Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, jsem.
  • Carmamrdon
    Ty jsi gay?
  • N7N7
    Naprosto, ale naprosto do puntíku souhlasím s příspěvky uživatelů Petr a Hnisavec a jsem rád, že nejsem jediný, kdo to tak cítí a vidí. *5*
  • To, ze mas rad i Jarmusche a Lynche jeste neznamena, ze nejsi bezmozek.
  • tak je pravda že tento porad je nuda, ešte som nevidel ani jeden diel.

    Podobni citroni jsou duvod, proc tady vubec oteviram diskuse :D
  • tak je pravda že tento porad je nuda, ešte som nevidel ani jeden diel. pri všetkej ucte k nim. mali by to vymenit za nejaky iny format. alebo to robit len raz mesačne a lepsie sa na to pripravit.
    človek ktory cita clanky a diskusie sa tam aj tak nic nove nedozvie. navyše zda sa ze ich hranie ani moc nebavi jak sa tam pýtal čo hrajú tak každy len znechutene dačo vypotil.
  • C-BEAM
    "nevyvyšujem sa a nehodnotím to, čo sa nedá porovnať"

    vážne ? si myslíš, že ľudia nepoznajú tvoje útočné a povýšenecké komenty ktorými do každého kopeš ? na čo sa tu hráš ?

    a Dostojevského si čítal leda tak z donútenia vrámci povinnej četby, ty lol.
  • Paulcz
    Co se tady vyjadřuješ za sebe ?! Vyjadřuj se za někoho jinýho!! (Je to tak správně ? :))
  • Pějme píseň dokola, okolo stola-la-la-la...
  • Já chci, aby byla Lukášova ruka vyfocena na hlavní stránce! Více Grygarovy ruky, tak pravím já.
  • Hnisavec
    čítam Camusa a Dostejevského, hrám Call of Duty....odlišujem neporovnateľné....nevyvyšujem sa a nehodnotím to, čo sa nedá porovnať...hry sú bez ohľadu na indie, AAA, Cól of duty, podradnejšie médium na vyjadrenie príbehu...na jednej strane vyzdvihujem Bioshock Infinite, nezmyselnú filozoficko-scifi chobotinu, kde je príbeh len ospravedlnenie na 95% strieľania hernej náplne a na druhej odsudzujem Call of Duty, hra ktorá sa na nič nehrá a presne ide za svojim prvoplánovým cieľom....lol...mám rád Ramba a mám rád i Jarmuscha, Lyncha a iné. MW je dobrá séria, rovnako Ghost bol dobrý v rámci FPS príbehov, o 2 triedy lepší ako BF4 v singláči....pochybujem, že to vôbec dohral do konca...
  • Hnisavec
    videl som, že Blixovi to ukradnuté nebolo a tiež z takej debilnej výhovorky odvarený nebol...ani Pavel nie, čo je známy cestovateľ, tak to nezožral....
  • Copak, dotklo se vas prirovnani "Filozofie pro ctenare Blesku?" :)
  • TheGGG
    můžeš si postavit stroj času a vrátit se do nich. Pak si plně vychutnávej 8 a 16bitový ptákoviny a bude klid.
  • C-BEAM
    Vzývam ťa ó veľký Hnis, legenda blicí poezie. Zaplav nás krásami masovej produkcie, ukáž nám sily codu nádherné, osvieť naše duše hipsterské.
  • Hnisavec
    bľabotanie Grygara, prečo je CoD zlá hra mi dáva nepríjemný pocit, že častokrát nevie prečo glorifikuje indie srajdy a dehonestuje hry ako Beyond.....je to póza, nie je to póza...podľa viacerých indícii, len yntelechtuálne hipsterstvo aka onanovanie nad pseudofilozofickými nudným srajdami, ktorého nikoho iného nebavia, ako by napísal verbal.
  • Llour
    A ve druhé sérii mu ochranka neumožní hrát kvůli on-line ochraně *13*
  • Spacey v House of cards nehraje Call of Duty ale Killzone.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit