Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gran turismo je simulator, tohle je takova arkada, cili nelze srovnavat jak kdosi pise. Na servrech gran turisma se setkate s jezdci na urovni, bojujicich o milisekndy a v obyvacich s radnym harwarem. I skalni hraci rfactoru si hru oblibili a jsou na ni peceni vareni a to uz je teda neco.
    • Já kategoricky odmítám nazývat GT simulátorem. *4*
      • Na GT se nadává, jaká je to arkáda a třeba Assetto Corsa se tu často vynáší do nebes, přitom ty hry jsou +- stejně nerealistické :-)
  • Jaký je vztah (nebo rozdíl) her Forza Motorsport a Forza Horizon?
    • Kromě značky jsou to totálně nesouvisející hry. Horizon 2 už vyvíjelo i jiné studio.
      • Horizon 2 na xbox 360 vyvijelo jine studio. Na XO za nim furt stoji turn 10... *7*

        Jinak motorsport sazi vic na radost z jizdy na okruhu (zlepsovani vterinek, chovani auta, hrani si s nastavenim..) mezitim co horizon sazi na radost z jizdy jako takovou, je to pekna hra kde se vyblbnes s autama.. a neresis ze lambo si to straduje 120 po poli.. :-)

        Jinak mam za sebou vse do FM4 a FH1 na X360 a musim rict ze oba tituly jsou velice kvalitni. Nejsem zadnej "hardcore" virtualni ridic... forzu 4 jsem jezdil rad a obcas si ji dam i dneska.. :-) a pres pocatecni skepsi k FH jsem si uvedomil ze to byla blbost.. Horizon je paradni hra, ktera u me nahradila TDU1 (jinak receno) - clovek si odpocine u aut a nemusi nic hrotit... Prijdou mi tu zbytecny hadky co je lepsi.. kazdymu sedi neco jinyho a myslim ze podle toho by mel vybirat
    • sport vic seriozni, horizon vic arkada (ale nehral jsem ani jedno ) *5*
  • Stejně byl nejlepší Burnout 3: Takedown. Jakto, že už se tak zábavný závodní hry nedělaj? *13*
  • toto ako PCkar uprimne zavidim XBOXu, rad by som si to zahral.. vyzera to super. I ked tam asi nebude real feeling s dopravou a real uzkymi cestami ako v NFS1, tak to vyzera lepsie ako TDU1.
  • Nezná někdo název písničky z toho prvního videa ?
    • Launch Trailer hudba - Bassnectar - You and Me
      E3 Trailer - R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution *13*
      • PS : Blbý smajla neviem ako sa tam dostal :D ( sry za double post )
        • V poho.. ja dík za song
  • Pamatam si ako som sa nenechal oklamat recenziami na nove Need for speedy od noveho Hot Pursuit po tej najnovsi...vsetko nehratelne nudne repetitivne zmykanie znacky a priemerne auticka s tragickou AI, zlym jazdnym modelom atd...
    • Tvoje chyba.
  • A potom ze ma clovek verit recenziam ked takyto hnoj kde lambo ide 200vkou cez pole ako monstertruck...chyba dynzmicka zmena pocasia a miliarda dalsich veci ktore mali uz zavody 10 rokov dozadu...max 6/10 za priemernu arkadicku s mizernou grafikou prostredia a debilnou cloud AI
    • Tak to mi dovol se te zeptat na tu hru z roku 2004 kde bylo promenlive pocasi, necham se poucit. Jinak pokud ti vadi, ze se s Lambem prohanis 200 ne v meste ale na louce, tak pak nehraj Forzu Horizon, ale sezen si poradnej simracing, vyber mas, rFactor 1 & 2, Assetto Corsa, iRacing a uvidime co vyleze z Project CARS. Horizon ma byt odpocinkovka a tak se to zatim jevi, Horizon 1 me bavil.
  • Zkusím, stejně to mám flashnuté. *5*
    • Mato1987
      sa ti to vôbec oplatí na x360?
  • Promin Xboxi, stále tě nechci :(
  • Mato1987
    Hurá tak xbone má aspoň nejakú kvalitnú exkluzivitu, teda počkať, xbone je tu už skoro rok a na konzolu už vyšla forza motorsport 5 a forza horizon 2? Žeby to boli až takí šikovní tí vývojári? Iste som si vedomí, že na hrách sa obmieňajú a pri vývoji striedajú hneď dve vývojárske štúdiá, ale keď sa na to pozriem z dlhodobého hľadiska tak behom štyroch rokov tu máme 4 závodné hry, ktoré sa často líšia medzi sebou len pozmenenou číslovkou za názvom hry ;)
    Ale nedá mi poznamenať, že celá forza horizon 2 si zobrala notnú dávku inšpirácie z dirt 2? aspoň čo sa týka prezentácie a troška inšpirácie od veľkého brata nfs, najmä čo sa týka tých nahánačiek s políciou ? :) Ale neberte ma za slovo, možno je to len moja divoká predstavivosť a domýšľavosť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit