Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ostatne recenzie su celkom lol.
    obvykle sa hodnotia hry od 5 po 10 a nie od 1 po 10.
    potom ked da nikto hodnotenie 6/10 (pc gamer) tak velka vec sa stala pritom 6/10 je hodnotenie co si toto zasluzi. totalne znicili hitmana. volnost, slobodne rohzohovanie nahradili male linearne levely s jasne danymi instrukciami co ma hrac robit. navyse velmi hlupy story. toto ma dostat 8/10? a za co preboha?
    • RavenHolm
      Nelze souhlasit a ty tvoje žvásty jsou naprosto mimo mísu. Podívej se na tohle a pak remcej. Neříkám, že nový Hitman není bez chyb, ale jako fanoušek předchozích dílů, mám radost z toho jak vypadá nový díl.
    • Podle videorecenze, kterou jsem teď viděl, nemáš pravdu.
      • mm pravdu.
        pozri si recenziu na gametrailers. krasne su tam videt hlavne nedostatky tej hry za co si nejakych 8/10 zdaleka nezasluzi.
        • pozri si videorecenziu na BO II a hneď zistíš, ktorá bije :D
        • prudislav
          gametrollers recenze je něco strašnýho :-) hrajou to akčním stylem a pak si stěžujou že to akčně nefunguje :-D
          • Presne tak, ted jsem to dokoukal a nevim jestli se smat nebo brecet...Hitman a on to hraje jako CoD
        • Gametrailers ciselny hodnoceni naprosto ignorovat...staci se podivat do jejich archivu...:X
          • mna nezaujima ich hodnotenie ale ich gameplay zabery kde je videt napriklad extremne hlupa AI.
            • AI je prizpusobena pro stealth hru, jejich problem ze jakmile nekoho videli strileli ho do hlavy... Neumej to hrat, nehrajou to jak se to ma, tak se jim to nelibi. To je jako kdyby Tetris hrali tak, kdo postavi nejvetsi komin...taky by je to moc nebavilo pac by meli porad game over...
  • Náramne sa teším na tohto hitmana, kvalitná recenzia, ale chýbal mi tam nejaký kratší odsek ohľadom optimalizácie na PC, resp. nejaké krátke zhrnutie na jakom stroji to recenzent hral a ako mu to bežalo a s akými nastaveniami to hral a tak podobne.
  • Takže PC Gamer je celkem lol :-)
    • prudislav
      vždycky byl ale co jsem tak slyšel tak měli ještě nějakou pre-review verzi a recenzenti teď dostávají jinou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit