Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Tell Me... Do You Bleed?
    .
    .
    .
    .
    YOU WILL
  • Keyz
    Tohle je vždy zoufalé... Nikdo neví pro co jsou dané nároky a zda nekecají atd.

    Mají říci: Na Ultra + 60FPS to chce tento HW / Ultra 30 FPS. A to samé pro nejmenší předdefinované nastavení pro 60FPS a 30 FPS.
    Pak by bylo jasno. Zde se vždy hodí nějaký HW a nikdo neví proč a zda vůbec....
  • Ok ale tohle si na zacatku nesrovnaval. Na druhou stranu srovnavas dve rozdilne generace procesoru. Tyto dva procesory jsou vykonem velmi podobne, i5 ktere pises ma lepsi vykon na single-core. Pravdu mas, ze i7 kterou zminujes je drazsi, ale i tak porocnavas jine generacni procesory jine vyrobni technologie a rozdilneho socketu. Poprve si psal pouze i5 a i7 srovnani
  • Přestaň spamovat...
  • Tezko rict, nejspise bude tve hloupe ja. Chtel jsem rict tve druhe hloupe ja, ale nejspis budes kompletni guma. Vzhledem k reakci soudim, ze jsi psal za me....uspokojil ses?
  • Veskoslav
    4670 se skoro vyrovná 3770. S tím rozdílem, že 4670 stojí o 3000 méně než stará 3770. A silnější i7 co jsou jako 4790/4820 atd. jsou zbytečné a cenově bych to pořizoval jenom v případě práce. Takže ano, trvám na to, že 3770 jako požadavek je přehnaný a intell zaplatil nemalé prachy, aby se protlačila na úkor i5.
  • muj nebyl drahej (ani ne 20000 pred vice jak rokem, slape dobre a ze po vice jak roce vyjde hra, s kterou budu mit asi trochu potize rozhodne neni ostuda...a asi zcela nechapes, proc ten stolni pocitac nechci. Navic jsem si primarne poridil pro strihani videa v Ediusu (proto jsem dbal primarne na procesor a ramku), nicmene hry zvlada slusne. Ano, mrzi me, ze noveho Batmana budu hrat nejspise jen na Low, ale kvuli tomu si nebudu porizovat stolni pocitac
  • Přestaň spamovat
  • až na to, že PC verze vypadá skoro identicky jak ta PS verze... Je to obyčejný port...
  • Co to je za zoufalce ten koblih? Proč se baví sám se sebou. Fakt to už zoufalé tady...
  • No a ted tu o cervene karkulce:-))
  • *11* trapáček. Bloodborne např tento minulý měsíc, jedna z nejlepších her, co jsem hrál.
  • Vlastne sorry, gta v uz vlastne na pc mame taky a je to nejlepsi verze:-)) jak to tu bylo? GTAV na ps3 alfa, ps4 beta a pc verze finalni poradna verze?:-))
  • Chces pravdu? Neni to obracene:-) ono na konzole nevychazi nic extra a kdyz uz vyjde dobra hra tak vyjde i na pc:-)) ono vlastne ani na ty konzole vase nic moc nevychazi:-)) ale vlastne ja nemam potrebu to vysvetlovat, mel jsem i konzoli a vecne se na ni prasilo:-)) nebo takhle....jake hry krome GTA V jsou na konzole a ne na pc? Hry, ne kraviny.
  • Tohle me prekvapilo, divne ze AMD neni vubec uvedena. Asi nVidia zaplatila:-)) na druhou stranu jakou kartu nez nVidia pouzivat? Ale vlastne dnes jsou stale lidi, kteri tvrdi nVidia predrazena a AMD lepsi pomer cena/vykon:-) uz nevidi ze pro AMD kartu potrebuji o min. 250W vyssi zdroj, lepe chladit bednu a spotreba je casto i o 150W vyssi a ze AMD pouziva starou technologii stale z dob Radeonu. A cenovy rozdil mezi kartami neni nijak dramaticky, do dnesnich amd karet bych osobne ja nesel. To si radeji povolte radiatory, aby vam v zime nebylo chladno a co usetrite na spotrebe el. investujte do nvidie:-))
  • Ked tym mysleli ich ultra nastavenie, tak ver tomu,ze to tu 980 vytazi na maximum...mal som 780 v dobe jej vykonnostnej vlady a ani zdaleka som na vsetkych hrach nedla vsetko na nejake ultra s vysokym vyhladzovanim na stabilnych 60fps...takze zrejme ano, ultra nastavenie tu kartu vyzadovat bude, samozrejme to pobezi na "maximum" aj na slabsich kartach, ale ked sa bavime o skutocnom ultra, tak by som tej doporucenej tabulke kludne veril.
  • Veskoslav
    Tak ono moje "nová" i5 porazí skoro 2/3 i7 a té zbylé 1/3 se vyrovná nebo je o krapet slabší, že.
  • Tak jak vzdy i5 a pohoda *1*
  • *holt:-)
  • Tak myslim, ze dnesni hry na ultra budou chtit takovou grafiku. Myslim, ze i gtx970 to zvladne. Ono jiz zminene GTAV na ultra potrebuje obdobnou grafiku, takze nevim proc se tu nekdo rozciluje. Pokud bude hra na ultra vypadata uchvatne, myslim ze opodstatnene. Je problem, ze vetsina vidi ultra pozadavky a uz resi ze je hra spatne optimalizovana. Pokud chce nekdo hrat na ultra, tak hold gtx660 a core i5 stacit nebude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit