Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chickaree
    Alfu ne a od nedávna nikdy - s italy jsem skončil po Aprilii Pegaso, byla na stojánku častěji, než na silnici. Z podobného důvodu bych nechtěl ani francouze - Citroen AX, moje 3. auto, když už konečně po několika opravách jezdilo, tak nutno uznat, že dobře. Takže 8/10 *1*
  • Asi jim v Ubisoftu zapomněli říct, že Vikngové nenosili do boje rohatý helmy, protože rohatý helmy jsou dost nepraktický
  • nightborne
    Tak pak nemel ;).
  • Kdyby bylo všechno úplně subjektivní, tak by kritika neměla žádný smysl. Jsou aspekty, které se dají objektivně hodnotit, např. lagy kazí férovost hry, servery špatně fungují a matche vypadávají a sekají se na celé minuty.
  • Přesně tak. No o něčem vypovídá už ten uvodní obrázek, kde viking vážně není viking, ten templář je taky hodně přehnanej, nejvíc se podobá samuraj ale u toho bych se taky mohl rozepsat do aleluja a neudělám to stejně jako u ostatních.
  • Mart9
    1) Netušim, kdo je J. Sterling
    2) Vůbec nehodnotim recenzi ani číslo, nečetl jsem ji.
  • Jack1947
    Nejde jen o číslo ale i obsah prostě jak psal GT vidím Ubisoft, šoupnu tam 8/10 ( všimi si že bez 8 min 7) žádná AA hra od ubisoft nebyla proč asi...

    Jasně jenom známka ale popírá to princip navíc se eliminovala úplně celá stupnice protože dle Games je již 6/10 špatná hra a 4/10 spíše odpad... jasně jen číslo nothing to see here, move along *3*
  • "Systém rankingu už se mimochodem oficiálně plánuje, ale není mi moc jasné, proč ve hře není při vydání." - tak nejspis proto, ze je to zjevne nedodelek ;o)
  • 2Tom: Se divis? Takhle vypadaj vsechny recenze vsude kde se tim recenzet zivi.
  • Už kvůli ubrečencům v diskuích jsem rád, že hry od Ubi mají úspěch.

    Nikdy jsem nepochopil to brečení nad hodnoceními ( a následné kecy o uplácení). Každýho bví něco jinýho, takže pro mě má recenze význam v tom, co si o ní myslí autor recenze a neberu jí jako objektivní vyjádření pravdy.
  • nightborne
    Když už jsi do toho, hochu, začal tahat jména -

    Slavnej a bezchybnej J. Sterling, co ho tu každou chvíli někdo vytáhne, tomu dal za 7, vadil mu ten špatnej singl o něco víc. Ale to se teď nehodí, co, možná by to znamenalo, že si to ta hra fakt zaslouží, a nebylo by na co kydat špínu ;).
  • nightborne
    Pro mě ne. Když se bude auto skvěle řídit, odpustíš mu kde co. Měls někdy Alfu Romeo =)?
  • Skvělá a zábavná hra. Bohužel ne pro hráče kteří jsou bez skillu....Takové ta hra odradí protože nevyhrají.
    Mít to na serverech a nebýt trapného single playeru bych dal hře 10/10
  • Chickaree
    Mě naopak příjde příspěvek Boba na místě. Také jsem hru nehrál - proto čtu recenzi, abych věděl, jestli to má cenu. A napadlo mne to samé - jak to, že je to celkově velmi dobře hodnocená hra (8/10 beru jako velmi dobrou - téměř výbornou), když má tolik nedostatků v důležitých, přímo stěžejních, věcech?
    Pokud jsem to pochopil dobře, hra stojí na na MP PVP, ale síťový kód nestojí za moc, P2P radši bezkomentáře, akdyž jsem viděl hráče, co při prvním náznaku prohry ruší hru...

    Tak mi to teda vysvětli, protože pro mne to je jako říct: "Tohle nové auto je prostě skvělé, opravdu krásné, skvěle se řídí, lahoda. Jen má takovou vadu, velmi často zlobí motor a startování občas trvá déle, než kolikrát samotná cesta."
    Takovému autu dát 8/10 je pro mne prostě velmi zarážející.
  • Ubishit? Ten mi nesmí do baráku *14*
  • Chickaree
    Taky máte pocit, že je recenze psaná autorem, který hrál podobnou hru poprvé?
  • 3/5
  • copak to by se ješte dalo prehlédnout ale že nekdo pomocí miniaturního meče vyblokuje uder obouruční sekerou, co je fyzikalne nemožné, to už je na pováženou
  • Proč by měl vracet někoho, kdo umřel vlastním učiněním, je tam, kde chtěl bejt
  • ...ne nechci se seznamit ...jenom tak MACHRUJI *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit