Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janchor
    Úroveň bulváru je natolik nízko, že povyšování netřeba.
  • Jinak abych řekl taky něco k věci: Ohledně COD série se jedná o zásadní nepochopení ze strany zdejší redakce. Celá COD série hraje na pudy muže lovce, obranáře hnízda , alfa samce, hrdiny a dobrodruha. Dnešní svět už spoustě moderních lidí neskýtá tolik prostředků, jak tyto mužské pudy plně realizovat. A buďme rádi, že si muži dnes na války z velké části jen hrají virtuálně. Ovšem to, že Poláček nebo Grygar na tyto pudy rezignovali neznamená, že to tak je i u ostatních, kteří si prostě rádi zahrají výpravnou střílečku, a za pár hodin ten zážitek pustí z hlavy, aniž by ho museli sáhodlouze análízovat jako ukecané baby, co dříve seděli na návsi a probírali drby z vensice.
  • Nevím vůbec z čeho tak usuzuješ, tvůj příspěvek je naprosto zbytečný.
  • deridon
    pěkný shitstorm tady zase..
  • Snori_Nosohryz
    Víš, že Star Citizen, DayZ, Kingdoms Come, Shadowrun, Space Engineer atd. jsou také indie hry? Chápu, že tvé IQ je poněkud nižší než mrtvé krysy, ale někdy zkus použít ten zbytek zvrklého mozku, co ti zbyl.
  • Snori_Nosohryz
    Ano když byly tornáda, co pustošila USA, tak v Blesku na první straně byla nějaká pseudocelebrita, že ji bolí bříško. Nic povýšeného v tom nevidím, ale kdo čte Blesk (Bohužel nejčtenější deník u nás+ TV Noha) tak jako buď to má jako nudu cestou do práce nebo mu to stačí a zajímají ho taková "média".
  • Snori_Nosohryz
    Práce prodavače Tě má naučit pokory? Prosím jak? Rád se směji lidem jako ty, protože ty toho prodavače obejdeš obloukem v tom obchodě nebo ho absolutně budeš přehlížet.
  • Zajímavé je, že práce prodavače pana pseudointíka se základní školou Grygara příliš pokory nenaučila. škoda no... aspon někde si může povýšenecky rýpnout do čtenářů Blesk... pardon games.tiscali.cz
  • Co takhle natočit duet? Já zastoupím Rihannu. Uděláme koncertní šňůru přes půl světa.
  • TheGGG
    Ty jsi tak tolerantní že vedle tebe by i ježíš vypadal jak satan. Nicméně arogance pana G mě přiměla napsat pravdu, tak i přesto že ti děkuji za tvůj názor, se na mém pohledu na svět nic nemění.
  • TheGGG
    no doufám že bych dostal od tebe, čtenáři warhammeru mě vždycky hrozně děsili. Skoro tak strašidelní jako ti vostří hošíci z diskuzí pod hrama od blizzardu. No a mléčné zuby stejně jednou vypadnou, ale ty tvý dospělácký už by ti podruhý nedorostly kámo.
  • TheGGG
    no jo, jsou hraním znudění. Chtělo by to čerstvou krev a né jen staříky co šťourají po internetu kdejakou indie ptákovinu jen aby měli pocit že hrají něco nového.
    Ve skutečnosti ale jsou všechny indie hry na jedno brdo, vždy nějaký zapomenutý a infantilní žánr jako hopsačka či podobná chuj*vina, příběh trapná rádoby dojemná slátanina a podvodníčkům z garáže už se prachy sypou. Ti nezávislí vývojáři se vám smějou do xichtu jak jim ty jejich blbosti baštíte.
  • Snori_Nosohryz
    Myslím, že jsem tvoje IQ docela slušně nadhodnotil, protože nejspíš stejně jako N7 a Hnisavec nechápeš, že Indie scéna=/= 2D zastaralá grafika....Ale je to zbytečné cokoliv s tebou řešit, protože hulibrci jako ty, Hnisavec či N7 mají slovo "indie" jako drogu. Škoda jenom, že se nikdy neukážeš na srazu čtenářů, chtěl bych vidět giganta jako ty. Silné kecy, ale pak by dostal přes hubu a sbíral svoje mléčné zuby po podlaze.
  • Nebuď labuť a zpívej se mnou. Ježíš je náš kamarád, Ježíše má každý rád... To že půjdeš do pekla ještě neznamená, že si společně nemůžeme hezky zabroukat.
  • TheGGG
    není důvod dávat ban člověku s normálními a slušnými názory. Běž si radši zahrát nějakou tu pravou yntelechtuální hru o nebohém homosexuálním sirotkovy ze severní Afriky, co poznává těžkosti života v umělecky ztvrněné 2D retro adventůře. Pak si můžete s Panem Grygarem vyměňovat zážitky. *6*
  • TheGGG
    jsem ateista ježíšu, takže si zpívej s někým koho to bude zajímat.
  • yenda1
    "filosofie čtenářů blesku" ? Co to je za nálepku? Trochu povýšenecký tón v tom je cítit.
  • Veskoslav
    Hnisavec, vyhozený tupec ze Sectoru, který je snad první, kdo dostal doživotní ban. Ale u tebe mě to nepřekvapuje, člověk s jedním typem komentářů o Indie scéně si našel dva nové kamarády.
  • Nikdy nikomu nevěřím a vždy mám napaměti , že všechno je jinak.

    Ale přečíst si ty vaše hádky je jako nakouknout do nového čisla Playboye.

    (smrdí to mrdopichem)
  • Tak to je jasny, ze tu nejsi jedinej moula. To je vzdycky stado nebo alespon skupinka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit