Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jonatan.hanzlik
    http://www.youtube.com/watch?v=6ip3I-7H6CQ

    Nemůžu si pomoct, Heroes of the Storm zní prostě špatně.
  • Taková změť žánrů? Nedovedu si to představit. I v DOTA2 mě štvou některé sci-fi charaktery. Proč neudělají MOBA ze světa Warhammer 40000 To tu ještě nebylo! To nikoho nidky nenapadlo? Udělat frakce, za které bude hráč hrát. Systém postupů udělat ve stylu NAtural Selection. Hráč bude sbírat body zkušenosti a za ty si povýší postavu. Každý začne jako pěšák a postupem času skončí jako warbos. Tým bude mít limit max. bodů, ale se po mapě nepohybovaly BEST charaktery, ale na ty lepší dosáhli nejlepší hráči. Třeba u tyranidů si to dovedu představit neprosto dokonale, ale tynhle systém by fungoval u všech ras. Bože! Takovou hru bych hrál pořád!
  • doufám že mluvíš o sobě *4*
  • horkej kandidat na FAIL ROKU 14
  • jonatan.hanzlik
    Mno...možná to nevíš, ale DOTU Blizzard neudělal. Neudělal ani LoL, Hon nebo Dotu 2...teprve teď přichází s vlastní koncepcí, takže mi tvůj komentář přijde irelevantní. Dota jako taková (dokonce i to LoLko i když v menší míře) je totiž poměrně složitá hra. Easy to play, difficult to master.
  • Dal bych jí :-)
  • JohnyTheZik
    Tenhle komentar mi prijde prinejmensim zvlastni..
    "Ve výsledku by to mohlo znamenat, že by v Heroes of the Storm nemuselo být 100+ hrdinů jako v Dotě, ale každého hrdinu byste si mohli upravit, tak, aby hrál jednou jako healer, podruhé jako support, potřetí jako tank a tak dále."
    To samozrejme jde i v Dote nebo LoLku, totiz kupovat itemy nebo hrat jinou roli lze v obou hrach.
    Jasny, nektery hrdinove se k urcitejm rolim hodej vic, ale nikdo netvrdi, ze se tak hrat musi. Napriklad Furion ganger/support/carry/pusher; nebo slithice, ktera se v posledni dobe jezdi na support (refresher, meka, arcane boots,..), ale da se klasicky i na carry; to samy se da rict o vetsine supportu, ktery kdyz se zahrajou dobre, tak se s nima daj zahrat uplne jiny veci (battle warlock, techies s hexem, orchidou a dagonem? taky jsem videl -> dota-league.com SIG budiz mi svedkem, ze to nebyl zadnej zapas typu 50-0 pro jednu stranu, ale klasicky vyrovnanej match)... A tehlech prikladu bych mohl vysypat spoustu. Predpokladam, ze to v HoS bude vic "skillove" nebo "talentove" zalozeny, ale na vysledku to nic nemeni..
    LH mi prijde jako spatnej for, ale jinak se mi to libi, i kdyz je fakt, ze videt Kerriganovou na nejakym psovi nebo Jim Raynor vs Diablo pusobi.. podivne.

    Jsem zvedav :D *5*
  • Shaker
    crrrrrrr budicek, Nova je pi*ka... Coz mi hned prinasi myslenku, ze v tom fightu na videu by si s Kerrigan mely prohodit tymy...
  • Asharak
    Nova je tam pěkně hnusná... v SC2 vypadá daleko líp.
  • Na blizzconu ukazovali showmatch vyvojaru. 2 hry a 2 mapy. Prvne jsou obe mapy dosti odlisne (jedna 3 lajny ala dota, druha pouze 2). Na cem stavi blizzard a v cem to bude dosti hardcore jsou prave ti mobove a ruzne ukoly na mapach. jsou tam i ibdobne ultimatni postavy jako roshan,nashor ale rozdil je ze kdyz je porazis pridaji se na tvoji stranu. Na kazde mape to i fungovalo na jiny zpusob a vytvarelo dost variaci. Prave boje o tyhle neutraly a dalis veci tomu davaj poradny koreni a na zvratu tam bylo nepocitanne. Rozhodne to nevypadalo ze vyhrajes jeden souboj a mas to v kapse.

    Taky dost hovorili o tech ruznych battlegroundech. maji v planu udelat jich asi fakt hodne a dokonce je i menit v rankingovym rosteru (jako SC2). Esport podle me nebude o jedne mape, naopak predpokladama ze treba v turnajich na 2-3 vitezne mapy se budou tocit a banovat stejne jako v SC

    Kazdopadne me se to opravdu libilo a to hraju jak Lol i Dotu. je to neco neotreleho a noveho
  • Me by zajimalo kolik ti je? Mudry starecek? *2*
  • Koukal jsem na showmatch zapas a je tam *1* Absolutne bozi
  • Nova je tam úžasná *14*
  • "there is no honor among thieves"
  • link fix

    http://tinyurl.com/a9kz3ls
  • No oni hlavně staří hráči nenávidí LoL kvůli pendragonovi *3*

    http://www.reddit.com/r/DOTA/comments/12zjm6/access_to_the_old_dotaallstarscom_to_be_restored/c70dlon
  • Bodaj by nezaostavali za ostatnými keď miesto hrania vypisuju takéto blbosti
  • Dag0
    pokud na to naroubujou systém ranku, lig a žebříčků z SC2, tak to bude hodně přístupný jak pro začázečníka/casual tak už i ty zkušenější
  • Jack1947
    Nevim proc, rozhodl jsem se ze by tohle na zkousku mohla byt ma prvni MOBA hra (za zkousku se prece nic nedava minimalne v betatestu prece ne ?) Kdyz me to bavit nebude, tak nebude. *7*
  • jediné čo ma na tom zaujalo je tá titulná fotka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit