Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak s hodnocenim 7 nemuzu absolutne souhlasit, tenhle rocnik je revolucni, to potvrdi kazde kdo aspon trochu rozumi fotbalu.
    • souhlas, maximálně 6, letos se zase EA fotbal nepovedl *5*
    • Mart9
      Jednoznačně. Je to devítkový fotbálek, 10 se sportovní hře dává těžko. Ale Martin má evidentně 7 jako maximum, Tomb Raider ji loni taky dostal. Jako ono je 7 vynikající hodnocení, ale protože jiní dávají 7 pomalu jako průměr, tak tu stupnici degradovali. Martin potom hodnotí přísněji.
      • Tak az zacnou hry jakp COD, Watch Dogs atd. dostavat 4/10 uznam ze 7 je dobra znamka. Vzhledem k tomu jak se dnes hodnoti hry pusobi 7 u nove Fify dost divne, a nebo autor nerozumi fotbalu, tezko rict.
      • Mato1987
        jj blixa dal aj tomb raiderovi 7 a ja som si aj tam dva či dva pol boda pripísal k finálnemu hodnoteniu :)
  • Imrael
    Jenom jestli mohu říci ohledně toho českého komentáře .. Popravdě mě osobně vůbec nechybí a už i předchozí ročníky jsem hrál v angličtině, právě kvůli komentátorům. Nechci aby to vyznělo nějak strašně, ale opravdu to bylo snad to nejhorší, co jsem kdy u her zažil.
    Například situací, kdy jsem se míč sotva dokoulel k praporku a Míra Bosák to zakončil imitací Karola Poláka a jeho " Lenca strela " bylo požehnaně. Ze začátku to bavilo, pak to bylo už i nesnesitelné .. *1*
    • Mato1987
      Ja si občas zapnem španielsky komentár, je to fakt sranda počúvať, oživí to zápasy a častokrát sa u toho aj zasmeješ :D
      • souhlasím, pokud tedy nemluvíte španělsky... Bohužel anglicky rozumím takže po prvním týdnu intenzivního hraní to nejde poslouchat.
        I v PES zásadně hraju ve španělštině. Hlášky se vždy začnou opakovat a nudit, ale ta španělština má něco do sebe při fotbalovém komentáři.
  • Padají docela hezké góly :):

    https://www.youtube.com/watch?v=4hKPNO8-HeE
    • no tak to asi na fiku kašlu
  • Mato1987
    Výborne napísaná recenzia, avšak s celkovým hodnotením ja osobne nesúhlasím, keď tohtoročnú fifu porovnám trebárs s predošlými dvoma ročníkmi tak FIFA 15 je takmer vo všetkom lepšia, od grafiky, cez animácie, autenticitu hráčov a ich vierohodne vymodelovaných tvárí, do detailov spracovaných štadiónov a celkovo omnoho krajšej grafiky ako u minulých ročníkov tak si kľudne dva body najviac pripíšem. Iste hra nie je dokonalá, všimol som si niekoľko neduhov ako sú niekedy nadľudské výkony brankárov a niekedy úplná vyslovená tuposť u brankárov a taktiež nie je podpora pre 144 hz monitory, to znamená, že hra pri každom štarte skočí do asi 5 sekundovej čiernej obrazovky a potom sa následne spustí a spôsobuje to aj niekolko sekundové zamrznutia obrazu hry.
    viac tu http://answers.ea.com/t5/FIFA-15/Fifa-15-frequency-issue/m-p/3684935
    Ináč sa jedná o jednu z najlepších hier FIFA na PC za posledných niekoľko rokov.
    • "Vyborne napsana recenze ... s celkovym hodnocenim nesouhlasim."
      Takovy oxymoron uz jsem dlouho necetl, diky za pobaveni. *1*
      • Z čistě lingvistického pohledu nemůže jít o oxymoron, protože ten popisuje významový vztah přívlastku a podstatného jména. Evidentně jsi význam slova "oxymoron" vůbec nepochopil a ještě ze sebe vydržíš dělat dementa až do hořkého konce *1*
        • Jee, hlupacek si neco okopiroval z Wikipedie *15* Akorat uplne blbe. Muj mily zlaty demente, oxymoron znamena vztah dvou veci, ktere si vzajemne prici a nejdou dohromady. Nauc se prosim davat veci do kontextu, mene nedavat a vice se vzdelavat. *1* Toto je znicujici pravda, ktera te naprosto a kompletne ponizila behem nekolika vet.
          • Tvá definice oxymoronu má pouze jednu vadu - existuje jen ve tvé choré mysli. V případě tak jasné definice jako u oxymoronu na žádném kontextu nezáleží. U oxymoronu jde striktně o kombinaci přívlastku a podstatného jména a žádná jiná aplikace prostě možná není. Označit vzájemný vztah 2 věcí jako oxymoron je čistý a racionálně neobhajitelný nesmysl.
        • Takže Zničující pravda lže? :D Dej si Bacha! :)))
      • Mato1987
        Recenzia je naozaj profesionálne napísaná, to ale neznamená, že musím súhlasiť rovnako aj s finálnym hodnotením. Teraz je to pre teba asi zničujúca pravda, keď zistíš, že si napísal totálnu chujovinu. Ale dík, ty nikdy nezvykneš sklamať, keď netrollíš, tak aspoň bavíš všetkých naokolo svojou kognitívnou zaostalosťou.
        • Uvedomujes si, ze slovo "recenze" znamena hodnoceni ve forme textoveho obsahu? Tudiz jsi napsal hovadinu ve stylu "Vyborne hodnoceni, ale s hodnocenim nesouhlasim". Ty tu skolu potrebujes jako sul, dite, jesteze uz je rijen a prvni mesic uz mas za sebou *1*
          • Opravdu nevím, jestli jsi tak blbý nebo se jenom snažíš někoho vytočit. Naposled a pro extrémně nechápavé jedince: zatímco recenze přímo popisuje jednotlivé rysy a aspekty hry a je velice podrobná může být tedy chápána buď pozitivně nebo naopak velmi negativně, ale číselné hodnocení je velice subjektivní a každý může hodnotit jinak!!! To že někdo napíše recenzi kde hře vytkne spoustu věcí a bude velmi negativní, už ale nedává přesnou stupnici jestli má hře dát 2 body nebo 3.....to záleží na každém z nás a jak tu hru vnímá, nebo jakou zvolí stupnici.....proto si můžu dovolit říct, že je recenze dobrá nicméně dané hodnocení by podle mě mělo být vyšší.....takže tu prosím už nemel ty sra*ky svoje (omlouvám se za ty slova).......jenom by mě teda zajímalo kolik by si dal hře bodů ty abys sis mohl říct, že s hodnocením souhlasíš *1* *1* *1* ....vůbec prostě nevíš co meleš.....někdo prostě může dát 6 někdo 8 to záleží jak kdo má nastavenou laťku a je kritický......a za tyhle kecy se smaž ve fotbalovém pekle zoufalče *16*
            • Ty jsi tak mimo, ze uz ani nema cenu te zkouset napravovat. V zivote to budes, a asi uz davno mas, hodne tezke. Jen dodam, ze samozrejme pravdu mam ja, hodnoceni je hodnoceni at uz je to recenze nebo cislisko. Pokud je oboje, absolutne nejde jednu vec vnimat "pozitivne" a druhou "negativne". To je oxymoron a tudiz nesmysl. Prosim, navstevuj vice skolu, mluv vice s rodici a najdi si kamarady. Jsi tak hloupy, ze to az boli i Znicujici pravdu. *13*
          • Jediné co je zničující jsou ty tvoje nesmyslné komentáře.....je mi tě líto a proto akceptuji pouze to, že už radši psát nic nebudu, abych nemusel ten tvůj plevel číst. Přečti si znova celou recenzi a řekni mi jestli si myslíš, že vyjádření toho textu je převedeno na 7 bodů. Proto říkám, že s recenzí souhlasím, výše zmíněné chyby a aspekty hry jsou napsáný dobře, ale jenom kvůli koliznímu systému a pár chybkám si hra zaslouží více jak 7 bodů, už jenom proto, že je lepší jak loni. Více nemám co bych k tomu dodal snad jen příklad ze života: že ve fotbale také můžeš být za předvedený výkon pochválen, ale neznamená to, že tě hned poté nemůžu něco vytknout......hrál si třeba hezky na hranici svých možností a velice nadprůměrně, ale hodnocení budeš mít nízké kvůli tomu, že ostatní hráči v týmu jsou o level výše např. Tak a můžeš si žít dál v iluzi a psát si co chceš ty oxymorone *11*
            • Nejspis jsi tak hloupy, ze ani nevis, co to ten oxymoron. Inu, co se da delat. Dal zvatlas naproste blabolky a opet predvadis, ze nechapes nulovy rozdil mezi recenzi a hodnocenim jako takovym. Jsi zkratka traged. Na jednu stranu sice souhlasis s recenzi (hodnocenim), ale nesouhlasis s... hodnocenim. Jak tragicky zivot to mas, ze nedokazes pochopit jakou hloupost tu obhajujes, to snad ani nechci vedet *15* Sni dal, ale hlavne, neprestavej chodit do skoly jako tvuj slovensky trapnoucky a naprosto zesmesneny kolega. *1*
              • Reakce na příspěvek:

                Ty si asi pedofil ked stále vidíš niekde deti , alebo si decko sám ...Uz sa tu prosim ta nestrapnuj ...A to je jeho vec že nesúhlasí s ciselnym vyjadrením recenzie , keby tam bola 8 alebo 9 tak by si nikto nic nevšimol ..Len ty superinteligent si zistil že ta recenzia je napísaná na 7 bodov ...Good job ! Ty neznicitelny trolle :-D
          • Mato1987
            Díky moc, takto silne a hlasito som sa o jedenástej v noci už dávno nezasmial. Ty stále nevieš prekusnúť, že jednoducho si napísal absolútne nezmyselnú hovadinu ale budeš ju obhajovať a hnať to až do extrému. Vždy keď mi niekto napíše, že som dieťa, tak sa nad tým len pousmejem a v duchu si pomyslím, že asi aký sprostý a obmedzený ten človek čo to napíše musí byť.
            • Mato1987
              Súhlasím, ja tohtoročnú fifu považujem tak ako som už napísal za najlepšiu fifu za posledných 5 rokov a s hondnotením u recenzie som takisto nesúhlasil, preto som si k nemu pričítal 2 body naviac. Hra má minimum chybičiek krásy a len kvôli tým nedostatkom čo vymenoval si určite tých 7 z 10 nezaslúži.
              Ináč som rád, že si to tomu trollovi takto polopatisticky vysvetlil, mňa už prestal baviť hneď pri tej jeho prvotnej stupídnej odpovedi, kde sa odbavoval a sám seba na silu presviedčal o niečom o čom sám nemal ani len šajnu, on totižto nemá žiadne poňatie čo aj ten oxymorón v skutočnosti znamená.
              • Reakce na příspěvek:

                No to vidime jak te to prestalo bavit, kdyz na vsechno neustale reagujes jako zakomplexovanya opicka. *1* Jinak opet jsi naprosto selhal v pochopeni toho, ze nemuzes na jednu stranu milovat hodnoceni a na stranu druhou ho ihned kritizovat a pripisovat si k nemu bodiky. Jsi hloupy? Jsi. Ale to neznamena, ze to tu musis neustale predvadet, myslim ze naproste vetsite uz tady z tebe boli hlava. *1*
            • Zdravím vás lidi,
              nechci se vám do téhle urážlivé diskuze nějak plést *1* , ale pokud bych to měl brát z českého a rozumového hlediska, tak význam slova recenze skutečně je písemné hodnocení určité věci, s tím souhlasím *4* .......nicméně nechápu proč by někdo nemohl napsat, že je recenze výborně napsaná, ale nesouhlasí s hodnocením? Zřejmě pan Znicujici pravda není tak inteligenčně vyspělí a nechápe, že recenze může být napsána správně, mohou být dobře popsány chyby a klady hry, ale finální hodnocení tomu neodpovídá.......já osobně s recenzí celkem souhlasím je dobře napsána, já bych jí tedy napsal možná trošku jinak, vyzdvihnul více věcí, které ve hře jsou a zmínil i jiné zápory, ale recenze je napsána hezky.....nicméně s číselným hodnocením letošní FIFY zásadně nesouhlasím, u mě má letos FIFA 9/10, nebo minimálně lepší 8, ale nééé 7......samozřejmě číselné hodnocení by mělo hruba odpovídat písemné formě, ale s tímhle honocením já zásadně nesouhlasím.......autor zezačátku pomalu napíše, že hraje reálný fotbal, jedinou chybu prakticky pořád opakuje kolizní systém a pak dá 7, asi to hoch moc nehrál a fotbalově také rozumu moc nepobral, ale to nemyslím urážlivě *3*
              Sportu zdar
              • Reakce na příspěvek:

                Muj milej zlatej, hodnoceni je hodnoceni. Tva inteligenci ci ocividne nedovoluje pochopit, ze nelze napsat "vynikajici recenzi (hodnoceni)" a potom hned rikat, ze "hodnoceni (ciselne) je spatne". To je naprosty, naprosty oxymoron. Obe dve veci jdou ruku v ruce a neexistuje, ze nekdo pochvali hodnoceni, jen aby to hodnoceni odmitnul. Co je to za magoriadu? Kdepak, kloucku. Pravdu mam ja, je znicujici a ty se ji proste musis naucit akceptovat. *15*
            • Mato1987
              Na tebe je zaujímavé to, že aj navzdory tomu,keď napíšeš nejakú totálnu chujovinu a to podotýkam, źe to robíš pomerne často, tak to aj napriek tomu ženieš až niekedy do absolútnych extrémov a vyznievaš potom ako úplny negramotný imbecil medzi diskutujucími a v skutočnosti ťa viacej ľutujem ako tebou opovrhujem.
              • Reakce na příspěvek:

                Porad same sladke povidani a argumenty zadne, klasicky to znak bezmocnosti. *1* Dokud, chlapecku, nepochopis, ze slovo recenze je to same jako slovo hodnoceni, nikam se dale nedostaneme a ty budes v teto diskuzi stale za naprosteho hlupacka. Chapu, ze sprosta slova a urazky jsou jedine na co se vzmuzes kdyz jsi byl nacapan jako hloupoucky clovicek, timto pristupen si ale nikoho neziskas - jsi tu obecne povazovany za hatera a pitomecka. *15*
            • Dosly argumenty, zacly nadavky. Jak smutnoucke, jak typickoucke. Inu, hloupi lide nemohou argumentovat stejne jako ti chytri. Nezapomen se behem prvniho skolniho roku vice ucit a mene diskutovat na Games, tvoje IQ totiz evidentne vubec nestiha pochopit naprosto elementarni fakta typu "vyznam slova recenze". *15*
    • "je takmer vo všetkom lepšia, od grafiky, cez animácie, autenticitu hráčov a ich vierohodne vymodelovaných tvárí, do detailov spracovaných štadiónov a celkovo omnoho krajšej grafiky "

      jen se hraje na*ovno a ve vápně tam přes sebe padají jako pitomci, ale jinak je super. I vy děti...
      • Mato1987
        Predtým, než niekto na tohto podpostového obyvateľa budete reagovať, tak si najprv všimnite jeho prezývku, následne mávnite rukou a ďalej si ho nevšímajte, to podmostových obyvateľov vytáča najviac a niekedy až do nepríčetnosti.
        • a hrál si někdy PES? alespoň 100 hodin?
          asi ne když píšeš jak je FIFA skvělá.

          Uznávám, PES téměř dohnala a v prezentaci (tj. sekce pro děti) předehnala.
          Ale zase pokud ti stačí pěkné obrázky a ovládání na dvě tlačítka k fotbalovému zážitku, tak je to tvoje volba, tvoje peníze.
          • Mato1987
            Ako vidíte tak to funguje viac než dobre, podmostový obyvateľ teraz volí taktiku tzv. asertívnej komunikácie a snaží sa nalákať potenciálnu obeť do zdanlivo hodnotnej diskusie, no nedajte sa zmiasť.
            • Mato1987
              No a teraz nastala fáza, kde troll zvolil útok formou slovného osočovania a ponižovania jeho vyhliadnutej obete a nezabudne pritom zmieniť aj ako je konkurencia, tentokrát v podobe PES, o sto svetelných rokov lepšia hra.
            • a ty si taký múdry, že mě musíš nazývat podmostovým obyvatelem. To sedí na fanouška FIFA...
              *15*
              A kdybych tu chtěl někoho mást, tak si nedám přezdívku troll ty Maťo z dediny.

              Fotbalu zdar, PES zvlášť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit