Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak kdy...kdyz chces lanku s kamoseme, tak je ntb idealni, nebudes prenaset stolni pocitac...jinak s hrama vicemene problem nemam...fc3 na plny, FC4 takrka na plny...predchozi Batmani taktez...ale holt pro me bohuzel zrovna u AK budu mit asi problem...jestli ma NTB nevyhodu, ze se nedaji upgradovat jednotlive casti, viz prave treba ta graficka karta
  • No připomíná mi to kauzu s watch dogs, kdy ubisoft musel přiznat, že to nevyladil. A pokud to zas pofrčí jen na Nvidii, tak by se měli vývojáři zamyslet.
  • ntb taky není vhodný k hraní *3*
  • Tak to na svem ntb asi moc nerozjedu...procesor staci na ultra, ale s grafikou GeForce 750m...asi nic...
  • Na stranu druhou GTAV sice frci na prumernym PC, ale svym zpusobem jde o starou hru predelanou z konzoli...zato Arkham Knight je ciste hra nove generace a graficky mi to prijde uzasne...at jde o vlvneni batmanova plaste, atp...nicmene uvidime, taky ty naroky muzou byt naschval trochu nadhodnocene
  • Mám dojem že zrovna s batmanem prodávají stříbrnou.
  • TheGGG
    zlatá ps4 *14* *14*
  • schumicrast
    Uvidíme, každopádně já jsem s optimalizací Batmana nikdy problémy neměl (samozřejmě myslím starší díly).
  • Leda fekál! Tohle smrdí špatnou optimalizací.... i ten Rockstar se poučil a předvedl že open world GTA může frčet 60 fps na průměrnym PC. ...
  • schumicrast
    Ultimátní hra si žádá ultimátní nároky....... Wakey-wakey Wayne!
  • Co se dneska bere jako minimum? fullHD, 30fps a středí detaily bez AA? Nebo jenom že to člověk alespoň spustí?
  • To fakt setrit nebude, ty konzole to je dnes brutal vykon asi budem muset ty pc koupeny nejakej rok zpet vyhodit do smetaku a vzit na pujcku ty ultra sestavy *10* Je me to lito zas kupovat dalsi comp hruza diky takovej hre *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit