Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkusil jsem kdysi demicko a bylo to super. Az tam pridaji pohled z kabiny a ovladani pres volant, okamzite kupuji. *3*
    • Mart9
      Jo, v tom tech demu jsem taky chvíli blbnul. Jsem zvědavý, kam se to posunulo. Jen tak jezdit po mapě a nasírat se, když jsem někam zapadl a nemohl se vyhrabat, to by mě dlouhodobě nebavilo. Třeba nějaké závody, kdyby tam byly...
      • zdeeneek
        Zavody, hm ... A jeste si tak na ty auta navesit nejaky neony, spojlery a podobny srance, hm ... A nekaky polonahy rostenky by taky nebyly spatny, hm ... Ty se k tehle hre radej ani nepriblizuj - to, co te na te hre nebavi, bavi vsechny ostatni, pro ktery je ta hra delana.
        • Mart9
          Co to meleš? Vůbec si mě nepochopil. Myslel sem závody na čas mezi praporkama vyznačenou bahnitou trasou, to by byla teprv paráda. Myslim, že něco podobného už tady bylo, ale zdaleka to nemělo tak boží fyziku.
          • zdeeneek
            Ronhal: jo, rika. A proc by ho jako meli cpat do tehle hry? Existuji i zavody tahacu a svete div se, ve hre Eurotruck Simulator zadny zavodeni nenajdes. Tohle proste nejsou zavodni hry, jestli vas dva s Mart9 zavodeni bavi, tak si klidne zavodte, ale necekejte, ze vam zavodeni musi vyvojari davat do kazde hry s autama.
            • ještě že jsou lidé, kteří nejsou konzervativní paka jako ty a koukají na to trochu s otevřenou hlavu a berou tu hru i jako technologickej základ a časem tam tadle možnost závodů bude, viz https://www.youtube.com/watch?v=EBTT2aD9k-E , doufám že ti přitom pohledu vyskočí žilka na čele
          • Mart9
            Nic nechápeš a jen mě bezdůvodně napadáš. Přečti si ještě jednou, co jsem napsal. V tech demu žádné převážení dřeva nebylo! Byly tam dvě auta a jediné, co se dalo dělat, bylo bez cíle jezdit po mapě. Proto říkám, že jsem tam chvíli blbnul, ale nebavilo mě dlouhodobě vždycky někam dojet a zapadnout. Rovněž jsem z toho důvodu napsal, že jsem zvědavý, kam se to posunulo. Pokud k převážení dřeva, alespoň je tam nějaký cíl, což je jen dobře. A hlavně z té hry nemám pocit, že by to měl být simulátor převážení dřeva, jak píšeš. Podle mě v té hře může být daleko více možností.
            • připoměl jsi mi https://www.youtube.com/watch?v=l54lRJTOBa8 ... na tomhle enginu to bude pecka, už teď jsou hotový modely těchto offroadů, takže už jen mapy a jupíjej *14*
          • zdeeneek
            Proc by meli davat do simulatoru aut na prevazeni dreva nejaky pojeb@ny zavody mezi praporkama. Zavodnich her mas vsude 3 p*dele.

            Skoro v kazde diskuzi ke hre vsichni breci, ze jsou hry porad stejny a zadna originalita. Ted vyjde hra, ktera je originalni, kasle na vsechny trendy a do diskuze prijdou deticky jako Mart9 a zacnou fnukat - hm, jezdim v bahne a zapadavam, to je nuda, ja chci praporky a zavodeni mezi nema.

            Videls nekdy v lese delniky, ktery vozi drevo, ze by si rekli - borci, kaslem na to, zapichame si do zeme praporky a budem jezdit na cas!
            • Říká ti něco třeba takový trucktrial?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit