Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No dobře ale pořád je to jen opravený žebřík. Spíš měli reagovat "No konečně"...Ty lidi jsou vyplesklý protože to hltají, mají předkoupeno a chtějí hrát. Naprosto chápu, ale jen počkejte až to vyjde, zase taková sláva to nebude, ruku na srdce. Sám to znám, až ho vysunete stokrát, tolik paf z toho nebudete.
  • walltar
    Já myslím, že se tam najde i řada dystopických planet... Ta hra se inspiruje starým římem, takže kromě ceter obchodu tam najdeš i polozapomenuté planety, planety které byli osídlené ale zničili je Vanduulové, takže jsou tam jen vypálené a poničené města, pirátskou kolonii ve vesmírným smetišti, kterou si postavili tak že natahali k sobě hromadu vraků. Nebo planetu, která se živí turizmem a je plná nočních klubů.

    Ale myslím, že se tvůrci vyhnou nějakým kontroverznějším, nebo těžším tématům, jak to je u her zvykem... což taky může přidat na atmosféře.
  • Ravenshot
    Nezbývá ti tedy nic jiného, než si počkat, až tam těch planet a lokací bude víc, aby ses mohl přesvědčit o různorodosti a nebo utvrdit ve svém názoru :)
  • Femto
    nejsou špatné ty obrázky ale i tak si myslím, že je to zaměnitelné s ostatními sci-fi světy. Hodně samozřejmě dělá hudba, atmosféra. Nejsem si zrovna jist, jestli je to hra pro mě, na druhou stranu tahle hra by klidně mohla nabízet různorodé planety, tak proč ne nějakou dystopickou. Je mi jasné, že od toho nemůžu čekat atmosféru ala Innocence, ale i tak bych uvítal více emocí. Jak jsem řekl, působí to na mě jako tovární produkt. Taková chladná Němka .)
  • A vyjde to ... 2027 nebo 2037 ?
  • walltar
    Otázka je jestli by v MMO vůbec šlo napodobit atmosféru filmu. Bylo by to každopádně něco.

    Já si třeba myslím, že lidi co dělají SC si berou celkem dost inspirace z Blade Runnera... Třeba nový Grim Hex má parádní ponurou atmosféru. Osvětlení je tam taky udělané podobným stylem.

    Co asi zatím hře nejvíc chybí je počasí, den noc, lidi co by chodili po ulicích. U lodí tam zase chybí opotřebení, takže všechno vypadá jako nové, člověk nemá posádku a zatím není žádná personalizace. I proto to možná může člověku připadat neosobní.

    Třeba pro mě hodně taky dělá osvětlení... http://imgur.com/a/0Jzdh
  • Ravenshot
    Asi to bude spíš věc vkusu a názoru. Mně třeba interiér té bývalé těžební stanice Levski nepřišel vůbec chladný, naopak. Ne každému se musí všechno líbit. Tak to prostě je.
  • Femto
    to nevím, ale otázka byla položena trošku jinak, že? Blade Runner by možná šel částečně zpracovat jako vesmírná hra. Rozhodně by to mělo lepší atmosféru než tahle chladná věc :)
  • Na kanálu níže je video docela dobře rozebrané od kluků z obzoru 6, kteří se novinkám okolo SC věnují dlouhodobě http://youtube.com/c/staniceobzor6

    každopádně to vypadá nádherně a CIG mě dost překvapili
  • Ano, to jsou skutečně skvělá univerza pro vesmírnou hru *1*
  • Femto
    Ghost in the Shell, Blade Runner např. Tohle je strašně neosobní plasťák. Tohle vypadá strašně vyleštěný. Technologie pěkné, osobní stylizace nula.
  • walltar
    Já neříkám, že WH40K je originální jen to že ho mám rád.

    Ale Starship Troopers... to je aspoň knížka co už jsem dlouho nečetl. *14*

    Mass Effect mám taky rád... By mě třeba zajímalo jestli jeho tvůrci někdy nečetli Odhalený Vesmír od A. Reynoldse.
  • Njn. aby člověk měl druhej život pro hraní takových her *7* Až to vyjde tak půlka lidí bude zdrbaná v práci jak NEO z Matrixu. ...Bílýho králíčka v noci pošlou někam, páč musí hrát. No a majitelé seznamek nebudou mít co žrát.

    Kurňa kdyby to vyšlo tak před 15 lety ...
  • Tipuju Mass Effect. .))

    WH40K není originální. Vždyť je to přece vykradený Alien a Starship Troopers. *15*
  • Ravenshot
    Nebuď smutný, však ty si nějakou hru, která tě bude bavit, jednou najdeš ;) Open world space MMO typ her asi prostě nejsou pro tebe no.
  • walltar
    Které Sci-Fi univerzum je podle tebe oiginální a má zajímavý lore?

    Já bych určitě pár zajímavějších našel... Kdyby třeba tahle hra byla z WH40K univerza, tak je to můj splněný sen.
  • walltar
    Těžko říct... Imho nejlepší univerzální starter je Avenger. Ale už je to celkem dost peněz, když by mělo jít si lodě pořizovat ve hře za herní měnu.

    Takže si myslím, že nejlepší je si koupit základní balíček, nebo základní balíček SC + SQ-42 (záleží na to jaký má člověk zájem o SP kampaň).

    Pokud by takový balíček nestačil a chtěl by si něco lepšího, než půjdou lodě kupovat ve hře, tak to vždycky jde vylepšit jen tak že doplatíš rozdíl.

    Jinak asi taková super univerzální loď co zvládá snad všechno je Constellation, ale to už je dost drahá sranda, na to aby si to člověk kupoval u hry v tomhle stádiu. To fakt koupit, jen pokud chceš vyloženě podpořit vývoj.
  • nejaká rada do začiatku? Akú loď kúpiť? Čo v tejto hre je legendárnou univerzálnou loďou niečo na štýl Type 59 z WoT :D
  • Koukam, ze buzitrolum pod SC clankama nejak dosli napady a argumenty, drive sa tady na nich dalo zasmat, ted jsou akurat trapni, skoda *9*
  • No tak zrovna ISS nasviceni bude hodne ovplyvnene odrazenym svetlem od planety, jak sem psal...

    Ale to, co je ted v SC bude z velke casti nejake defaltni sviceni cryenginu, zrovna nedavno nekde padla informace, ze na svetle se jeste bude delat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit