Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • líbí se vám svalnatí chlapi *14*
    • si piš buzno *2*
      • Co je špatné na tom býti gay?
        • s holkami chodí jen teplouši
          • ..Aa--.h.heh.er-h


            Nevim, nedáváš smysl.
  • co tu revete teplosi, hitman bude pecka *2*
  • takhle debi1ní a rozporuplnou recenzi jsem dlouho nečetl. Vzdyt si autor sam odporuje a neda se to číst, jak rozumet tomu že ze hry se v druhé polovine (wtf) stava strilecka a je to proto že mapy jsou otevrenejsí? *8* prece otevrene mapy byli v hitmanovi vzdycky
    • a ty jsi to hrál, nebo jenom trapně kecáš? a soudíš podle recenze - fakt nechápu omezence co soudí něco co ani nehráli..
      • lol takže ja jsem omezenec když soudím podle recenze? Vždyť na to recenze jsou abychom si podle nich udělali obraz a rozhodli se jestli hru koupíme nebo ne. A mimochodem ja nesoudím hru jen recenzi a jen jsem se ptal.
        • Já jsem tedy zrovna k tomuhle v recenzi vysvětlení viděl - svádí to víc ke střílení, protože jsou mapy otevřenější a člověk tak má daleko větší možnosti, jak bojovat s velkou skupinou pronásledovatelů. Kdežto na malé mapě nebo dokonce v úzkém koridoru tě pár policistů hned sejme, protože Hitman toho moc nevydrží. Alespoň tak jsem to pochopil z textu já....
  • ja vam rikal že to bude sr4čka lol
    kdyby misto tech filmovych hovadin delali a utraceli prachy spis na hratelnost a AI ale to by se toho tolik neprodalo lol.
    *1* *1*
    • Nejlepsi jsou tady ti radobyfandove jak tu kazdeho kdo ma hru negativni nazor minuskuji. Nemuzou slyset pravdu a ta je takova ze hra je naprosto srackoidni kekel.
      • to by bylo ješte ok ale nejhorší je když je takovy vu1 i recenzent
        • Vrook
          Tebe potkat na živo, tak ti jí lisknu že by to už najednou na živo nebylo.
          • dostal bys pecku mezi voči
            • Vrook
              Nemyslim si. *3*
  • nemyslíte že když jsou levely tuneloidní melo by to být v recenzi zmineno jako negativum? Proste hráči pochybují jestli je tohle starý dobrý Hitman jako predchozí díly nebo je to v nečem jiné (horší, lepší), a v čem. Hrál jste vubec predchozí díly pane recenzente?
  • kubi-wan
    No, jsem na to zvědavej... Z počáteční skepse se mi to během trailerový kampaně začalo dost líbit. Druhej Silent Assassin to nebude a ta grafika prostě vypadá moc konzolově (ty divný barvy všude, bloomy a podobný hovadinky) a bojim se, jestli kluci z IO Interactive nepohnojili port na PC (jak to tak bejvá dneska zvykem)... ale sakra... je to HITMAN!
    • Ne ne ne, o grafice se neboj. Port udělala stejná firma která pracovala na Sleeping Dogs, Hitman Absolution má nejlepší grafiku která je k dispozici.
  • Moc pěkná recenze, dík za ni. Je vidět, že je autor hráč a umí si hraní i užít.
  • super. moje nejocekavanejsi hra :) tesim se. ty zlehcujici kraviny se daji vypnout, tak co se vam lidi nelibi? tohle neni mass efect. tohle je hitman jak ho zname!
    • Zdá se (podle vulgárních komentů a mínuskování), že se tu hromadí spousta "negativní energie". Neměli byste bejt ve škole klucí? :-D
  • seruste gameri... myslim ze hra bude za tento rok jedna z best :) jednak po historickej stranke hitmana ze ta hra ma svoje velke meno, variabilitu, dej, preciznost, dokonalu atmosferu nocnu atd... som meganarocny hrac a recenzent budem ja zajtra ked vyjde crack a dam si to na najtazsiu uroven a budem to sperkovat az do konca :) myslim ze najnarocnejsi hraci si pridu silno na svoje a ostatni to prejdu na nejakych pofidernych lahsich urovniach a milion veci si ani neuziju ...kazdopadne hitman je tu uz coskoro a vsetci sa tesime tak si to uzime.... prajem vam super zabavu dufam ze zajtra sa to odstartuje :)
    • dej je plus ? lol chlapce ty si totalne vedla
      • dej je jasne ze supa dolezita vec....mi chces povedat ze nie??? preco by som bol mimo ty sa preber radsej a chod si hrat serious sam co je pre decka
        • Hele do Sama se mi neser, jo
        • zase mimo chlapce. chcel som tym povedat ze absolution ma najhorsi najkrcovitejsi najgycovitejsi dej aky som videl v hre za hodne hodne dlhu dobu
  • A co třeba náročnost? Spoustu lidí zajímá na jaké mašině to jak šlape, jestli má vůbec cenu do toho jít z tohoto důvodu... v recenzi je spousta textu k ničemu, ale takové podstané věci tam nejsou.
    • lol
      v zasade všechny hry ktere vyjdou i na konzole maji + - stejnou narocnost, když ti šlape 2 roky starý battlefield 3 melo by i tohle.
    • Keyz
      Je fakt,že by to asi v recenzi mělo být.
      Já si sice již zvykl na to,že když se tam nepíše nic o náročnosti na HW tak to jede jako každý port z konzole.

      - V Levelu se mně líbila ta tabulka kde byla tuším sestava PC a různá nastavení + krátce jak to jede.
      Když to jelo hodně blbě tak tam byl kec "Jde radši ven" *1*
      • Tak nějak, podle mě by tam mělo být minimálně aspoň zmíněno na jaké sestavě to autor hrál a jak to šlo. A pak by se každá taková recenzovaná AAA hra měla pustit na nějaké třeba slabší (průměrné sestavě co má kde kdo doma) a napsat jak si to zahraješ.
        • smejki
          Svět, který si představuješ, je odlišný od toho, v kterém reálně žiješ. Ne, autoři se nescházejí každý den do kanclu redakce, kde by si hráli (oni se tam dokonce nesházejí vůbec). Ne, každý autor nedisponuje jen tak pro srandu králikům několika počítači. Ne, ani "redakce" jimi nedisponuje. Chápu, že by bylo moc pěkné, kdyby takové možnosti byly, ale radím přijmout stav věcí takový, jaký je.
          • Ty si redakce a několik PC. Stačí když tam uvede na čem to hrál a jak to běželo. Nehledě na to, že když už dělám recenzi, která je mimochodem fakt dobrá, proč nakonec nenapsat ty oficiální min a max požadavky? To si mám přečíst recenzi a jít na jinej server dohledat si jestli to rozběhám? *7*
            • smejki
              Tohle já ti přece nerozporuju, tak mi do necpi do huby.
              Reaguji na text "A pak by se každá taková recenzovaná AAA hra měla pustit na nějaké třeba slabší (průměrné sestavě co má kde kdo doma) a napsat jak si to zahraješ", to je snad zřejmé, ne?
            • jako co mate za plecky ze neco takovyho vubec resite? ja mam obstarozni core2 s grafikou 6950 a vim ze mi vsechny hry pojedou v pohode kdyz jde o nejakou zavodni hru tak vse pojede na full a kdyz jde o nejakou hi-tech strilecku tak mam jiste, ze na stredni detail to pojede ultra plynule a vse na full taky spustim, akorat to uz nepojede tak hladce, kazdopadne vubec neresim nezkoumam na cem minimalnim hra pojede to neni potreba a jak jsem rek obstarozni core 2 to by mne fakt zajimalo co horsiho kdo ma ze musi zkoumat jestli hru vubec spusti? napada mne leda nakej zmrsenej kram z tesca kde ma hrdou samolepku core 2 ale vevnitr spatna pomala deska, pameti,hdd a nakonec integrovana grafika *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit