Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny
    Lidi vy asi nechápete o čem star citizen je! Je to otevřený vesmír s možností přistání kdekoli na planetě nebo jakékoli stanici, kde přistanete, vystoupíte, nakoupíte si věci, přijmete nějaký ukoly, mužete se pohybovat po planetě ve vozidlech atd atd....

    Star Marine je pouze modul když někdo bude chtít jen PVPčkovat. jinak to s hlavní hrou nemá moc společnýho.
  • https://www.1843magazine.com/culture/the-daily/the-most-emotionally-involving-game-ever
    https://www.1843magazine.com/culture/the-daily/the-ten-best-video-games-of-2016
  • Johnny
    hra je normální FPS s možností plného řízení lodí. Takže letový model je stejně duležitý jako FPS modul. A nějaký PVP nikoho nezajímá
  • Johnny
    Star Marine je součástí nynějšího patche 2.6 a je plně hratelný. A je to super!
  • ano...s tim ze to bude vyuzivat i FPS slozku a nektere drobnosti pak budou u tve postavy pravdepodobne zohledneny i v multiplayeru
  • Blue.Shark
    Popravdě mi připadá, že Roberts svoje sny celkem zručně transformuje do reality :)
  • Jack1947
    Tak je to tak trochu snílek a nerealista ale zase byli horší, tlustoch je pokud se ještě jeho status nezměnil přece Gabe Newell *7*
  • Jack1947
    Jsem netušil že z toho chtěj mít po vzoru Destiny taky nějakou tu obyčejnou klasickou střílečku jinak dík za info. Singplayer kampan mě na tom popravdě docela zaujala... tam by se i to nějaké to střílení dalo.

    Starwars zas nepřeháněj nebude tam nikdo jako žvejkal a Bobbafet - ale vesmírná akce by to bejt mohla to zas jo.
  • Blue.Shark
    Taky tu dlouho nebylo, že Roberts je tlusťoch, že mumlá a že lodě vypadají jako plastové hračky. Když ale chvilku počkáme, XY zkonzultuje možnosti dalšího vývoje diskuze se svým poradním sborem a vytasí se třeba s něčím jako: "Fanboyové jásaj, i když jim Roberts krade prachy!" *15*
  • A že je to jeden velký scam.. asi měl slabší chvilku *1*
  • Blue.Shark
    Tady mi něco nesedí. Zapomněl jsi napsat, že jim došly prachy. Koukej to napravit, svůj sociální status si lidi musej hlídat *15*
  • konzole jaksi nema dost cudliku pro obsluhu vsech funkci, ktery hra ma...
  • walltar
    Chápeš to správně... Star Marine je něco jako Arena Commander, ale FPS. Hlavně pro testování, feedback a potom bude fungovat jako simulátor ve hře (pokud budeš chtít trénovat, nebo pokud by někdo chtěl organizovat nějaké soutěže). Ale hra jako taková bude mít FPS na lodích, na stanichích, na planetách... FPS je třeba základ obsazování lodí. Pokud jen zničíš nepřítele, tak s ním vyletí do luftu a i většina nákladu, pokud budeš chtít jeho náklad pro sebe, tak budeš muset jeho loď znehybnit a nalodit se na jeho palubu (což se asi nebude líbit jejímu majiteli).
  • Viděl jsem video, jak loď přilétla z vesmíru, přistála na planetě, pilot si vzal buginu či co a jel objevovat krásy té planety. Pak narazil na kohosi (npc) a s těma se střílel. Chápu to dobře, že SC bude mít otevřený vesmír a v něm otevřené planety, na kterých bude možné přistát, setkat se v FPS s někým a třeba se s ním i postřílet? Star Marine je tedy de facto jen nějaká aréna a bude zde i možnost fps open pvp?
  • Proč by grafiku zamykali? Vždyť jim nikdo nebrání udělat top grafiku, modely, nasvícení, shadery a já nevím co všechno pro ty nejlepší PC a pak zhoršit kvalitu pro horší kompy (a že jich je dost) a konzole.
    Upřímě, mi jde o to, abych si to zharál v nějaké hratelné kvalitě (720P/900p/30fps/low bohatě stačí), kdybych k životu potřeboval tu nejnadupanější grafiku, nepořídil bych si nikdy konzoli jako svou hlavní platformu pro hry.
  • alien5
    Zadne narazky na to ze s tim zdrhnou copak ta zmena pane trolle *4*
  • GTX 1080 Ti potvrzena tak tam by to snad šlo *3*
  • Jak to bude s tim SQ42? Předpokládám, že by to měla být klasická příběhová kampaň jako třeba ve Freelancerovi + dynamické mise.
  • walltar
    Neboj... až něco povezeš, tak on si k tobě někdo přistoupí aby si pro to FPS PVP nemusel chodit daleko. *1*

    Ve hře budou dost velký lodě, kde už to FPS bude dost zajímavý.
  • Ravenshot
    S ohledem na to, v jaké fázi vývoje se hra teď nacházi a kolik klíčových mechanik a systémů a všeho dalšího ve hře chybí, tak je jakákoli diskuze o portu v nasledujících letech asi úplně zbytečná :) Až bude hra v betě, tak si možná Chris zjistí, jestli má cenu změnit názor a dělat vývoj i pro konzole.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit