Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vydim v hre že by som mal chodiť po tichu ,blížiť sa , mrtvoli schovávať mne to nedá ako vytasim pištol s tlmičom idem pomalim krokom stale vpred a davam head shot jeden za druhým :-D a steal akce je preč hnevam sa na seba ,ale hitman a jeho chodza mi pripomina terminatora čo sa nezastavý a zabija na potkanie :D
  • Nejsem skalní fanoušek hitmana, každopádně blood money byla jedna z nejlepších her co sem kdy hral takže jsem se na nový díl moc těšil a pro mě osobně docela zklamání a s recenzí se nemůžu moc ztotožnit. Např. nechápu misi v čínský čtvrti, stačí vzít fubu rybu dát jí do jídla a tadaaa 96 K bodů a nejvyšší rank (otázka asi 2 minut). Rozmanitost levelů ? no dejme tomu, ale zase tak slvný to taky není.. Zatímco v blood money udělat misi bez jediného zabití byla fakt fuška a např misi v divadle jsem hrál asi týden, než jsem si jí dal na nejvyšší rank, tady mi to příjde jako ta nejlehčí cesta což mě docela mrzí. Převleky ? jak již bylo zmíněno, naprostá zbytečnost, stejně vás hned poznají. Neříkám že to je špatná hra a lhal bych kdyby řekl že mě vůbec nebavila, rozhodně se pobavíte, ale nečekejte náročnost ani napětí jako ve starém hitmanovy. Každopádně věřím, že člověk který tuhle hru bude hrát jako první ze serie hitman se královsky pobaví. 6,5/10
    • zda se mi ze kdyz nemas prevlek tak te spoznaji okamzite ale mozna se pletu, s prevlekem mas chvilku nez te zacnou podezrivat. taky s prevlekem muzes pouzit instinkt na zmatnuti a vylákani predstirat ze se vzdavas. myslim ze kdyz bys nemel prevlek hned by zacali strilet
    • nechaj ma hadat, mas to na max obtiaznosti normal co :D feeder :D
  • Lidi nezlobte se na mě, ale 8 z 10ti dává skoro každý recenzent? Co na tý hře vidí? Příšerná AI kdy se snaží být na jednu stranu moc inteligentní a na jednu stranu je uplně tupá. Všichni lidi okolo vás, kteří jsou stejně oblečení vás hned poznaji... Na co na sebe hážu stejný hadry? To tam můžu rovnou nakráčet oblečenej za klauna a dělat, že se nic neděje. Nemusíte se vůbec převlíkat a stejně jste podezřilý. Pak ty rozlehlý mapy, který jsou mnohdy únavný. Ukládání pomocí checkpointů né každýmu vyhovuje. A co mi nejvíc vadí? Neni to starý dobrý Hitman. Hitman se vždy držel určitých postupů, které dělali hru vyjímečnou, ale tohle je akorát paskvil.
    • Podívej se sem http://youtu.be/-XGQu4AsaXA a uvidíš, že většina tvých výtek je neopodstatněných. :)
      • tutorial
  • chcel som kupit hru na steame a je skoro o 20€ drahsia ako v kamennom obchode wtf. na steame 50e v kamennom 33€. som zvyknuty že to tam je tak o 10e drahšie al o 20?? wtf to nedam ani nahodou
    • http://key4you.cz/?hitman-absolution už jsem tu párkrát nakupoval a kompletně bez problémů. a myslím, že tohle je lákavá cena
  • mno len tak medzi recou.. hitmana hram na PURIST obtiaznosti a ako ten looser recenzent pisal ze su slaby policajti ze nereaguju na kaluze krvi atd... blbost .. vsetci na to reaguju a hned je poplach... z toho vyplyva ze recenzent to hral na smiesnej obtiaznosti...... totalne dokonala stealth hra, a az sa nevydari stealth mode tak uplne super si clovek zastriela, da restart from checkpoint a znova stealth ....za dalsie hra vyzera na ultra rozliseni a fullhd monitori totalne mega dokonalo.. takziez misie su totalne prespikovane moznostami a prvkami.... nic osobne ale kto tuto hru zhodnoti zle ... je imbecil a pre nho je prave urceny ten normal alebo easy mode :) peace *2*
  • zrovna jsem otevrel tuto stranku po nekolika letech pro lepsi studovani her, jelikoz se chystam koupit si nove PC. Tak jak tady koukam, tak se hry od roku 2005 defakto vubec nezlepsily. Je toto vubec mozne? Vzdyt ten Hitman vypada otresne!!!
    • Ahoj... možná to dělají ty screeny, ale v pohybu to je jedna z nejlépe vypadajícch her vůbec...
      • veru pravdu vravis, tieto screeny su nejake slabe... v hre ta grafika na ultra vyzera vazne supovo a to neprehanam.. neskutocne krasne to je vyfiltrovane, hry tienov a svetiel uplne špicka...
    • Neni to takovy skok jako minulych 5 let, ale za behu ta hra vypada docela dobre :) Uz to neni klasickej Hitman (az na par misi) ale dobra hra to rozhodne je
  • rcenze o h0vnu
    • recenzent je trapak, mali by ho vyhodit
      • A tebe přibrat aby tě následně mohli vyhodit taky. Dvakrát.
  • Pamatuju si svoje první zapnutí Hitman: Blood Money. Ochromení od užásné Schubertovy Ave Marie. Vždy sem si to vychutnával a čekal až píseň dohraje, až poté pokračoval ve škrcení svých cílů. Doufám že mě něco tak příjemného čeká i v Absolution.....
    • Přesně, celé to intro bylo úžasné. Myslel jsem,že to zpívala žena, ale byl to Daniel Perret z chlapeckého sboru. Ostatní doprovod samozřejmě od Jespera Kyda dal té hře grády a tajemno. Taky jsem si to doposlouchával do konce *3*
  • firebug
    Dost se na noveho Hitmana tesim i pres rozporuplne reakce z rad fanousku i "fanousku" serie. Je srandovni cist si, "jak uz to neni ten stary dobry Hitman, kdyz si nemuzu zvolit na zacatku mise vybavu", pricemz znali vedi, ze nic jineho nez strunu stejne nepotrebujete :-) Potom ty zjednodusujici prvky prznici hratlnost. - mala rada: Nepouzivejte je! Dale je tu spatne reagujici AI v PRESTRELKACH... :-D Vazne vtipne! Mam porad jiste obavy, ale utechou mi je, ze horsi ne Splinter Cell Conviction to (snad) byt nemuze a pak taky, ze to dela Square Enix. Jestli tuhle hru totalne nepohnoji, zacnu je uctivat.
    • kennyB
      Jenže v tomhle novým hitmanovi musíš chtě nechtě zabít. Ve starších dílech stačil chloroform a krom zabití hlavního cíle jsi prošel level s čistým štítem. A to není jediná nevýhoda tohohle Hitmana.
      • ty sa tez preber, som v 4tej misii a neviem o com tlachas ze musis zabijat :P ... ide to totalne stealht ale to musis byt PROgamer vis :)
      • firebug
        OK. Beru, ze to asi nebude bez chyb. Me jenom pobavily ty vytky, co jsem vypsal. Nevim jak to je s chloroformem, ale na nejakych videich jsem zahledl jak 47 nejakeho typka uspal holyma rukama (nejak ho pridusil), pricemz tam byla i moznost ho zabit (trhnou vaz).
        • skôr sa tomu vytýka koridorový dizajn levelov ale vraj sú tam aj nejake otvorené misie. Ja som včera pozeral asi hodinu gameplaya a každopádne na mna z toho dýchla tá hitmanovská atmosfera takže kupujem. *4*
          • karol, ked kupis ver mi ze neobanujes :) je to spicka :) .... zistil som ze len trapaci tuto hru hodnotia zle co to hraju na easy mode alebo normal... hram to na najtazsej obtiaznosti a je to fakt našup
          • Nekupujes, rikas to jenom aby te tady nekamenovali. Nelzi! Lzes sam sobe!!
            • Verim ze kdyz hodinu kouka na gameplay a pak rekne ze to koupi, ze to fakt koupi... Tak to udelal i ja a zrovna i u tohodle Hitmana :) Kor kdyz to jeden cesky eshop prodava na konzole za cenu jako na pc
  • Už trailery naznačovaly, že jde u hloupou hru, která porušuje ženská práva a ženy ponižuje. Slušný člověk by tuto hru měl bojkotovat.
    • Já ji jdu bojkotovat právě teď, před chvilkou mi to pošťáci dovezli, až to dohraju, dám vědět. *1*
    • Koukám, že zdejší vaginofobové, co se bojí skutečných ženských a tak si musí dodávat odvahu střílením těch počítačových, mne hned mínusují, to se dalo čekat.
      • Jenže právě žena (Diana),pomohla naposledy Hitmanovi a děj pokračuje chytráku. Jdi zabíjet počítačové muže a pak to vyprávěj starý. Hlavně nehraj nic online,aby tě nějaká ženská hráčka nezesměšnila,co si za LAMU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit