Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Tell Me... Do You Bleed?
    .
    .
    .
    .
    YOU WILL
    • Ani ne, pojede mi to na ultra, co tobě na ps4 nebo notebooku po mamince pusinko?
      • TheGGG
        LoL, tak zrovna u tebe pochybuju, že máš vůbec vlastní PC. Zřejmě teď z brekem píšeš ze školního PC na kterém se budeš tajně v hodině kreslení dívat na můj gameplay z batmana *5* *5*
        • Ne já ti píšu z kompu z práce, ale divil by ses, i ten by to utáhnul na slušný detaily. Jestli jsi student, tak to chápu třeba i ty začneš jednou pracovat a pořídíš slušný komp a přestaneš tady flamovat v diskusích
          • LoL prej z "práce", to sis našelve slovníku?
      • Neskakej,jeste jsi nepreskocil.
        • To se taky může stát, ale pochybuju, že to udělají tak, aby to na ultra jelo jenom těm co maj 3xSLi titany
    • Taky budu bleed,pc master race!pc nejlepsi misto na hrani *1*
      • A já myslel, že PC je platforma, a ne místo, kde je pohodlné hrát. *1*
    • Tell me, do you read?
      You will!
  • Je to jen a jen o optimalizaci.
    Například na mém notebooku s i7, 8gb ram gtx 770M by měl BF4 běžet jakž takž na 40fps high.
    Stačilo do konfigurace hry přidat řádek, díky kterému BF4 používá místo jádra jednoho jádra všechny 4.
    Voila FPS na Ultra včetně 4xmsaa a hbao vylétlo na průměrných 55fps s poklesy k 47 a maximem 70fps.
    Holt jsou tři možnosti.
    1) hra zoptimalizuje tak, že šlape jako víno
    2) na nějakou otpimalizaci se vývojáři vykašlou, jelikož proč by s tím vůbec ztrácely čas
    3) hra se nezoptimalizuje záměrně, díky kontraktům s intel/nvidia pro zvýšení prodeje nového šrotu.

    Je to smutné.
  • Na té minimální sestavě to pojede líp než na konzolích a lehce lepší sestavy to rozjedou na high aspoň a to mi bude úplně stačit.Opravdu mi stačí FXAA,ultra textury,medium stíny,nějaký ty odlesky a polovinu fičur vypnu.K tomu 1920x1080 a nějakých 35-50 FPS a jsem rád.
  • CrocoRay
    Kruci, tu myš už musím vyměnit. Člověk jednou klikne a hned dvojklik, takže double post :-)
  • To fakt setrit nebude, ty konzole to je dnes brutal vykon asi budem muset ty pc koupeny nejakej rok zpet vyhodit do smetaku a vzit na pujcku ty ultra sestavy *10* Je me to lito zas kupovat dalsi comp hruza diky takovej hre *1*
  • schumicrast
    Ultimátní hra si žádá ultimátní nároky....... Wakey-wakey Wayne!
    • Leda fekál! Tohle smrdí špatnou optimalizací.... i ten Rockstar se poučil a předvedl že open world GTA může frčet 60 fps na průměrnym PC. ...
      • Na stranu druhou GTAV sice frci na prumernym PC, ale svym zpusobem jde o starou hru predelanou z konzoli...zato Arkham Knight je ciste hra nove generace a graficky mi to prijde uzasne...at jde o vlvneni batmanova plaste, atp...nicmene uvidime, taky ty naroky muzou byt naschval trochu nadhodnocene
      • schumicrast
        Uvidíme, každopádně já jsem s optimalizací Batmana nikdy problémy neměl (samozřejmě myslím starší díly).
        • Kinet1c
          Ani ja, ale tu to vyzera, ze bud bude zla optimalizacia alebo len prehanaju s narokmi ako to uz nejedenkrat urobili pri inych hrach.
  • Docela se mi ty 4GB VRAM začínají vyplácet na moji GTX 670. Na nové hry je už 2gb málo. Neříkám, že 2gb jsou nedostačující, ale je to málo
    • No jo, problem ale je ze tie 4GB nacpu na tie menej vykonne karty, ktore nemaju dostatocny vykon na vyssie rozlisenia kde sa 4GB aj vyuzije.
      • U spousty her jdu s VRAM tesne pod 3GB. Víc samozřejmě nevyužiju.
  • TheGGG
    zlatá ps4 *14* *14*
    • Mám dojem že zrovna s batmanem prodávají stříbrnou.
  • Docela pěkný indie bundle http://www.bundlestars.com/all-bundles/indie-legends-bundle/
    Monaco, SpeedRunners, SteamWorld Dig, Guacamelee!, Divekick, Kingdom Rush, Giana Sisters a The Fall. Aktuálně €4,54.
    • Omlouvám se, omylem jsem odeslal do špatné diskuse...
  • V klidku na Ultra uz se tesim *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit