Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kein
    btw.:

    1. Ta hra není tak těžká pokud používáte uzávěrku diffu což Lukáš nepoužíval, respektive používal až jak zapadl.

    2. Ta hra není tak těžká, pokud jezdíte po cestách a nedáváte si to sebevražedně lesem.

    3. Ural není Kraz 255b

    4. Na DEV DEMO, které je volně ke stažení na stránkách hry, je už kopa map, trucků (i Tatrovek) a dalších módů, stačí googlit.
    • Uzaverku pouzival, ale evidentne se snazil setrit palivo, coz na casual skoro neni potreba. A ze zacatku mu to obecne moc neslo, pak se do toho dostal vic.

      A na cestach se porad neudrzis kdyz te zastavi reka nebo proste nevis, jestli te to nesvadi nekam uplne jinam, nez potrebujes jet... ta zakryta mapa je deb*lni, v tom s klukama souhlasim.
    • Myslím, že Lukáš diferenciál používal, vľavo sa to prepínalo medzi ON a OFF (ale možno je tam automatický režim, neviem)
  • Mě to bavilo královsky, u dema jsem se fyzikou doslova domrtě vyřádil - klestit si cestu skrze les, vychutnávat opravdu propracovanou fyziku a promakaný jízdní model, do toho ta krásná grafika - pro fanoušky off-road motorismu (či obecně simulací) je to simulace na kterou dlouho čekali...
  • Hra vyzera zaujimavo a casom ju urcite kupujem, taketo veci ma bavia, serkat sa s tazkymi strojmi po terene je fajn, len mi nepride uplne v poriadku, ked nejaky osem kolesovy 20 tonovy Maz, ci Kraz, ci ako sa vola zrovna toto vozidlo, narazi do nejakeho mensieho smreku a konecna, co je samozrejme blbost, pretoze jedine, co by sa po naraze takymto strojom stalo, by bolo stiepenie dreva toho kolizneho smreku, ale tak co, nemoze mat clovek vsetko :D
    • Ty voe, kdyby to bylo kompletně desktrutibilní (prostředí + auto) tak by to byl simulátor/sandbox snů...

      Jo a taky musím vypíchnout bezvadnou optimalizaci a velmi přívětivé hw nároky, přitom hra vypadá fakt skvěle...
    • Ty stromy tam jdou povalit - alespoň v demu to šlo, fyzika byla realistická fakt hodně - samozřejmě pokud jich je víc, zastaví tě, ale skrze jednotlivé kusy si můžeš proklestit cestu, což jsem u dema dělal a blbnul tak...
      • tak to som nevedel, tak potom ziadny problem :) Ja som videl iba zaciatok toho letsplay videa a tam sa zasekol a potom aj prevratil na bok, tak som myslel, ze to moc nedoriesili.
      • Jo jediné, co mě při propracovanosti té fyziky "praštilo do očí" bylo, že nejde povalit stožár - o ten se zasekneš, stejně jako o budovy - teprve tohle už by patrně bylo fakt "chtít moc"...
  • celoush
    Víc gamesplayů v tomto složení *3*
  • Amylee.Anderson
    Nejlepší GamesPlay!

    "A pro tyhle momenty stojí za to žít, děcka."
  • Skvělý gamesplay :D dlouho jsem se tak nepobavil u něčeho tak nudného :D ps nemyslím tím že by hra byla špatná... vypadá naopak velmi povedeně... a dokážu si živě představit tu vnitřní motivaci tam prostě dojet!! :) *8*
  • Skvela hra, mam ji prakticky od vydani a mohu jen doporucit. Pro fanousky trucku, mezi ktere se povazuji a treba v Euro Truck Simulator 2 mam nejen v multiplayeru nalitano kolem 200hodin, je vlastnit tuhle hru skoro nutnost :) Nn prehanim ani fanousky ETS2 tohle nemusi uplne bavit ale rozhodne je to nejlepsi hardcore offroad truck simulator co znam. Divim se ze az doted zde na webu nebyla o teto hre prakticky ani zminka, az na jedno komercni sdeleni.
    Neni to hra pro kazdeho ale uz ted ma docela velkou fan.zakladnu a uz ted je pro tuhle hru spousta neoficialnich trucku a skinu. Ja ale preferuji original a jsem nadmiru spokojen.
  • ringmancz
    to je past vedle pasti ty pi..
    • nemelo by to byt vypípané ??? *10* to jak si dovoluji takhle sproste tam mluvit *10*
  • Kein
    unreal: Mazem 8x8 normálně malé a střední stromy v té hře zlomíš a povalíš.
  • Par postrehu ...

    1) je to epesne optimalizovany, jen tak pro prcu sem to zkusil spustit na doslova starym vraku a ocekaval sem ze pokud se to vubec spusti, bude slideshow ... bezelo to celkem prijatelne
    2) konecne neco, co fyziku skutecne pouziva, a ne jen naprosto trapny graficky efekty ... (jop, bezne vidite na svym oku odlesky slunce, zcela bezne kapky vody ...)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit