Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejně, pokud to bude aspoň trochu dobrý, ten singl by mohli portnout na konzole. Upřímně, zrovna moc se mi nechce kupovat herní komp jen kvůli jedný hře. Navíc, pro CIG by to mělo smysl o to větší - prachy navíc a dostanou se s tím do podvědomí lidí na konzolích spíš -> víc lidí, kterří by pak zvážili koupi MMO části -> opět více prachů.
  • Jako nic z toho, co jsem viděl ani četl, mě zatím nepřesvědčilo, abych si pustil tohle místo jiné PvP sci-fi pifajdy, kterých je hafo. Spíš jsem doufal, že by PvP mělo podobu jako v Planetside, kdy byste zabírali sektory nebo tak něco. Tohle je obyč TDM.
  • jen jako obvykle trochu nestihaji :)
  • Ravenshot
    Rád bych poznamenal, že Star Marine (jeho první iterace) jako součást nadcházejícího updatu 2.6 není spekulace ale naprosto oficiální plán, se kterým se počítá už několik měsíců.

    Také věřím, že je vhodné všem případným novým zájemcům připomenout, že se pořád jedná o alfa verzi hry, která je extrémně nedokončená, přesto velmi dobře hratelná. Mimochodem bude možné si zase zdarma hru vyzkoušet, což je určitě lepší, než si hru kupovat s přílišným očekáváním a pak být zklamaní, že tam spousta věcí chybí :)
  • alien5
    Ptu test : https://www.youtube.com/watch?v=EKPQe4uNy_Q&t=1496s
  • To vypadá božsky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit