Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yenda1
    Hry dneška mají nějaký základ a nezjevily se lusknutím prstu. Prvotní věci nikdy nemůžou být úplně elegantní, ale nastaví určitý kurz. Ovládání třeba dneska pokročilo ( ne absolutně), ale hodně starých her se opavdu těžko hraje - hlavně z hlediska ovladání ( a znovu ne všechny).
    Ale jako tvrzení, že 99% her byly kraviny je hodně odvážný = můj eufemismus pro absolutní kravinu.
  • Amylee.Anderson
    Dokazovat si na hře, že jsi chlap...hmmm *15* Myslim, že v tom moc hledáš a asi máš potřebu něco kompenzovat. V CoD jde prostě jenom o čistou "zábavu", jdeš, střílíš, vidíš omagad momenty. Ale někdo potřebuje poněkud náročnější zábavu, která nepotěší oko, ale mozek.
  • Proč?
  • yenda1
    O úrovni bulváru nebyla řeč. Redukce typu bulvár je nízko = čtenář bulváru je nízko je dost pochybná. Vztah mezi čtením bulváru a inteligencí , vkusem či cokoli jiným čtenářů není nijak prokázán.
  • Hanzales
    Ty o toleranci prosím radši pomlč ;o) To je to poslední slovo, které by jsi si měl vkládat do ůst (či do klávesnice)...
  • Tvl alfa samec, obranar hnizda :) Nejake to CoD jsem hral, naposledy snad MW2, ale ze bych se u toho citil jako alfa samec, to tedy ne. Spis jsem se predtim, nez to letelo z disku, citil jako pako, ze jsem za takovouhle kravovinu vyhodil penize a zabil par hodin casu :)
  • Aha, chápu, a pak už vás odvezli k docentu Chocholouškovi, který vám předepsal asi slabé léky že?
  • obecne žánr rpg byl lepší kdysi než ted a není to že by jsem si to v hlave skrášloval, je to objektivní fakt. fallout 2 jsem hrál prvne teprve nedávno.
  • Jaj. Už tě chytá paranoia. Napiš redakci, řekne ti, že to tak není, abys měl klidné spaní.
  • Veskoslav
    GGG alias DS. Ale co nakrmím Tě znova.
  • čteš ho pravidelně, nebo tak usuzuješ z Dělníků bulváru?
  • TheGGG
    možná né skákačka, ale nějaká jiná minimalistická yntchelektuální sr*jda to bude určitě. snad jedinou vyjímkou je KC, ale i tady mám své pochyby.
  • Celá COD série hraje na pudy muže lovce, obranáře hnízda , alfa samce, hrdiny a dobrodruha.

    Na tohle hral vietcong. COD je simulator Breivika - masova vrazda polodementnich panacku.
  • TheGGG
    na ten ti zvysoka... chlapče. před rokem 2000 neexistovala jediná dobrá hra.
  • Musíš vzít v potaz jednu důležitou věc. Dobový kontext hochu.
  • GlaDOS
    Už ti asi někdo určitě řekl, že jsi ignorant, ale já to zopakuji. Jsi ingorant. A zopakuji ještě něco, protože jednou ti to napsat nestačí. Indie != pixel art a skákačky. Kapišto? Cradle, Distance, Draugen, Dredout, Ether One, Everybody’s Gone To The Rapture, FRACT OSC, Frozen Endzone, Ghost of a Tale, Homesick, Kerbal Space Program, Legend of Grimrock 2, Maia, Monstrum, Montas, No Man’s Sky, Planetary Annihilation, Reset, Routine, Scale, Sir, You Are Being Hunted, SOMA, Sui Generis, The Banner Saga, The Forest, The Gallery: Six Elements, The Long Dark, The Vanishing of Ethan Carter, The Witness, Star Citizen, Kingdome Come. Mám pokračovat? Nic z toho není retro skákačka.
  • TheGGG
    Arogance některých redaktorů games.tiscali bohužel přesahuje veškeré únosné hranice a bortí všechny zásady slušného chování a novinářské etiky. Cítím zde určitou vyčpělost a klesající zájem o hry, zato rostoucí snahu vnutit ostatním svůj názor a předsvést se před kamarády yntchelekťuály. Samozřejmě čest vyjímkám a recenzentům co ještě umějí spravedlivě a poctivě hodnotit a komentovat současnou situaci na herním trhu. Bohužel mnoho redaktorů a stejně tak i diskutujících v ČR je zahleďeno do minulosti a příliš mnoho času trávý brečením a vzpomínáním na staré hry. Co si však neuvědomují, je fakt že staré hry byly v 99% absolutní kraviny, pouze vaše mozky si minulost v hlavě přepracovaly a zkrášlily. Vyzkoušel jsem ty tak zvané 16bitové pecky a bylo mi k pláči, jaké sran*nce se dříve hrály, upřímně vás lituji.
  • Moc do te Tvoji teorie nesedi, ze Grygar chvali starsi dily COD...
  • Veskoslav
    Kdyby Ghost nestál 999 ale 399, tak neřeknu ani popel. Kdyby nelhali o příběhu, grafice, enginu, možnostech hry, tak to taky vemu. Ale takto? Když srovnám MW, CoD 2 či BO 2 a postavím proti nim CoD WoW, MW 2 a 3 či Ghost, tak je to naprosto o něčem jiném.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit