Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty voe a ten poslední strench goal :DD za 100 táců dolarů přidají "knížečku" hmm:DD tomu říkám knížečka za všechny prachy :DDD, náklady na to budou tak sotva 2000 dolarů, ale malá domů se hodí, že :D
    • wenceslaus
      Ty ses do toho opřel.... strench goal nikdy neodpovídaj vybraný částce (ehm.. SC?). Jde o to vyvynout hru, ne ji co nejvíc nafouknout. Odměny maj bejt jen malý poděkování.

      Za podporu dostaneš už to, co náleží tieru a za přiměřenou částku i hru (25$ - cca 500Kč?). Nikdo nikoho nenutí dávat víc.
  • Takovej Hype(62 článků), reklama zadarmo nebo jste warhorsáky placený? *15*
    • Tvé příspěvky jsou zajímavé asi jako ochlupení kolem řitního otvoru Haliny Pawlowské
      • Halino? Jsi to ty?
    • To je tvůj život opravdu tak zoufalý, že v sobotu odpoledne nemáš nic lepšího na práci než spamovat v diskusi o hře, která se ti nelíbí?
      • Jůůů...promiň že jsem ranil tvé city a egíčko, že jsem si dovolil zkritizovat něco co se mi nelibí, převelice se ti omlouvám, ale bohužel skutečně nevím jak se vyjadřovat takovým způsobem, abych tomu v budoucnu zábranil, s labilními kretény mám totiž pramalé zkušenosti. *5*
        • Magister_Peditum
          Ty nekritizuješ, ty tu jen tapetuješ. *7*
  • Fakt me mrzi, ze SJW na zahranicnich forech neresi hru, ale jak dilo Dana Vavry a dalsich lidi co nejlip bojkotovat, jako trest, za nazor, ktery se jim nehodi do kramu.
    • lzes, zadne bojkoty se nechystaji. od bojkotu jsou tu gamergateri, kteri by nejradsi zruinovali kazdy web, kam pisou jimi nenavideni autori...
    • Zayl
      Dyť je to jedno, ti lidi by to stejně nekoupili. Což je mimochodem hlavní důvod proč se s nima vůbec nemazat. To jsou lidi jejichž herní ambice končí u kompexity Dear Esther.
  • To proste nema chybu. Lide, kteri tak maximalne po sobe splachnou toaletu, ale uz nejsou schopni pouzit stetku na odstraneni hoven, tady budou porad neco vykrikovat. Ze to je nedodelane, ze tam jen jeden ukol, ze to a ze to.
    Lidi, az neco takoveho, treba jen vzdalene, vytvorite, tak teprve muzete na p.Vavru snaset nejakou kritiku. Do te doby radeji zavrete ty vase smradlave rypaky a bezte si hrat piskvorky nebo lode.
    • meleš blbosti argument typu: dokud něco takovýho nevytvoříš blab bla..je jen ješitný alibismus, nikoliv argument.
  • Spíš mi radši vysvětlete z jakého důvodu je to tu tak hypovaný? (62 článků) o proč je tomu tady o proti ostatním hrám dáván takový prostor? *1*
    • Víš jak je Bakala bohatej ne? Aspoň teď konečně Poláček bude moct zaplatit ty dva nájmy co dluží..
      • :DDD *15*
    • Poslouchej, ty MAMLASI, mas tady x hypu a vsechny o hovne. Pokud se ti ta hra nelibi, naprogramuj lepsi( a bez smrku).A pokud to neumis, resp na to nemas finance a hlavu, tak se na tu hru nedivej, nehrej a bez otravovat vzduch jinam.
      A propo, nevim kde jsi prisel na to, ze tady,mysleno Cesko, nebyly smrky??!! Je pravda, ze vetsinou byly lesy listnate cca 75%, ale zbytek tvorily jehlicnany, ze. Taze az zase priste budes psat takove kraviny typu, ze tady zadne smrky nerostly, tak bez za roh a tam si dej poradnou facku.
      • poslouchej MAMLASI, to tvoje pokud se ti hra nelibí není žádný argument to by jsi už při své inteligenci mohl vědět, ale demagogické egocentrické hovno, vlastní jen ubožáčkům. Protože je to jen výstřik nesouhlasu nic jiného. *3*

        Ale abych byl fér předvedu ti stejně stupidní argument: KDYŽ SE TI NELIBÍ NEGATIVNÍ REAKCE NEPROGRAMUJ HRY MAMLASI.
        Takže to uvedu na prvou míru, hra se mi v současném stavu nelibí, nehodlám programovat lepší, protože svůj čas věnuji jiným aktivitám. Vývojáře v současnosti považuji za erudované experty pouze v programování a 3d grafice, celek jako ucelené dílo v tomto bodě hodnotím jako houno. Tedy podivnou směsici barev pachů, ale nikoliv chutí. Zbytek tvého komentáře jsem nečetl.
    • Magister_Peditum
      1) Vávra sem tam napíše nějaký článek do Games a často je k vidění na fightclubech, takže se o to redakce víc zajímá. 2) Je to po dlouhé době nová česká hra, která má aspirace zase proniknout mezi top herní produkce.

      Jinak zas tolik nevyčnívá v počtu článků - DA:I jich má 54, Assassin's Creed: Unity jich má 41 nebo Zaklínač 3 jich má 59.
      • To je dost smutný! Tolik prostoru který mohl být věnovaný hrám :(( *7*
        • Magister_Peditum
          Hře věnovaný je, a podle četnosti diskusí taky dost sledovaný hře. Smiř se s tím, že se o tento projekt holt lidi zajímají víc než o jiné. Pokud ti to vadí, tak napiš mail redakci nebo jdi na jiný web... *7*
          • Nevadí mi to jen přijde smutné, psát 62 článků o každé píčovině, je to prostě čas který mohl být věnovaý jiným hrám, hráči nejsou úplní idioti, tak je nepodcenuj když vyjde nějaké video najdou si to na kickstarteru nebo oficiálním webu, ale to že se hned tady musí objevit úplná esej o tom, že ve hře budou postavy, že budou mít ai a v podstatě rozebírají naprosto triviální obyčejné mechanismy je věc druhá. Prostě zaplácá se to "seriálem" s obsahem o ničem aby se nemusela dělat seriózní novinařina, tak jako je to v tv. ;-)
    • Asi prorože je to česká hra ty debilní vypíčenče. Kdybys neměl hlavu plnou fekálů, tak bys to už dávno pochopil a netapetoval tady takovýma sračkama.
      • další hysterická kurvička :D jsi mi leda tak k smichu :D děcko *15*
  • hru se nepodařilo spustit ani po restartu steamu tak nevím?
    • Aktualizuj DirectX a drivery na grafiku, mně to pomohlo...
  • jednoznačne nejslabší rpg za poslední dobu, je tam jen jeden quest, žadny vyvoj postavy a spousta bugu. tohle nema cenu ani stahovat
    • taky mě stav alfy velice nemile překvapil :D
    • Ty jsi celkem dobry MIMON. To, ze hraji technologickou ALFU, ti asi nedoslo . Vrat se radeji k piskvorkam a lodim. Tam muzes delat rozumbradu. *8*
    • 2/5 za snahu *3*
  • Opravte syntax v titulku :D
    • blixa
      Opraveno, díky za upozornění.
  • palver
    Nu, zatím to na sbírání čelisti ze země není - krajina pěkná, to je fakt, exterier vesnice taky vypadá dobře. Ale kdyby tam nebyly postavy a nešlo vcházet do domů, možná by to bylo lepší. Neviditelné bariéry zatím připisuju omezenému rozsahu alfy... ale neprůchozí les se mi moc nelíbí.

    Hospoda má stejné uspořádání i velikost místností jako dům kováře... a jako dům v polích. Postavy sedí ve vzduchu. Při dialogu jsou často vidět jen záda, nebo obloha.

    V gameplayi byla asi nejzábavnější ta minihra s dveřmi *15*
    • wenceslaus
      Dveře fungujou - jen se otevřou se zpožděním, takže spammování "E" je jen zase zavře :-)

      Ty postavy ve vzduchu, procházení zdí a pod. - to je otrava, ale nic, co bych alfě netoleroval.

      Jak meprůchozí les?
      • palver
        2:50-21:00 - zdá se, že les funguje jako neprůchozí bariéra.
        • Asharak
          Prostě je tam kousek lesa přísptupného, ale ne moc. Jo je tam pak neviditelná bariéra.
        • smejki
          kousek je přístupný. Běž podél vody
        • wenceslaus
          Můj screenshot http://cloud-4.steampowered.com/ugc/531749148280221026/F2EF16009EBA5DCA9DFB058255233AE0E26E68FA/
        • wenceslaus
          Na video se teď nepodívám (píšu přes mobil), ale obecně; les koíruje hranici mapy alfy, ale na některých místech je přístupný
  • Apropos, nepindal taky neco o tom, ze ve skyrimu je jeden barak jako druhej, protoze sou vsechny pres kopirak? Tohle je nemlich to samy ...
    • Magister_Peditum
      Že v jedný vesnici mají občas domy stejný uspořádání místností (KC:D), to bylo u nás běžné ještě v polovině století. Horší bylo, když měly baráky stejný uspořádání po celý provincii (Skyrim). Ale je to hlavně teprve alfa, takže bůh ví, jaké změny tuhle vesnici ještě potkají. Hra se bude odehrávat na ploše mezi Sázavou a Rataji, to není zrovna obří plocha, kde by vedle sebe mohly existovat rozdílné architektonické slohy.
      • Asharak
        Doufám ale že ty přístřešky pro dobytek nebo co to má být nebudou mít plnohodnotnou střechu honosného domu *1*
    • ne
    • Dej si dovču, to hatování ti už moc nejde. Ve Skyrimu je řada baráků čistá kopírka. Tady co jsem viděl ani náhodou. Možná by sis to měl stáhnout a ty baráky si obejít. No ale je mi jasný, že nejsi backer, takže si to neobejdeš a nezhodnotíš. *3*
      • To si dojdi k vocari, vsechny baraky ve vsi maji presne totozny interni usporadani. A to pomijim detaily ... jako zcena nefuncni osvetleni (jiste, kdyz vlezu do baraku s otevrenyma dverma, tak presto, ze venku je bilej den, uvnir je tma ...) coz by prave v technologickym demu fungovat melo, jinak to jaksi prezentuje leda to, ze tuhle 30let starou hitech technologii engine nezvlada.

        Mno hlavne ze prezentujou ze umej pouzit blur, rozmazanej pohled .. to bude zas epileptiku.

        Dtto uzasna konzolovita technologie ovladani, nepreskocitelny rozhovory, nefunkcni mys ... , navic zcela dmentni fixni kamera pri nich, prepinani se do jakyhosi menu abych si vybral tema ... lol.

        A muzem samo pokracovat dal, to si clovek tahle technologicky bezi pres pole, a manik preskakuje plutky jak kamzik ... a znicehoz nic ... dalsi uz proste nepresnoci. Asi mu tvurce nenadefinoval preskocitelnost. A ta uzasna technologie reakce prostredi, kdy potkam vesnicana, a ten se sine jako hluchej a slepej, aniz by se po me byt jen podival. O zvirene ani nemluve, slepice ani nezakvokaj ... natoz aby treba utekly.
        Mimochodem, jeden z prvnich modu pro Oblivion resil prave doskakovani detailu, kdy vyrazne posunul vzdalenosti, cimz se vyresilo aspon to, ze clovek nestal uprostre pole, kolem nej 3m trava a pak uz jen hnusna textura. A tohle ma vskutku uzasny roslinstvo, specielne kdyz se do zaberu dostane detail z blizka ... vypada to, jak kdyby to bezelo na 8mibitu v necem na tema cga.

        Tohle nekdo prezentuje jako technologii? Bez se podivat na youtube jak vybada technologicy demo. Nebo si sosni demo Spin Tires, tomu rikam technologicky demo. Ne tyhle hruze.
        • By si nevěřil, jak jsou tyhle vesnický chalupy tmavý. Já mám starou chalupu stavěnou v 19. století. Je stavěná v podstatě dost podobně jako ty ze středověku. Když přijedu na chalupu a otevřu hlavní dveře, chalupa je uvnitř temná (a pěkně chladná).

          Stavení se stavěla podobně, o tom žádná. Přesto tam vidím aspoň nějakou variabilitu - ve Skyrimu vzali celý model a bez jakékoli modifikace o vrazili na několik míst. Tomu říkám kopírování a generické domy.

          Rozhovor jde přeskočit.

          Ploty vymezují dostupné prostory vymezené alfou.

          Slepice nereagujou, ale líbila se mi reakce ovcí. To jsem nikde jinde neviděl.
        • wenceslaus
          Tohle uspořádání na tři části je daný historicky a není všude úplně totožný, spíš podobný (jinej poměr velikosti místností, jejich rozdělení... atd.)

          Ehm - ano, byla tam taková tma. Viděl jsi velikost oken? A otevřené dveře dávají ve hře dost světla. Osvětlení je ve hře opravdu hodně dobré - až na to přepálený světlo při pogledu z okna tmavé místnosti. to se mi zdá trochu moc.

          Blur taky nemusím - resp ne v takový míře.

          Rozhovory se přeskakují Esc nebo E. Nefunkční myš v nich mně taky mrzí. Menu mi nevadí (kdyby fungovala kamera samozřejmně)

          Další nepřeskočí ? To se mi nestalo. Možná byl vyšší, nebo Jindřichovi došla stamina. :-) Další chyby, co jmenuješ jsou už fakt věcí alfy. To nemá bejt plná hra jen na menším plácku... Spin Tires je plná hra... (ehm, no). Já si vždycky technologický demo představoval strohé - něco jako Eternal Crusade, když ukazovali gameplay s modelama bez textur.
          • Nikoli, spintires DEMO neni plna hra, ta vysla cca 3 roky po zverejneni technologickyho dema, ktery na jedny (pomerne rozsahly) mape ukazovalo to, co technologie umi. A fungovalo to, zadny viditelny bugy v tom nebyly.

            Vis co? najdi si nekde nejakej ropik a vlez si do nej. A co zjistis? Nj, ze tma tam rozhodne neni, a to presto, ze misto oken tam mas jen strilny. Ono se svetlo totiz kupodivu odrazi (mimo jine). V tomhle sem vlez do baraku a ani sem nevidel, ze na podlaze sedi nejaky NPC a neco nad nicim tam jakoze dela. To sem si vsim, az kdyz sem sel z toho baraku ven a videl ho proti dverim.

            Historicky ma vesnice nejaky usporadani, ale rozhodne neplati, ze by vsechny baraky byly totozny. Taky by me zajimalo, proc ze farmar uprostred leta (podle lucni kveteny) ma holy pole a to chodi okopavat.

            Stamina mu nedosla, tu na to vubec nepouziva. Ta mizi akorat pri sprintu co sem si vsim. Jinak samo (a tohle teprve neni problem, protoze faze vyvoje) je opravdu uzasny, kdyz vypada jedno NPC jak druhy a mr lucisnik mi rekne "tak si najdi praci ve vsi", tak bych tady ocekaval alespon nejakej hint (jako zajdi za kovarem ... trebas). Ale jak rikam, tohle beru jako ulitbu, tohle by v alfe vubec bejt nemuselo, ale co v alfe chodit tma, je technologickej zaklad. A ten v tomhle je totalne rozbitej.
        • Asharak
          Jo, s trávou by mohli něco udělat, ta vysoká byla trochu "nepěkná", když jsem šel skrz.
          Něco podobného by nebylo špatné :D ale pak by to muselo vyjít tak o další tři roky:
          https://www.youtube.com/watch?v=X7RQ4SKBGKk

          Slepice jednou zakvokaly takže to tam maj. Bloom souhlas, ale nějaký cool efekt to mít musí že, tma v interiíérech je okay, navíc než si oči zvyknou ve tmě. Ale nejvíc mě asi naštvalo nebe, čekal jsem jedno z top a zatím spíš podprůměr.
          Kolize bych ale ještě neřešil.
      • však v KC mají taky tři čtyři typy baráků a jsou rozkopírovaný po celý mapě, sundej si ty růžový brejle..
        • A ty si nandej dioptrické... Když jsi dle svých výroků taky alfa tester, tak sem teda ty 3 stejné baráky nascreenuj. Když jsi z toho zabugovaneho, i po několika letech, Skyrimu tak vystrikanej, proč teda ti tak zajímá KC? srovnávat vydanou hru (mám na mysli ten Skyrim, dodělanou se mi psát nechtělo, protože to by nebyla pravda) s technickou alfa verzí má teda fakt úroveň logiky.
        • Roztouzenahnida
          Tohle je technologická alfa, takže argumentovat stejným typem baráku je docela ubohé. Srovnávat můžeme grafiku a ta je bezkonkurenčně nejlepší ze všech her co jsem kdy hrál...
          • argumentovat tak, že to má nejlepší grafiku cos ty viděl taky neni moc cool *1*
            • wenceslaus
              Zaklínač mi grafikou vyrazil dech, ale o třídu vejš bych ho neřadil.
            • Asharak
              Obě hry jsou na tom tak stejně, třeba tady mají lepší doškovou střechu, v zaklínači jsou to random vlněné plátky s texturou :D
            • Zaklínač 3 má minimálně o třídu lepší grafiku. A Vanishing of Ethan Carter mi na plný detaily přijde o fous lepší než KC.
            • Nemůžu říct lepší, hodnocení grafiky mi přijde dost subjektivní a mimochodem KC vypadá vážně dobře.
              A k těm hrám, mě osobně se třeba líbí Metro: Last night, Crysis 3 nebo omodovanej Skyrim.
            • Roztouzenahnida
              A co má lepší grafiku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit