Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak kuprikladu? Mne to pripomina trochu hearthstone a pokud ty vlastnosti maji vliv pouze na jeden z modu, ktery navic neni ciste duel tak cert to vem.

    Co mi vadi o poznani vic je peer to peer pripojeni, po GTAO mam tohodle reseni plny kecky. Kdyz chci hrat s nekym koho znam, tak se proste ma vytvorit parta a de se parit ... a ne ze budem nastavovat porty abysme se vubec navzajem videli, nehlede na to ze az todle vsecko prekouses tak zustanes viset v loadingu cekajic na nejakeho dalsiho nahodneho hrace co stim ma problemy.. brrr


    jsou pak promitle jen v bitve 4v4 kde nejde ciste jen o mano mano
  • no nejspis pro nekoho bude novy oblecek hlavnim cilem, ktery v te hre ma...pak to bude p2w
  • TheGGG
    nj, s orochim se ti asi líp uhýbá...za wardena proti shugokimu to je peklo...
  • TheGGG
    větší nároky? To jako co? hry typu CS nebo Dota? To jsou ty věětší nároky...
  • BoB.2
    Hlavně to nejde nelegalně sosnout. *4*
  • Já tu hru hrozně hejzil, ale zkusil sem betu .. a docela mě to bavilo.

    Beta mě přesvědčila k tomu, abych si to koupil a musím říct, není moc čeho litovat. Sice si tam hráči můžou nakoupit lepší gear, ale hra je opravdu hlavně o skillu.

    Pokud proti vám hraje někdo kdo má o 40levelů více na itemech, stále je možné jej obehrát a vyhrát duel.

    Doporučuju každému kdo má rád rychlé přemýšlení a rychlé řešení kritických situací, tohle je hra právě pro takové lidi :) Ostatním to rozhodně nebude moc po chuti.
  • Na recenze - se*e pes. Sto lidí = sto chutí a stejně tak to bude i s pohledem na hru.A Českej hráč bude vždycky na všechno házet špínu. Ani neví proč, ale prej je to moderní a tak to dělá.
  • Kdybys radsi misto skatulkovani a posuzovani jestli je tenhle nebo tamten hoden psani tehle a tamte recenze, posuzoval recenzi podle toho jak ji venoval autor cas a jestli zahrnuje vsechny aspekty hry , coz dela tato recenze vyborne...

    Uvedom si ze kluci z fightclubu maji siroky zaber napric hernim prumyslem a proste nemaji pokazde cas psat recenzi brzy po vydani, kdyby ji udelal treba ales za tyden nebo dva, tak by dalsi skupina zdejsich hipiku prskala ze stim games prichazi pozde.

    Obcas neskodi na veci koukat z vice perspektiv a ne zrovna zte kde jde jen o tebe. *3*
  • BoB.2
    Skoukl jsem furu videi přečetl 3 recenze a každej na to nahlíží jinak.
  • Mohl by si ty clanky, u her ktere te zajimaji, aspon cist? Diky
  • BoB.2
    Hru nemám (čekám až padne cena) může mě někdo napsat jak je to s mikrotransakcema a jestli je to opravdu Pay to win.?díky.
  • nightborne
    Neměj stres, taky občas dostanu strašně nasekáno =). Ale pak si uvědomím, co jsem mohl udělat jinak, jak šlo reagovat, a často toho samýho člověka v tom samým zápase třeba porazím. A o tom to přesně je =).
  • nemám doma jedinou vypálenou PC hru - nějak mi to uteklo
  • nemám doma jedinou PC hru. Když už hru kupuju, tak v maximální verzi. Hor Honor mám doma v Gold edici, tedy 100 eur. Tedy, myslím si, že na mě Ubisoft docela vydělal, zvláště pak, když jsem si už kvůli elite oblečku zafinancoval ocel (pro ty co to budou číst - za dohrání kampaně na první obtížnost je pře 7K oceli, za cvičení v multiplayeru je 2000 oceli, za pokročilé cvičení v multiplayeru je 1500 oceli, samozřejmě na první dohrání, pak už ne. jenže elite oblek stojí 15K oceli a když chcete dva mít hned, tak to prostě bez donate nejde - nestydím se za to.) Proč to ale říkám? Problém není v tom že na konzolistech se vydělává a na PCčkářích ne. Problém je v tom, že konzolistům většinou nezbývá, než si hru koupit, aby měli něco nového, kdežto na PC toho vychází tolik, že si hráč prostě může vybírat. Není problém v PCčkářích ale v tvůrcích hry, kteří než aby za hodně peněz udělali hodně muziky, a vytvořili tak kvalitní titul, udělají obyčejný titul, půlku peněz na vývoj dobrého obsahu vrazí do reklamy a díky konzolistům na tom vydělají nehorázné peníze. Protože ti si to koupí už jen z toho důvodu, že ten výběr prostě tak velký není a jen tak někdy nebude. Zatímco PCčkář sáhne po jiné hře, nebo s ito ozkouší na vypálené verzi a až pak se rozhodne. A na rovinu, není se co divit po blamážích jako byl poslední Batman a spousta dalších AAA her, které vyšly na PC tak zabugované, že se třeba půl roku nedaly hrát. To je mimochodem i chyba For Honor, skoro se nedá hrát. Naštěstí jsem taková lamka v této hře, že mi stačí vyhrávat i na botech, takže zatím se soustředím na tréning, aby až to bude odladěnější, měl jsem proti lidem šanci (samozřejmě si to tak 2x denně dám proti lidem abych viděl, jaké jsem udělal pokroky...no bída no *1* )
  • zaty
    To je fakt. I jednoho zdejšího diskutera, který si holí aj prdel, by to sebralo hodně :D
  • Mart9
    Když mně se nelíbí, že děláte Fight Club v nějaké sestavě a recenzi na AAA hru pak dostane někdo záhadný mimo tento kolektiv. Já bych chtěl recenzi od někoho z těch lidí, které mám rád a které každý týden vidím a znám jejich vkus. Tito anonymní autoři ať recenzují ty neznámé a neočekávané hry.
  • SIngleplayer je dobrej - má dospěláckej příběh, jen je "vyprávěn" formou koridorové akce protkanou arénami. Skutečně slouží jako tutoriál, ale je to OK. Mě na něm naštvalo, že to nejvíc "ods*ali" Rytíři, protože za ně začínáš s výukou (a tedy první asi 3 mise jsou skutečně výukové), ale na poprvé mě single vyloženě chytil. na podruhé už to jedu z povinnosti, kvůli odemčení rytin na oblečky (samozřejmě na vyšší obtížnost) a chystám se na realistickou, to už je docela maso. Ale kvůli singlu si to určitě nekupuj.

    Pokud bych měl doporučit proč si to koupit, tak jde o naprostou extázi, kterou zažívám, pokud někoho porazím/vyhraju zápas a tak. Hra má neskutečně náročný systém boje. Pokud tady někdo bude něco mektat, že je to lehké a tak, je to pravděpodobně někdo, kdo to nehrál. Stačí si na youtube zadat warden Mege92 a sleduj, jak to hrajou machři - a i on chcípe poměrně často. Já jsem naprostá a totální lamka, takže když vyhraju nějaký duel, nebo se mi povede víc jak jedna poprava v nějakém módu 4vs4, jsem v naprosté extázi. ten pocit je hodně jiný, než třeba v jiných MMO a tak, protože tady někoho porazit znamená, že jsi byl lepší než on, nebo že jsi byl sice lama jak já, ale dokázal jsi zužitkovat soupeřovic chyby.......prostě v této hře víš, že jsi vyhrál proto, že jsi byl lepší a to je návykový pocit.
  • Proto pc trh roste nejrychleji....
  • Nad tím uvažovat nemusím, je to vidět na tom, které platformy jsou pro vývojáře prioritní a z kterých mají větší zisky - na ty se pak logicky soustředí. To nejsou žádné haterske teorie. Já taky nejsem žádný zaslepenej fanoušek konzoli, hraju na PC i na PS4. Ale stačí jet MHD a poslouchat mladý lidi o čem se baví - vyšla nova hra, už je na torrentech, je na to crack? Na čem myslíš, ze hraji školáci (lidi bez přijmu). Na konzoli (kde se pirátit nedá nebo dá jen velmi těžko) nebo na PC (kde to jde jednoduše, až na par her kde je potřeba byt on-line)? Samozřejmě netvrdím, ze je i spousta poctivých PCckaru, kteří hry normálně kupuji.
  • Ty těm jeho příspěvkům rozumíš? Já vůbec. Používáš nějaký překladač z mimozemštiny do češtiny? Mohl bys připadne hodit odkaz?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit