Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevie nikto kolko ma hra levelov napr BM mal asi 12-13. nikde som nasiel zoznam ale nevim ci je pravdivy bolo tam 20 ale z toho bolo 10 modrou farbou a medzi to 10 s cervenou (su to podmisie ?)
    • Misí je 20, ty červeně jsou mise které nemají článek na Hitman wiki
  • na autora recenzie mam jedinu otazku... je normalny,ked napise recenziu PLNU SPOILEROV???!!!! *7*
    • sleepless
      Jsou to informace, ktere byly vyvojari zverejneny uz pred vydanim hry, cili zadne spoilery.
      • eeeee
        Fakt byste si meli vytvorit eticky kodex a mimo jine donej dat pravidlo, ze recenze neobsahuje spoilery. Bez ohledu na to, zda byly zverejneny i nekde jinde nebo ne.
        • sleepless
          Premyslime, nez neco napiseme. Zrovna tohle jsou ale veci, ktere se clovek docte takrka z popisku hry na krabici a zazitek ze hry nijak nekazi. Cili to nejsou spoilery. Nez jde clovek na filmu, take si vetsinou precte nastrel zapletky z plakatu - informace uvedene v clanku jsou na te same urovni. Navic je pribeh jednou z hodnocenych slozek, coz se neobejde alespon bez ilustranicho pripadu (vybraneho, aby neslo o spoiler).
        • Nebo by možná stačilo část se spoilery označit a použít spoiler tag...
      • Kori
        To není zrovna argument. Dnešním trendem je, že nejvíc spoilerů zveřejní právě sami tvůrci/distributor.
        • sorry.som na notebooku a zle som odsledoval tvoju reakciu na konkretny prispevok....
        • ako ze to nie je argument?
          od recenzie ocakavam zhodnotenie technickych stranok hry,ako optimalizacia,AI,level design atd,a nie uvedenie konkretnych dejovych stop pre istotu,keby ich doteraz niekto necital.... *7*
          • To nebola reakcia na teba, trochu mysli vole *4*
            • uz som na to reagoval *3*
      • este ze vsetci sledujeme vsetky spravy,aby sme si pokazili zazitok z hranie,ze.... *7*
    • jj demence
  • Almost every mission was an absurdly rich playground of deadly possibilities. You were usually free to roam them undisguised, watching patrol routes, tracking targets, studying the environment, and planning the perfect murder. The plot was sidelined in order to avoid interfering with the business of killing, the levels were large, and your tools were versatile and intricately customisable. The fans adored it, and it’s one of my favourite games of all time.

    Hitman: Absolution goes… in a different direction.
    • Napsat vlastní názor bylo nad tvé síly? :-D
    • hahaha...az na to ze vacsina prispievatelov na games.cz nevie po anglicky
      • USER47
        Tím bych si tak jistej nebyl...
  • Přiznám se pochyboval jsem o tom, ale zmínka o tom, že je to sandbox a že je tam pořád obrovská variabilita, mě ujistila o tom že to opět bude pecka. No a ty pomocníky stejně vypnu.
    • USER47
      A ještě co se týče pomocníků, prý to trpí tradičním neduhem, kdy se dají vypnout, ale design hry s nimi v některejch momentech dost počítá.
    • USER47
      Doporučuju recenzi na RPS a videodojmy TotalBiscuita. Sandbox to právě že moc není, většina levelů asi místo otevřenýho prostoru s puzzle hratelností pracuje se schématem "dojdi z místa A do místa B a po cestě něco udělej". Navíc jsou rozkouskovaný na menší části - v jedný části levelu můžeš postřílet dvacet lidí, pak vyjdeš o patro vejš, projdeš dveřma a hurá, nová část levelu, v který nikdo nemá ani ponětí o zmíněným masakru. Nemluvě o špecích jako cutscény, slo-mo breaching scény apod.

      Navíc se to od klasickýho hitmanovskýho pojetí stealthu (skrývání se všem na očích, převleky, nenápadný chování), posunulo spíš k tradičnímu pojetí (skrejvání se za překážkama a přesuny pomocí ninja kotoulů). Imho tím série trochu ztrácí svoje klíčový vlastnosti.
    • No te´d jsem zběžne proletel tu recenzi na pc gamer a jsem zmatenej, protože se tam píše neco zcela odlišného co tady *1* a jsou to dost zásadní věci. Poslední dobou se recenzím na tiscali nedá moc věřit, třeba jak se tady recenzent na pul recenze rozlýva nad filmovým zážitkem ale pak z nej vyleze že príbeh stojí vastně za prd *1*
      • sleepless
        Eh, filmovost (prace s kamerou, vystaveni sceny apod.) je ale opravdu neco dost odlisneho od pribehu (dialogy, postavy, scenar).
      • eeeee
        Filmovy zazitek a pribeh na prd se nevylucuji.
        • ty jsi blbej až to bolí - příště drž raději tlamu, než přes ní jednu chytíš
      • PC Gamer recenzoval verzi, která ještě nebyla úplně odladěná, proto ty rozdíly. Ale ta filmovost a příběh mně taky dost zarazily o.O
    • Asi tak...a rovnou na extrem obtížnost.. :)
  • Zhodnotím až si sám zahraju. Jak už zde někdo psal,dnešní recenze nejsou to co bývaly třeba 10 let zpátky. Sérii Hitman mám velmi rád,nechybí ani jeden díl ve sbírce,právě jsem dohrál level v BM,jsem rád že jsem nezapomněl na své schopnosti,oba cíle zemřeli "nešťastnou" náhodou. Dál se musím stotožnit s názorem,že vývojáři poslouchají ty pubertály a dětičky,které bohužel hrát neumí a jak už zde bylo psáno,nebudou přece 10 min sedět a čumět. Ale proč ne? Jako nájemnej vrah přece hned neví kdo se jak chová, kudy chodí stráže apod...No jde to pěkně do kelu a to jen díky hráčům kteří chtějí hrát všechno ale nemají na to...
    • Proto je zde mnoho obtížností a jak psal autor recenze, je zde jedna pro "puristy" a jde vidět pouze kurzor a nic víc. Co se slohu týče, autor nezklamal, ale fakticky mi zde chybělo info o technické stránce.
  • Lol bez MP? Tak to si strčte vy víte kam
    • Do hitmana multiplayer, nikdy,
      • bohuzial to neni hitman tak keby tam bol MP dali by tomu len korunu na hlavu.
  • Je 5 recenzi 62%PC gamer, 9/10, 9/10 xbox a playstation magazine, 8/10, 8/10 games.cz Pc verze a eurogamer.cz PC verze. Novej Whitman vypadá hodne dobre.
  • zajimalo by me, kolik z tech minusujicich lidi zazilo slavu prvnich dvou dilu a hlavne ty recenze, co se tenkrat psaly.
    • Pro me je porad nejlepsi díl dvojka... Chtěl jsem si Absolution koupit na pristi vikend, ale po nekolika recenzich na to prdim...
      • Na tohle jsou zrovna torenty dobrý :) Žádná krádež,nikomu přece nic chybět nebude,pokud to splní požadavky tak se začně přemejšlet o koupi.. No co když nevydávají demoverze..
        • eeeee
          Je to kradez, chybi odmena.
          • Menttor
            Zalez Veskoslave! *2*
        • Njn, ja i kdybych chtel torrenty nevyuziju. Nemam na to notas a hraju na PS3...takze pro me je "demo" takovy ze hru koupim a dystak na Aukru prodam a vyjde me to na 2 kilka...
  • To se platí ten contract mód?
    Navíc hitmana stáhnu přes torrent.
    Contract bych chtel zkusit.
    • Stillson
      Hnusnej zloději :D ne kecám. No pokud nemáš originálku,tak si Contract nejspíš nezahraješ.
      • Nevím, brácha kdysi měl stáhly Left4dead a hrál ho po netu, byla by to škoda.
        • Magister_Peditum
          Brácha býval znám, jako paragán.
          Dříve než vzal ho nám, náhle uragán.
          Dál je v bouři hnán, je to tobokán
          kvílící...
          • Ty/ Vy, znáte Těžkej pokondr ? To koukám, že to někdo, ještě zná, jen pro informaci je mi 22 a poslouchal jsem ho v dětství a občas také.
  • Tak nevím co si myslet, tady píšou špatná umělá inteligence a na eurogamer.cz píšou reálná umělá inteligence, žádná hra není dokonala, každá má chyby a zrovna právě nejvíc v umělé inteligenci bývají špatně hry aspon v recenzích, ještě si počkám na recenzi od bonusweb.cz, příběhu u novyho hitmana je škoda i když já jsem na příběh nikdy nebyl a to jsem hrál hitmana od 2, tak by měl byt dobrej. Nevím jak grafická stránka, trochu se toho bojím. Umělá AI byla špatná i u blood money že stříleli bez hlave na mě ani se neschovavali i když mě to moc nevadilo, tady by to nevadilo vůbec uvidíme, najvic se bojím krátkých malých levému, co jsem viděl na youtube, neco se psalo na obrázovce vypnout něco, a jak psal PC gamer tak někam jenom dojít ke dveřím a konec jinak taky 3minutove mise hrozně naprd v hitmanovi 2 bylo 20misi a byly dlouhy v blood money 12misi a velikosti šli, tu mají byt mensi. To je tak vše, omlouvám se za chyby, píšu na mobilu.
    • frag.ment
      Tak příště raději nepiš vůbec, tohle se opravdu nedá číst :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit