Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl by někde odkaz na ten článek s těma uměleckýma screenshotama? Nemůžu to tu najít :-/
    • 13_11
      Wyder pobavil. Nicméně ten článek je tady.
      • Wyder
        Fixed... :-)
    • Wyder
      Ze ses to ty: http://bit.ly/Sr5OLs
  • Teda, ak sa Drdovi snaží vnútiť čo je umenie, súhlasím s Drdom a ak EU raz vymyslí nejaké akademické štúdium "fotky z hier" nech si to milí "umelci" platia sami, to by sme sa mohli baviť aj o tomto: http://ema.blog.sk/detail-spat-do-jaskyne.html?a=0cfa129850548a302bc1e592e74b6048 , čo bol len sofistikovaný tunel, ako obtiahnuť o prachy občanov EU.
  • To je elita v tom studiu
  • Takže co jsme zjistili ? Že je každá nová MMO hra, která vyjde je pro Karla naprosto boží. :) Hlavně je GW boží v tom, že nemá měsíční poplatky.
    Je škoda, že se MMo nemůžou hodnotit až tak po 1-2 měsících.Byla by větší šance na lepší hodnocení hry a vyprchalo by aspoň to prvnotní nadšení z něčeho "nového"
    • Thorleif_cz
      Když se nad tím zamyslím, tak nevidím důvod (tzn jde pouze o můj soukromý názor), proč by se nemohl udělat na release informativní článek co hra nabízí, jak funguje/nefunguje atp. Zkrátka, aby byli spokojený lidi, co přemýšlí nad koupí, nebo momentálně nevědí jaký MMO hrát. A za nějakou rozumnou dobu se udělala kompletní, krásná a podrobná recenze... Pro ty, co prostě recenze rádi čtou a pro poslední nevěřící Tomáše... Navíc většina "důležitejch" her se stejně probírá i v podcastu, takže infa je dostatek.

      MMO nehraju.
    • vzdyt je to zrovna mesic, ne?
    • Robotron3
      Já teda vůbec MMO nehraju, ale rád bych si přečet i články, které by byly ze světa MMO právě myšleny ve smyslu, jak se ta hra proměnila a co přinesla časem, jaký má úspěch, atd. Ne přímo nějaké after recenze, ale takové články o MMO, kde by jich třeba bylo i víc zmíněných najednou. Jak tyhle hry nehraju, protože na to nemám čas, tak právě něco víc se o tom dozvědět, by se mi líbilo. Třeba tip pro redakci. :)
      • Souhlasím.Nějaký ten článek o stavu MMo po půl roce nebo roce po jejich vydání chybí.Pamatuji si jak Lotro přešlo na F2P a snad po dvou měsících jsem četl oslavný článek jak to vývojářum zvedlo zisky o 300% nebo tak nějak, ale o té doby jsem na nic nenarazil.
        Rád bych si přečetl jak je na tom Lotro, AoC, Star Trek a další dnes :)
        • Jak je na tom Lotro ? No ja to hraju, ale se mnou je tam uz jen Gandalf a Legolas *1* . Asi v blizke dobe ziskam achievement (deed) posledni hrac na serveru. *1*
          • Na jakém serveru to hraješ?
  • Drda vypravi o retezcich v Guild Wars. Pomerne slozite, jak je rychlej. Ale povida o tom, ze kdyz dopadnu jako sedlak u chlumce, tak se navaze dalsi spojitost v progressu - ze se prispusobi. Do toho SKOCI pan moderator Dobrovsky a opta se ho, jestli jsem tedy schopen to nejak ovlivnit. Pane Dobrobsky: prosim Vas sundejte si ten aparat z kolen a poslouchejte ho.
  • zase jeden zabavnej a presto informativni podcast- ted jestli to je jen zasluha (opet) vtipnych hostu, nebo jen dobre nalady celku.. proti par predchozim castem urcite nadprumer ;)
  • Robotron3
    A ten človíček nalevo od Drdy píše něco na games.cz? Jestli ne, tak ať píše. Vypadá, že má přehled, když se teda zrovna náhodou dostane ke slovu :)
  • Bojím se dne kdy se ten Drdův pupek přelije přes hráz jeho kalhot a všechny nás zabije
    • copak vy bydlíte v jeho záplavové zóně ? bojím se jen pomyslet kde !
  • Amylee.Anderson
    Do řeči se neskáče, to jo, ale jinak mi přijde, že Pavel nemá Karla rád.
    • Luke
      Nemá rád? To jsou slabá slova. My se nesnášíme tak, že spolu ani nehrajeme MMORPG!
    • mají rozdílný povahy, Karel je takovej celkem pohodář, ten druhej byl místy arogantní a nesympatický
    • no... a kdo má Karla rád? Když se ten člověk vyjadřuje tak 16 letej smrad? A ty jeho rádoby fory.. viz. představování ... fakt tragédie.
      • Amylee.Anderson
        Zkus ho poslouchat. Když jsem ho slyšela poprvý, tak jsem taky nejdřív říkala, že to je buran, protože za každym slovem řikal "vole" a to já nesnášim.To už ale neříká takovou měrou a za těmi sprostými slovy se neskrývají bláboly.
      • Ty jsi vysokoškolák co.
    • h0p3
      hlavně pár dílů nazpět, Pavel dělá úplně to samý, prostě toho co měl zrovna slovo přehlušil *7*
      • Amylee.Anderson
        No já spíš myslela to, jak Karel někomu skočil do řeči a Pavel ho docela stroze napomenul. To ještě chápu, do řeči se neskáče.
    • Cosi
      Karel se musí držet v mezích!
  • klobouk dolu pred trpelivosti Karula. musi bejt asi zvyklej nebo obalenej dobrou naladou bo ja bych ten moderatoruv frnak hore neustal ani z desetiny.
    • 13_11
      Místní diskuze mi začíná připomínat zlaté časy hPodu... což je dobře!
    • Robotron3
      Pavel Dobrovský je jedinej člověk v redakci, který dokáže tu bandu ukočírovat, aby to mělo nějaký smysl a neplácaly se tam uplný nesmysly.
      • souhlasim, ale tento podcast i mne prisel prilis diktativni a misty na ranu
      • Když chci něco vědět tak si to tady na games přečtu, Podcast je tu od toho, aby ty informace podával co nejzábavnější cestou. Kdo chce podcast, kde se retardovaně předčítá to co už je tady napsaný a každej si to může přečíst...
    • Karel sa síce vyjadruje expresivne, ale musím priznať, že dokonca aj ja som si všimol, že moderator nejak moc hodnotil to, čo by popravde nemusel (urážky na osobu by v live prenose byť nemuseli...).
      • smejki
        jaký tam padaly urážky? Poslouchal jsem napůl ucha, tak fakt nevím. Krom teda opakovaného usměrňování, aby tam nebrebentil, když má na palici mikrofon.
    • Wyder
      Jsem rad, ze to ocividne neni jen muj nazor.
    • Ten moderátor v bílém tričku je namachrovaný uniformní frajírek, který je soustředěný na to, aby především všechno a všechny hodnotil a sebe ostentativně vykreslil jako člověka zodpovědného, s nadhledem a vhledem. A ano, sám se dopouštím toho, že ho hodnotím, protože mě prostě normálně lidsky sere.
      • Naprosto souhlasím.... neseděl mi už když jsem ho viděl v tom díle kde byl Karel a bavili se o Diablu 3. ten člověk je nezábavný, atd.... Karel táhne celý tenhle díl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit