Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TWL,...uz i tenhle web...neda se tu na nic divat...uz ani na obr. Furt vsude jak u debilu sama otravna reklama...OMG.
    • victor
      Asi mám defaultně nějakou blokaci již aktivovánu (polské roboty blokuju už v host souboru ) , protože reklamu mám všude okolo ,ale agresivní mne neatakuje - dokud nejdu prohlížet galerii . Ale teda to video u obrázkové galerie je fakt hnus !
  • Miserius
    Xbox One nemam a ani mít nebudu, ale tohle je (jediná) hra co závidim... To bych si velice rád zahrál... NFS Most Wanted z 2012 byla diky multiplayeru (o to se každej pirát připravil a pak nadával že je to nudná hra, protože singl opravdu nebyl nic zajimavyho) vyborna zalezitost... Delat s 8 kamarady blbosti ve meste, zavody, destrukcni derby, ruzne jump nebo parking challenge v otevrenym svete/meste to byla pořádná sranda co vydržela na měsíce, ale tohle vypadá ještě líp
  • booczech
    A to už jsem začal jako PC hráč, šilhat po PS4. Pak tohle uvidím v sestřihu ve Fight Clubu, ještě k tomu to mám zrovna puštěný na projektoru. ...no a najednou člověku chybí v ruce ovladač. ... to jsou dilema :/

    Každopádně mi to po prvním shlédnutí připomělo, první shlédnutí/zahrátí NFS 1.

    Řekl bych, NFS is back :)
    • victor
      No feeling NFS1 byl opravdu jinde než 90% následných dílů (I díky průvodním videím z "Road and Track") . Bohužel v takovém NFS:Underground 2 už hráč závodil s plnohodnotnými vznášedly , a tak doufám, že až do takového stavu Forza nikdy nedojde ...
  • Tak holt vidim ze si na X360 koupim FH2, FM4 byla hodne zabavna zavodni hra, a jestli Horizon bude aspon obdobne hratelny tak je to jasna vyhra, jen skoda ze k X1 nepripojim volant takze se budu muset smirit s X360 verzi. Jinak jak tu nekdo psal o The Crew, z te hry mam hodne roztrouseny pocity, ten jizdni model je strasnej, mel sem pocit ze honim mejdlo po podlaze sprchy.
  • victor
    Jediná série , kterou lze na Xboxu závidět . Kdyby Grand Turismo nesklouzlo k pravidelné kopírce sama sebe a soustředilo se opravdu na jízdní model , asi by nebylo co závidět ale Polyphony se už točí v kruhu moc dlouho .....
  • Recenze přesně taková, jak jsem očekával - bagatelizujete jízdní model a vyzdvihujete naprosto nepodstatné složky hry. Ale co už, to je dnešní kolorit, a pokud to žerou všichni od produkcí přes recenzentů po hráče, nic se nezmění. Nechci si ani představit, jak dobrá hra by vznikla, kdyby peníze efektivně šly do důležitých kapitol vývoje.

    Jinak opět nechápu, proč někdo udělá hezký trailer (dokonce si odpustili komicky zběsilý střih, hurá) a zm*ví ho nějakou tupou, umělecky nehodnotnou odrhovačkou. Rozumím, že markéťáci bývají neobvykle cool a postmoderní lidé, kteří chtějí vytvářet trendy a myslí si, že někoho zajímají, ale v rámci povolání by měli být schopní alespoň základní empatie.
    • "Bagatelizuje jízdní model"? Vždyť je to arkáda a na nic jiného si to nehraje. Nikdo z toho simulaci nechtěl a kdo ji v tom hledá, tak je magor *1*
      • Tohle je nějaká nová forma politické korektnosti? Ano, je to arkáda. To ale neznamená, že její jízdní model je nedotknutelný a imunní vůči kritice. A taky to neznamená, že by se to nemohlo chovat alespoň autu podobně. Jak vznikl ten patologický názor, že když jde o arkádu, cokoliv prochází? To je neskutečně dementní postoj.
    • ucho
      náhodou pohodovej trailer. tuhle hru majitelům xbox one závidím
      • Keyz
        To já tedy ne. 30 FPS závodní hru závidět snad ani nelze *16*

        To pak nejsou rychlé, plynulé závody jak mají být. Nutnost rychle reagovat atd. Jak to prostě bývá.
        Divím se, že to recenzent akceptuje a bere to vesele za "závodní hru". I na konzolích to lze udělat aby to jelo lépe.
        • Presne tak, me se ta hra libi a konzolistum bych ji i celkem zavidel. Ovsem 30 snimku je nehratelnech, tohle je dost podstatna technicka vec!!! A proc vubec nemuzou tu hru na konzoli udelat aspon na 50 snimku, kde je problem?
          • Nehratelné?:D Prostě nemám co dodat a směju se ti.
            • Já si myslím, že je to do značné míry placebo efekt. Reálný efekt na hratelnost je zanedbatelný. Mozek při rychlých reflexivních akcích stejně nestíhá používat vizuální informace, místo toho dění kolem odhaduje.
            • victor
              30 FPS vám nestačí ? Rofl to jste hyperpsi ,kteří vidí snímkování na obyčejném videu ? Důležitá je nakonec jen odezva a reakce hry na vaši akci, ne to kolik vám vyrenderuje snímků před obličej !
              Trolit s 30FPS můžete u PC FPS , kde chybějící optimalizaci enginu mezi několika konfiguracemi řeší prostě lepší HW , ne hru která je psaná na tělo jedné konkrétní HW platformě !
              To říkám jako jeden z těch co si v emulátorech běžně hrají s frame skipem , takže už pro ten pocit z 60+ FPS nějak ztrácím pochopení .
            • Ano pro me je dnes snad uz kazda hra ktera bezi v 30 snimcich nehratelna! Natoz zavodni hra kde je pocit z rychlosti, dynamika a plynulost to nejdulezitejsi. Pocet snimku ktere je pro me uz hratelne je kolem 40, i tak to ale jeste neni nic moc.60 FPS je takove muj standart, na ktere me jede vetsina her.
  • Zni to skvele. Prosim vas, nevite, jestli bude PC verze? Vim, ze to je xbox hra, ale na PC se hry prece prodavaji daleko vic, tak snad by to tam Microsoft mohl taky vydat, ne?
    • Si blazen ? Asi si fakt utekl z léčebny... Sice to je též moje zbožné přaní ale to dřív pojede čert do práce na bruslích... To by Microsoft totálně už zabil kdyby svojí největší exkluzivitu pustil. Možná čase za pár let vydají nějakou super kolekci která MOŽNÁ bude i na PC jako je spekulace u HALO Master Chief collection... Takže počítej že FORZA nebude samostatně nikdy na PC :) No a to, že se prodávají PC hry víc na PC no nevím nevím možná indie hry ne AAA...
    • Miserius
      To s prodejem je vtip, nebo co to má být? *2*
      • frag.ment
        Ty neznáš mAsera? To je rádoby troll, kterej se tu (a nejen tady) vyskytuje každou chvilku a snaží se prudit, takže nereagovat. Co FH2 týče, tak bych si to i zahrál, ale mám konzoli z druhého tábora, takže nic.. Snad se na PS4 objeví něco v podobné kvalitě.
        • Kde jeste se prosimte vyskytuju? Jako svuj exkluzivni domov jsem si vybral games.cz, jestli jeste nekde jinde potkavas jiny mAsery, tak na ty bacha, to nejsem ja a jejich kvalita tudiz bude vic nez pochybna,
          • Shut the fuck up
  • Tohle je nejaka recenze ? Vzdyt to je jen nicnerikajici popis nejake zavodni hry. Nic vic, nic min *7*
  • 30 FPS, at zije nextgen!!!
    • Nejen honěním za frekvencí živ je člověk.
      • U zavodni hry ktera ma navozovat pocit z rychlosti a plynulost ,je 30 snimku vysmech. Ja bych to kvuli tomu nehral, stejne jako sem nehral NFS Rivals!
        • victor
          TY voe ... to je odpad koukat se na Top Gear ... to opravdu nedokáží s 25 FPS zprostředkovat pocit rychlosti ;) A přitom pocitově záleží spíš na obnovovací frekvenci zobrazovadla než na FPS ;)
          • Ty ses dobre dezo, ale pobavils. Na vysvetlovani rozdilu mezi hrou a videem uz nemam silu ani chut.
          • nekromant33
            Co to moje oko zahledlo? Zase srovnavani fps u her a filmu nebo jineho zaznamu videa? Ja myslel ze uz i ti pomalejsi se poucili ze jabka nejsou hrusky.
            • Otázka ted stojí, jestli by nešlo vykreslovat hry tak, aby i jednotlivé snímky nesly informaci o pohybu, jako to je u videozáznamu, případně kolik výkonu by to stálo.
        • Ale díváš se na youtube.com na videa? Protože jsou taky v 30 fps:D
      • Přesně tak, kazit oči a navozovat motion sickness si může i jinde ;-)
  • Ristoro
    Nehrál jsem, tak nevím, ani nemám konzoli, ale ten jízdní model na mě z videí působil strašně, podobně jako v The Crew.
    • samuel.polak
      ved je to arkada co si cakal Asseto Corsa ?
    • Je to simulátor ? ooooo pardóón já zapoměl, že lambo může normálně jezdit out of roud... Zase další zbytečnej komentář
      • Miserius
        *3* https://www.youtube.com/watch?v=o7ZPeF6faG8
        https://www.youtube.com/watch?v=GuIe3TZzFZk
        • Ty jo, to video s Jaguárem je boží!
      • Ristoro
        Píše se zapomněl. A závodní hra nemusí být simulátor, aby musela fyzika za něco stát.
    • k cemu jizdni model, kdyz to smrdlas na packovaci... to je jak hazet perly svinim *6*
      • No Assetto Corsa se hraje na páčkovači poměřně slušně, hlavně při 60+ FPS (pod 60 je problém s odevzvou) :-)
      • Další staletý sorry už HOVA*O jako kámo ja jsem PCčkář a nedovedu si už představit hrát závodní hry na klávesnici(beru tvuj prispevek jen jako trolling) .... Jako gamepad je ta nejlepší věc vůbec na závodní hry... (Občas bys to mohl zkusit si připojit k PC xboxovej ovladač a zkusit to než bude vynášet ortel o nepoužitelnosti FPS je jiná písnička)
        • Souhlasim, že závody na klávesnici jsou zlo a gamepad je mnohem lepší, všichni asi chápem proč. Ale volant je přece jenom volant. No a úplně nejlepší je se na závodní hry vybodnout, pořídit si nějakej zábavnej starší verk a jet se projet v reálnym životě.
      • Miserius
        Jo, každej přece ví, že na jezdění je nejlepší klávesnice! *12*
        • Aha, takže chceš říct, že si gamepad nemůžu připojit k PC? Ne každý ví že k ježdění je nejlepší volant, ten je sice i na konzole, ale na ně nejsou žádné simulátory, forza nikdy simulátor nebyl a simulátor není ani konkurence gran turismo. Přitom by šly udělat simulátory i na konzole, ale protože většina vlastníků konzole jsou socky, co na pořádný volant + pedály + řadící páka nemají peníze, tak proč by se s tím párali, když můžou udělat arkádu, kterou zvládne s gamepadem hrát i malé děcko (pegi rating 3+) které si to vydupe u maminky=>větší prodeje, to je celé
          • Miserius
            Vole co to meleš? Nahoře píše že pačkovač je trapnej a ty hned že jde zapojit i do pc... Nejsi trošku mimo? Volant jde taky připojit ke všemu a recicky o sockach s konzolema frčej možná u vas na základce, tak to nenos sem
            • Já nahoře nic nepíšu, asi neumíš číst, termín páčkovač nepoužívám a termín socka jsem použil proto,že si tu mlel něco o herním počítači za nehoráznou naprosto nereálnou a přestřelenou sumu, zřejmě máš krátkou paměť, proti konzolím nic nemám ale tyhle kecy jsou přesným příkladem konzolových blbů, jakých je plné celé youtube, jeden argument jako druhý, jako ovce, ne všichni konzolisti jsou takový ale blbci jsou všude stejní, argument o škole si schovej na třídní schůzky, já si vydělávám a tak pro mě není problém skvělý volant od logitechu. Když ti konzoli koupila maminka jako drtivé většině místních konzolistů, tak chápu, že nemáš na kvalitní PC a že tvůj argument byl o klávesnici to tvoje volant jde připojit ke všemu - najednou!!!!! Tak radši drž hubu laskavě a nezapomwň mě nahlásit ať mám ban ty trapnej chudáčku
    • jizdni model je jedina vec ktera se v tehlech hrach nevyvyji.. jen grafika a cool veci.. protoze lidi na fyziku kaslou.. chteji do ruky ovladac a pripadat si, ze jsou nejlepsi zavodnici na svete.. o nicem jinem to neni.. :(
      • wizaard
        Jinými slovy očekáváte od arkádové závodní hry reálný jízdní model? Jasně, to dává smysl! *7*
        • Ristoro
          Neříkám že reálný, ale ne debilní, auta nejsou lodě.
          • wizaard
            Každý má rád něco jiného. Já třeba velmi rád hraju Forzu Motorsport (4 a 5; ano, nejsem hardcore závodník, na to nemám čas, ani mě to nebaví - časy, kdy jsem se učil 14 dní přistávat s F-16 jsou nenávratně pryč), ale vyloženě arkádové ježdění mám rád tak. NFS je pro mě už pasé (nedávno jsem si přes EA Access zahrál NFS Rivals, což je sterilní, až příliš arkádová hrůza) a jeho místo zabral Horizon. Jedničku jsem před dlouhou dobou koupil ve slevě a - ač jsem od ní moc neočekával - neuvěřitelně mě nadchnula. No a po hraní dema dvojky se už teď vydání nemůžu dočkat.

            Jízdní model mi přijde fajn - je inspirovaný Motorsportem, ale zároveň příjemně arkádový. Ne až tak hloupý jako NFS, ale ne tak přísný jako Motorsport. Ale chápu - každý má rád něco jiného, mně maximálně sedne toto.

            Ale z titulu "hardcore hráče" ohrnovat nos nad jízdním modelem arkády je k smíchu. :-) (To nepatří ani tak Tobě, ale kolegovy nad Tebou.)
            • Ristoro
              Chápu tě. Nepovažuji se zrovna za hardcore hráče simulátorů(mám rád HC stealth hry, i když v dnešní době je o ně strašná nouze), mám rád tak něco mezi, například mi strašně sedla fyzika v novém GRIDu. Forza Horizon 2 může být opravdu dobrá, ale nezjistím to, jelikož se nechystám kvůli 1 hře kupovat konzoli, ani na to nemám prostředky. Jen na mě z videí ten jízdní model působí divně, v The Crew jsem se přesvědčil na vlastní kůži.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit