Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a ještě ti všechny ty MOBA hry cpou zadarmo, šmejdi *1*
  • To je ale věc, kterou si právě musíš hlídat - je super, že hraješ neporazitelnou 5man dotu, když ale nejsi schopen uhlídat jednoho hrdinu a jeho farm, máš špatnou taktiku. To se mi právě líbí. Ta hra není prohraná když jeden tým má 20 smrtí a 2 killy. Pořád se s tím dá něco udělat. Pokud ale chápu ta zjednoduššení dobře, tak tady tenhle element chybí a na celé hře tě vlastně nemá co překvapit. Navíc nesouhlasím...jeden nafarmenej hero neznamená zaručenou výhru. Zbav se ho jednou a další minutu (třeba) ho neuvidíš (nebo dá buyback a čáas jeho farmu tím zredukuješ).
  • 1. vyber lubovolny zaner
    2. spocitaj kolko hier toho zanru existuje
    3. znova sa zamysli nad svojim komentom
    4. ?
  • eStar
    Raději bych pokračování skvělého Warcraftu 3 než další MOBA hru (navíc opravdu velmi pochybně vypadající).
  • Preed
    Akoze vyzera to fajn,urcite to skusim,na jednej strane chapem,ze v zasade nema zmysel superit s Dotou a LoLkom a robit z toho eport,ale pokial daju z tej hry uplne vsetko prec tak co tam ostane? last hitting je uplne uplne zakladna mechanika ked tam nebude to tak si neviem predstavit co bude, ta nova MOBA od stvorcov Honka ma byt tiez casual ale last hitting tam je,sice mierne upraveny ale hrac ma urcitu motivaciu toho creepa zabit (http://www.youtube.com/watch?v=1bdtE6kh5Uc video od totalbiscuita) Podla toho clanku mi pride,ze v tej hra fakt nic nezostane a zapasy trvajuce 15 minut? co sa moze za 15 minut stat? to tam pravdepodobne ani nebude poriadny leveling toho hrdinu,alebo 2 levely za minutu? no uvidime..
  • osobne mam premobovano.. zajimave kolik lidi porad tento zanr bavi.. asi to je i vekem jak tak sleduji
  • Mno sdileni odmen tam je, je tam v podobe roshana, v podobe assistu. V LoL je to drak a baron a samozrejme assisty a veze. Je jen otazka, co to u nich znamena, protoze dokud neuvidis poradny gameplay nebo si to sam nezahrajes, tak nemuzes porovnavat se stavajicimi MOBA.
    Ja se spis bojim vice map, dota a LoL vicemene zustali u jedne hlavni mapy, ano existuje mapa 3v3 a nebo mapa alias ARAM u LoL, ale hlavni mapou vzdy zustava jedna a nad ni se poradaji i turnaje.
    Ale mozna ona zminka znamena jen vlastnosti jedne mapy, jako je roshan, baron, dragon nebo moby s buffem..

    Uvidime, hru osobne nezatracuju, ale ani nijak neobdivuju. Me osobne tam vadi u teto hry, ze se jedna o prolinani bez hranic scifi vs fantasy (starcraft vs warcraft).
  • h0p3
    Souhlas, já teď doufám, že tam daj nějakej "hardcore" mod kde to bude vesměs klasická dota se vším všudy.
    A ne u doty/lolka se mi zůstat nechce, protože Blizzardí universa mám přeci jen radši.
  • Kdyz nemas cas na LoL a Dotu, tak me neco rika, ze by jsi teoreticky nemel mit cas na tuhle hru. Ale je mozne, ze to je jen otazka priorit, ktery sis nepriznal. Proste jsi to prestal hrat, jelikoz uz jsi nechtel, tohle ne je neco nove, tak to urcite musim zkusit..
  • Dle mého je právě největší kámen úrazu u doty že se jeden ocas nafarmí a tím pro tebe celá hra končí... veškerá taktika kdo jak použije spell atd konči protože tě narmanej ocas vymlátí jak nic .. , ale zde mě to přijde spíše o spolupráci no uvidíme
  • To ti určitě přeju, ale pro mě to opravdu zní tak, že to ztrácí veškerou složitost. Dobrej hráč bude utopenej v týmu pro kterej sice navýšil farm, ale kterje neumí hrát a bude rozdrcenej, kdežto i ten hráč samotnej by vv Dotě 2 byl schopnej tu hru vyhrát. To v tom vydím já a moc se mi to nelíbí (ale k těm dobrejm hráčům se rozhodně nechci přirovnávát).

    Jak tu bylo napsáno níž - nemastné, neslané, impotentní, základní, jednoduché
  • sdílení odměn je naprosto zásadní mně se to líbí a naopak v Dote mne určitě nepotkáš *3*
  • juchú normálne sa teším, pretože som prestal hrať doty a lolká hlavne kvôli času :)
  • jonatan.hanzlik
    Zní to dost zvláštně. Jako fanda Doty 2 to zjednodušení moc nechápu. Farmení očividně pozbylo smyslu a tak se už asi nedočkáme zvratů ala Dota, kde jeden nafarmenej hero mohl celou hru zvrátit ve prospěch týmu na killy i na veže prohrávajícího.
    Blizzardu asi úspěch Hearthstone tak vlezl na mozek, že i jeho další hra musí být veskrze přátelská....žádné last hity, žádné "killsteals" (jak vtipné v týmové hře) a za chvíli oznámí, že nebude ani klasický chat, jen (ala HS) předpřipravené nikoho neurážející hlášky....

    Uspořený čas je super, to souhlasím...ale ta hra postrádá potenciál na zvrat tím, když farm rozděluje mezi celý tým. Nevidím v tom ten přínos, ale třeba se o to postarají ty questy.

    Render je čistá práce, ale ničím zajímavá...docela nuda oproti tomu co předváděli dřív...
    a i hra vypadá tak..nemastně neslaně...

    Pro někoho to určitě bude super, ale asi zůstanu u Doty2
  • Zayl
    Všechno bude krásné, kytičkové, přátelské, přístupné a naprosto famózní.... a taky naprosto impotentní a jednoduché.

    I přes to to zkusím, jakožto jsem zkusil LoL a HoN.

    Otázka totiž samože je, jak se to vlastně bude hrát. Graficky mě to zatím vůbec neoslovilo, jelikož ten mišmaš značek se k sobě vizuálně moc nehodí...
  • BoB.2
    Trošku jiná MOBA.
    http://www.mercelite.com/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit