Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    Je fajn koukat na letsplej někoho který si o lidech kteří točí LP nemyslí nic dobrého a o lidech kteří na to koukaj si myslí věci ještě horší. Pokrytectví v plné síle, nekoukal jsem ale doufám že hrál za ženu.
    • ano, ridil jako zena *5*
  • frag.ment
    Tohle fakt někoho baví? Vydržel jsem se na to dívat 10 minut, dál to fakt nešlo.. Soukat se někde x hodin bahnem odnikud nikam mi moc zábavný teda nepříjde. Je mi jasný, že každýho baví jiný věci, ale tohle jde nějak mimo moje chápání. To za chvilku budou lidi fakt i hrát ten simulátor šutru nebo trávy.
    • Tohle bavi velkou spoustu lidi. Ja sam jsem se skvele bavil v SP kolem 20ti hodin a mit to trochu funkcnejsi MP tak se u toho bavim klidne dalsich 20 hodin. Jezdit v blate obrovskym nakladakem u kteryho proste citis a vidis tu silu je zabava i pres vsechny ty klacky ktery ti ta hra hazi pod nohy.
      • Jack1947
        Dá se to hrát v klidu na klávesách?
        • wenceslaus
          Hraju to na klávesnici a nemám problém.
          • Jack1947
            Děkuji vám oboum za odpověd, takže zvolím asi raději gamepad. *4*
            • Stejne budes potrebovat KB+M protoze mysi se chyta navijak a pohybuje se skrz menu a navijeni navijaku neni nabindovane na ovladaci. Na klavesnici je jen na 'F'.
        • Ja osobne bych volil ovladac protoze kamera i ovladani (hlavne ovladani plynu) je pak o neco lepsi ale jinak bych rekl ze neni problem to hrat na klavesnici. Taky jsem to tak chvili hral nez jsem zjistil ze to funguje s ovladacem.
      • Naprosty souhlas....
    • Mato1987
      ja by som to nevidel tak čiernobielo priateľu, ono pokiaľ nie si fanúšik offroad simulácie tak si myslím, že zábavu alebo pôžitok v hre budeš ťažko hľadať, na druhú stranu sú hry pomerne rozmanité a tak máš doslova more možností zahrať si iné hry, pre teba špeciálne odporúčam hello kitty island adventure.
      • lol, dobre ty *1*
  • Hoši, vás dva poslouchat, tak na to, že jste novináři, tak pánbůh s českým jazykem.
    • Si někdy pusť hrej.cz to je to samé.
  • Jo, jinak moc fajn nastaveni, to musel delat opravu uberkokot ...

    "vzhledem k atorskym pravum neni primy prenos ve vasi zemi dostupny"

    lol
  • asi som sam komu to video nefunguje co?
    • Jack1947
      Taky mi přestali chodit videa... nechápu.
  • poraďte, kde seženu češtinu do hry
  • Já ten naviják ještě ani jednou nepoužil, respektive jsem o něm nevěděl a stejně bych ho skoro ani nepotřeboval. Stačí jen v kritických místech používat dif a všechny čtyři kola, pokud to auto má. Potom i když zapadnete, stačí prostě hrabat, pohrát si s tím a většinou se z toho dostanete i bez navijáku, ale chce to trpělivost. Nic pro nasírací hráče.

    Btw, k tomu pohledu z kabiny, chci vidět kdo ho v téhle bude používat. Víte proč např. takové DayZ nikdo nehraje z pohledu první osoby? Stačilo by jen trochu vylepšit kameru a ještě přidat nějaké sněžné mapy a bude to dokonalý.
    • Z toho co pises mam spis pocit ze jsi Spintires moc nehral...
    • Pohled z kabiny je logicka potreba kazde simulace vozidel a hraci si jej spolu s ovladanim volantem samozrejme zadaji. Nevim podle ceho soudis, asi podle sebe, ale ne kazdy si chce hrat s autickem na vysilacku, chce to zkratka videt z pohledu ridice. To je daleko vetsi vyzva. Nejak mi unika logika snahy o dokonalou simulaci kombinovana jenom s pohledem zvenku.
      Mimochodem DayZ samozrejme hraji hraci i z prvni osoby. Myslim ze jsou dokonce servry, ktere to jinak ani neumoznuji. Problemem her je absence periferniho videni, coz se castecne kompenzuje prehnanym FOV za cenu zkresleni perspektivy a samozrejme nekdo to kompenzuje i pohledem z treti osoby, protoze umoznuje tak trochu podvadet. Hrac vidi i tam, kam by z prvni osoby nevidel. Ale ne kazdy chce cumet na panaka pred sebou.
      Doporucuji nesoudit podle sebe ostatni. *3*
      • Nejde o FOV, jde o to, že při pohledu z kabiny se bude pohled strašně klepat, že prakticky nic neuvidíš, si myslím. Proto to tam tvůrci nedali. Určitě k tomu měli důvod a myslím, že zrovna lenost tím důvodem nebyla.
        Budou to muset udělat nějak šikovně, nějakou virtuální kabinu, aby byl pohled statičtější. Jinak to bude hratelné jedině při jízdě po asfaltu. Můj názor, nikomu nic nevnucuju. Jinak já sám všechno hraju co nejrealističtěji, mám rád hardcore gameplay. *3*
        • To neni argument. Kazda dobra simulace ma v options moznost nastaveni nejenom FOV, polohy kamery, vypnuti zobrazeni volantu, ale i dynamiku pohybu kamery. Kompromis se da najit i pro tezky teren. V blate je to dokonce mnohem lehci nastavit, nez s tvrdym odpruzenim na asfaltu, kde je pri vysokych rychlostech to klepani daleko intenzivnejsi, byt s mensi amplitudou.
          Pokud to ma byt simulace, meli by byt i moznosti nastaveni simulacim odpovidajici.
  • Tyjo to je dobrá kravina...vyjít to na PS4 za nějakou směšnou cenu tak do toho jdu. :D
    Na PS4 není s čím jezdit...vyšly jen MotoGP14 a ty nechci ani zadarmo jak to rozdávají http://zabitcas.cz/soutez-vyhrajte-motogp-14/
    • Prosimtě, vždyt' na té PS4 ani nemáš dost tlačítek na ovládání tohohle... *1*
  • to bude patrne ruská hra kde nemaji cesty a ani poradny auta, kam se to hrabe na toyotu, land rover, mercedes nebo hummer
    • command42
      ta hra je umyselne s tymito "slabymi" autami pretoze sa to ma cele odohravat v dobe kedy tie tvoje toyoty ani nevedeli co bahno je...
    • "Ubohá" Lada Niva v těžkém terénu vyklepe mnohé renomované off-roady. Měl bys méně papat tendenční mediální kecy a více myslet svým mozkem.
      • Přesně tak. Lada Niva, přestože na někoho může působit jako zastaralá ruská plečka, má mnohem lepší jízdní vlastnosti v terénu než dnešní džípy. Ona totiž drtivá většina dnešních "off-roadů" si na off-roady jen hraje a člověk s nimi přejede tak maximálně chodník ve městě. Všechno jsou to totiž nafouknuté malé káry pro zazobané paničky, které chtějí mít falešný pocit bezpečí ve velkém autě.
        • ano, to mas pravdu, ale stale pises o mestskych off roadoch, ale su aj tie prave a tam kraluju ine znacky, ako trebars ta spominana Toyota, ktora je prakticky neznicitelna a vazne sa s nou nemoze Lada Niva rovnat, ono ide vyvoj stale dopredu, ani nejaky Rusi nedokazu predbehnut dobu o milove kroky *3*
    • Jack1947
      Tak je to s ruskejma teréníma vozidlama tak co myslíš?
  • ale porad nechápu pointu teto hry, jdete lesem a co jako?
    • treba pri zavodnich hrach je to o skillu (pri vybirani zataček) ale tady jen nastartujete a jen jedete dvacitkou *7*
      • zdeeneek
        Nekamaradis nahodou s Mart9 ? *1*
        • Mart9
          Myslel jsem, že se tak nesnížím, ale nemůžu to ustát. Ty seš nehoráznej d e m e n t.
          • zdeeneek
            Napodobne *1*
      • Jack1947
        Ano, protože je to o převážení např. dřeva a jiného materiálu. Ta hra není asi pro tebe a jiné závodníky. Pro mne je to např nová možnost kdy se něco jiného děje, je to velice zajímavá hra. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit