Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zayl
    Pokud máš neutrální názor na vše, co jsi sám nezažil / nevyzkoušel, pak musíš mít opravdu náročný život.

    A HS jsou casual karty. To ničemu nevadí. Stavění decku a to jak ten deck hraješ je neoddělitelná součást herního konceptu. Ale HC to opravdu není. Jak bys potom nazval Magic? Ultra-Mega-hardcore?

    Hlavně ať blizz stojí za svým, a netlačí do toho e-sport, protože hra pro casual obecenstvo prostě nemůže mít zajímavou kompetitivní scénu.
  • Ze bych konecne zkusil nejakou tu MOBA hru :) Blizzard umí...
  • axell1990
    hmm takže Casual Moba jejíž hlavním prodejním prvkem jsou postavy ze zaběhlých značek .... no proč ne, pokud to bude zábavné. Jen se bojím aby to nebylo až moc casual.
  • Kr.Pa
    Blizzard a jeho opravy ...

    Tato "oprava" je uvedena již ve hře http://www.bloodlinechampions.com/, ktera tu je bezmala 2 roky. Asi 15 aren, 3 mody, cca 20 hrdinu, zakladni mod je 3vs3, kde vyhrava posledni prezivsi. Zadne goldy, zapas trva asi 5 min. Je to free to play (ktery stoji hodne za houby).

    Takze blizny zas nic noveho nepřisesly.
  • video... až mi to vehnalo slzu do očí... ten duel s Jimem a tou potvurko z diabla byla nádhera... vždycky jsem si chtěl zahrát za mariňka, pěkně pulzní pušku a proti masám zerglignů... kdyby se ta zbraň dala ještě víc vylepšovat aby se z toho stal opravdu kanón bylo by to nádherné

    asi se nedočkám nějaké akční hry s mariňákama... ač nejsem fanda tohoto žánru tak jenom kvůli mariňákovi z SC bych ho vyzkoušel

    nedávno jsem se vrátil k war3 a musím uznat už to na moderních strojích není tak hratelné... celkově ta hra zastarala, což je smutné když na WOW vychází další a další datadisky ale War 3 pomaličku umírá... spíš netrpělivě čekám na war 4 nebo další datadisk pro war 3... nebo už je War 3 definitivně pod drnem? hrajete to ještě někdo?
  • kedaro
    Za vyzkoušení nedám nic, tak proč ne. Postavy ze Starcraftu beru hned.
  • jindra.veliky
    Tychus Findlay by dal kazdymu headku a byl by konec *11*
  • Ronox
    Dokud si to nezahraju víc her, tak budu mít prostě neutrální postoj. O HS jsem si myslel to samé a dál si stojím za tím, že to jsou Magicy pro idioty (mě), ale ve finále to je hc. Deck building, taktiky. Navíc tak nějak klukům z Blizzu věřím, že hratelnost bude vychytaná a člověka to bude bavit.
  • Shania
    No me prijde jako dostatecna motivace, ze cely team dostane xp. Navic diky tomu muzou fungovat ciste support clasy.
  • Veskoslav
    Ale já se těším. Navíc si myslím, že tam bude klasický mód z Doty, jak ho známe. A co si budeme nalhávat, většina z nás to zkusí už jenom z toho důvodu, že chce vidět, jak skloubí všechny tři universa dohromady:)
  • A vám se ta hra jako líbí pane Maorhaime?
  • No nevim no, mě osobně je proti srsti míchat hrdiny z světa Warcraftu, Starcraftu a Diabla věřím že hratelně to bude dobrý ale když vidím jak spolu bojuje Arthas a Sarah přijde mi že v Blizzardu už nevědí coby :)
  • Bude to vypadat tak, že se na creepa jenom podíváš a aby ti nebylo smutno, že ho nezabiješ, tak on sám spáchá seppuku. Osobně se mi to moc nelíbí, bojím se, že to opravdu bude až moc cažuál, takže já to zatím podle všeho maximálně tak skusím. Ale tak proti gustu... *4*
  • Zayl
    Prostě normálně hodnotíme dostupný materiál. A tvoje spekulace je sice pěkná ... ale je to jako říct že kámen nůžky papír bude opravdu hardcore hra když se potkají dva nejlepší hráči na světě.... Musím tě zklamat, šachy to furt nebudou.
  • Ronox
    Nevynášel bych soudy, když to ani nevyšlo. Zaprvý si musíte uvědomit, že tam bude nějaký ranked mód a jakmile budete ve vyšším ranku s profíkama, tak ta hra bude určitě HC sama o sobě stejně jako když jste na platinovce v HS a potkáváte lepší hráče. Udělají lehčí mechaniky, ale nic to nemění na tom, že s kvalitníma týmama proti sobě bude těžká.
  • tak jako napad postavit proti sobe blizzardi hrdiny rozhodne spatny neni...lich king proti tyraelovi hehe...pocitam, ze to minimalne kazdy aspon zkusi
  • však je lety ověřená pravda, že nejvíc těchle blbých keců mají právě hráči s nejhorším skóre v týmu, kterí se tím "OMG!! Noob team kill steal LOL!!" snaží zakrýt fakt že mají po 10 minutách hry 1 kill, 10 smrtí a 1 asistenci a jsou o 3 úrovně pozady za ostatníma... z toho si nelze dělat vrásky, pouze se jim od srdce zasmát *1*
  • Zayl
    Pokračování W3 je WoW. Celý lore je díky tomu naprosto dopíchaný. Takže bych moc nečekal.
  • Ja sa na to teším. Nie každý to s MOBA hrami musí myslieť vážne. Niekomu to stačí len na odreagovanie, nesedieť pri tom príliš dlho, nenadávať ostatným hráčom, že omg KS, alebo keď sa zrovna nedarí nadávať im do ****** Veď keď sa prehrá nie je to koniec sveta. Dota 2 sa mi javí ako pre profi, LoL je niekde pod tým a dúfam, že Heroes of Storm bude len také for fun. Mám pocit, že zábava sa z týchto hier vytráca.
  • když je to 20:2 po 5 minutách hry, většinou začínám mlátit hlavou o zeď :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit