Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ma to i multilayer? prece nebudu hrat singl *7*
    • Stillson
      No jako takový to multiplayer nemá. Je tam mod zvaný Contracts. Tam třeba sám naplánuješ koho mají zabít a popřípadě čím. Dáš to na "internet". A lidi si to zahrajou. A ty zase můžeš hrát mapy ostatních.
  • Souper pro corva?no urcite,dishonored je o level jinde...
    • Presne, o level niz :-P
      • možná o level níž o proti blood money, ale z toho co jsem zatím viděl a četl tak o level výš než absolution.
        • Tak hlavně jsou to jiné hry, mě Dishonored baví neskutečně, za to třeba Hitmana jsem nehrál a hrát nebudu.
          • No jiný jsou, ale zároveň jsou i dost podobný - ne ani tak obsahe, jako přístupem
            • jj nic proti souhlasím
            • Hm ani nevim, stejně tohle srovnávání her je vždycky nesmyslný, hraju co mě baví ne
      • Aha.
  • vy co placete kvoli pc gamer recenzii tak si ju najprv aspon precitajte. viete akurat nizke skore co ta hra dostala. precitajte si ale za co ho dostala.
    ja osobne by som uvital viac recenzii co nehodnotia hry len od 7,5 do 9,5 http://www.pcgamer.com/review/hitman-absolution-review/

    vela ludi bude novy hitman uricte bavit, pre mna osobne to bude sklamanie (hold rozmaznal ma perfektny blood money.)
    • holt,pise sa holt!

      hold mozes vzdavat tak tomu blood money.... *7*
      • RavenHolm
        To tady nikomu nevysvětlíš.
        • skládám vam holt vase veličenstvo
    • proč myslíš že to bude sklamání?
  • mne osobne se forma recenze vubec nelibila, ani obsahem jsem se zas tak moc nedozvedel. Dal nechapu, proc si autor bere takhle do ust AI z Dishonored, dohral jsem jej na nejtezsi obtiznost a to, co hra predvedla s AI jsem nezazil od Far Cry. Podle toho, co jsem se v recenzi docetl nechapu tech 8/10
  • "Ještě žádná stealth akce neměla tak fantastickou prezentaci a filmové pojetí."

    Pokud se nenaslo nic lepsiho, co napsat do verdiktu hry, pak noveho Hitmana radeji vynecham.
    • to bych chtel videt jakt o vynechas....Nelži sám sobě prosím tě..
    • Preed
      http://www.epicgifs.net/images/show/G4L8X13H
      • Verim, ze pro tvuj mozecek musi byt velice obtizne pochopit, ze nekdo nema rad trend, kdy se hry stale vice a vice snazi priblizit filmu. Uzij si chemoterapii.
  • Souhlasim s hodnocenim ja sam si dam obtiznost hodne vysokou chci u toho trpet :) a nepochybne si pak jeste jeden bodik pridam - na prof. edici se tesim diky virtualni Hamleti z kraje danskeho
  • cize hra zradila svoje zauzivane mechaniky a dala sa viac na pribehovu cestu. pricom pribeh je priserny. WTF ? to fakt stalo za to ? levely su povacsinou male a linearne, pricom hra vas nuti krok za krokom plnit ukoly ako zober kartu dostan sa tam dostan sa hentam, minimalna volnost, vacsinou ani nedostanem target ktory treba zabit. AI je hlupa bez periferneho videnia. grafika...no to je subjektivne, mne sa napriklad ten prenanycukrikovy bloom vsade vobec nepaci. cize 6 rokov cakania na hitmana, a oni nam vydaju toto. ach. fakt ten herny priemysel ide strasne do sraciek, vdaka bohu za indie vyvojarov
    • kennyB
      Přesně, herní vývojáři totiž dávají na rady "pubertálních pařanů", kteří si stěžují nato, že například ve stealth akci nebudou přeci 10 sekund čekat, až projde nepřítel. Raději zmáčknou tlačítko a vidí svůj cíl na kilometry a hezky ho v bulletu sejmou. Je škoda, že hitman už není, co býval *13*
      • Nebo možná páni vývojáři chtějí mít na konci měsíce z čeho žít. A pokud vím, pokud se v Hitmanovi vypnou všechny nápovědy a (snad i) HUD, není to úplně jednoduchá záležitost.
  • Mother_of_god
    Neviem sa tejto hry dočkať. Ale už pár recenzií ma zaráža ten istý fakt, kde sa stratili odstavce o HW nárokoch ? Nebolo by odveci sa pozrieť i po tejto stránke na vec :)
    • načo ked sa na PC predá 100 kusov:D
      • Pokud se na PC proda 100 kusu, pak na konzole 1000. Pak by myslim bylo uplne zbytecne vubec nejakou recenzi psat. :-)
      • drž hubu a krok zmrde !
        • Ya man,thuglife 4ever!
  • Zerathus
    Doporučuji http://www.youtube.com/watch?v=dluMZCa5wIk
    Hra vypadá dobře a ani ten instinkt mně tam až tak moc nevadí.
  • Marquis
    "Ještě žádná stealth akce neměla tak fantastickou prezentaci a filmové pojetí. " - He? A co prakticky celá MGS série?
    • Já chápal z toho, co autor napsal, že ostatní série jsou až moc filmové... Filmové a prakticky nudné. Hitman má představovat film, který hrajete. MGS hru, která se tváří jako film. Každopádně souhlasím s tebou a série MGS je jedním z nejlepších počinů, které byly vytvořeny. Kojima je génius.:)
    • Možná zapomněl autor dodat "multiplatformní".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit