nepřináší.
    • :)) jj mně by teda víc baví objevovat, zažívat nové situace, posouvat se někam dál celkově příběhem i hratelností. Ve FC34 jedeš, obsadíš věž, vystřílíš stanoviště, pak zase jedeš, sem tam potkáš nějaký zvíře, zabiješ aby jsi měl batoh na granáty a pořád dokola, lokace pořád dokola, furt nějaký chajdy a hrozně se opakující prostředí. Čím víc nad tím přemýšlím, tím víc si říkám jak ta hra je hloupá. Problém je, že dnes aby kvalitní doomovku člověk pohledal, tak tím pádem vyniknou i tady takové opakující se kopírky. A v konkurenci Cod a BF fakt není problém udělat lepší hru. Lepší ano, ale pro mě tohle fakt není dost dobrá hra, abych z toho byl na větvi. Ne při dnešních možnostech.

      Kéž by takový CDProject oznámil jako další hru nějakou tu fps :)
    • Jde videt zes hru nehral, jinak bys nemohl napsat ze je to stejny jako FC3. Ja mam zhruba 7 hodin a ve hre je dost novech veci, z videii to nepoznas.
      • KronosDeret
        Ale hrál a musím říct bohužel. 7 - 8 hodin, 4 základny a 4 věže, druhá kapitola a prostě sem to po čím dál větším znechucení vypnul. Nový je vrtulníček, kotva a... a?
        • Treba hunteri, to ze muzes na nepratele nalakat zver masem, obchodnici co chodi po mape a mohl bych pokracovat, fakt je toho dost. Vyroba ze zvirat uz neni tak zdlouhava, uveritelnejsi charaktery, na mape se porad neco deje, jako neprijde me fer napsat ze je to jenm preskriptovana trojka. Treba oproti serii AC, nebo COD je to nebe a dudy.
          • KronosDeret
            Ok, hele nebudu ti znechucovat hru která tě evidentně baví. Víš co, sem rád. Ostatně, oba jsme hráči a oba víme že mít nějakou hru rád nebo ne je tak subjektivní jako do koho se zamiluješ. Za rok si to s novou grafárnou taky třeba zkusím znova zahrát... třeba je to jen nějaký kolektivní nasráni na ubisoft.
  • pročpak asi puvodně PC hru recenzuje z PS4? ha? Protoze mu to tak napsali z ubi a PC verze je dost k pláči... volejnik, takovej gama male, napise cokoli, viz NFS rivals...
    • maros.goc
      pôvodne PC hra? však tá hra vyšla zároveň aj na PS3 PS4 X360 a XONE

      pozrime sa na ostatné hry série

      Far Cry - PC, X360 a PS3
      Far Cry 2 - PC, X360 a PS3
      Far Cry 3 - PC, X360 a PS3
      • jasný, konzolky kolébka FPS!!! s autoaimem pro ty, co maj vobě páčky levý :D:D
  • FC3 sem koupil za své, pokračování obstará "Ježíšek". Negativa autor popsal trefně a v dalším díle by pro mě už byla neakceptovatelná stejně tak stávající koncept. Pokud se značka neposune můj zájem pohasne stejně jako v případě CoD, všem je třeba měřit stejným metrem. *6*
  • Pagan Min snad prekonava tuposti protagonistu shadow of mordor a golden path je jak s neakeho animace aladina. Pusobi hra i dal po startu jako Dobrodruzstvi mladeho Youngstera na Disney channel? S radou technickych problemu, absenci podpory 16:10, absenci model fov, konzolemi prolezlym gamedesignem, pochybnou arkadovou vizualni strankou a vyspelosti spis do 12ti nez 18+ pres vsechno snazeni opravdu nenachazim duvody proc to hrat dal.
    • amen!
    • Johnny
      Já mam FOV nastavený cca na 95 a jsem spokojenej.
      • cca 95 je tak trochu pred pravym okrajem nebo skoro uplne u okraje posuvniku ? :)
        dementneji se to vymyslet nedalo ... ne ze bych byl nevdecny, ale byt vdecny za samozrejmost, kterou jeste nejakym zahadnym zpusobem dokazali udelat blbe chce trochu premahani :) ale budiz ..

        Ted jeste prosim udelat pouzitelnou mysku odstranenim negativni akcelerace, ktera se tam pochopitelne dostala jen nedopatrenim, za coz se urcite velice omlouvaji a napravi to hned jak to pude .... :/
  • vonTossis
    Alespoň jedna ze dvou podzimních her, kterou Ubisoft nesprasil. Nebo bych dokonce řekl, že naopak se mu velmi povedla. Odehrál jsem dvě, možná tři hodiny a minimálně 8 si to zatím určitě zaslouží. A nemyslím si, že by se něco dále pos.alo tak, že ne. Chtělo by to trošku používat mozek a ne automaticky vykřikovat, jak je to na koko*, jenom z toho důvodu, že za tím stojí Ubisoft. Ubisoft má i přes některé prasárny světlé momenty. Třeba Far Cry, Rayman nebo Valiant Hearts.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit