Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jojo, tohle je hodne zasadni projekt a nejen z pohledu technologie. Ukazuje totiz, ze i v dnesni silene konzumni dobe se da udelat AAA hra, kterou autori delaji, protoze to miluji a proste chteji udelat paradni hru, nejen honem honem vydelat more penez a pak se vrhnout na pokracovani, aby to mohlo zacit cele znova.

    Zustava jen Chrisovi poprat, aby mu to vyslo a aby se jeho pristupem inspirovalo co nejvic lidi *5*
    • Toto je v podstatě první AAAA hra. I kdyby se jim vše podařilo splnit jen z 50%, tak to bude největší a nejkomplexnější hra v historii a minimálně na dalších 7-10let i zůstane.
    • Tak jistě, dlouhodobě pobírat takovou slušnou rentu, kdo by nechtěl. Do 5ti let to všechno skončí, až si pán megaloman nahrabe dostatek prostředků, aby zmizel do ústraní. Ale jinak mě baví ta naivita určitých skalních fanboys ;)
      • "pan megaloman" měl více-než-dost nahrabáno už před tím než šlo SC do vývoje, tak tvá teorie trošku pokulhává
      • Ravenshot
        To by mě teda zajímalo, proč si vůbec myslíš, že Chris sebere prachy a uteče. Kde bereš takové indície? Ono dneska člověk může plácnout kdejakou blbost, ale obhájit si ji už dá trochu zabrat. A jak z českého internetu víme, logickými argumenty trollové kolem sebe zrovna nehýří *3* .
      • walltar
        Tak určitě... Máš pravdu, je to dokonalý plán.

        Napřed vyberou peníze od lidí, potom vytvoří firmu, která má v součsnosti skoro 400 zaměstnanců a 4 studia, udělají hru, a vydělají ještě víc peněz.

        Dokonalý scam, a policie na ně nemůže!

        https://www.youtube.com/watch?v=T5tSr6xavNc
        http://img.memecdn.com/robbing-a-bank-takes-less-work-than-getting-a-job-in-all-actuality-source-key-and-peele_o_4274435.jpg

        Jen si říkám, jestli by nebylo lepší ty peníze už teda ukrást, místo aby je 4 roky utráceli za vývoj hry. Protože to se mě zdá dost kontraproduktivní. On asi Roberts bude ten nejhorší scammer v historii.
        • Jo a ty jsi byl v tom jeho studiu, že víš kolik zaměstnanců tam doopravdy sedí ? Co jsem viděl ty jejich pro streamy, nestačil jsem se divit, skoro jsem je nespočítal na ruce jedné ruky, ale chápu, že když má člověk k dispozici "skoro" 400 lidí (to může být 10 nebo 20, je to taky skoro 400), takže udělat tolik vskutku propracovanou hru bude trvat v řádu několika generací. Ono tady máme opravdu málo podobných her/či MMO daleko propracovanější k porovnání, že? Kdy méně početnější studio, dokázalo vydat o "PÁR" dekád hru dříve.
          • To je jako vysvětlovat předškolákovi kolik je milion. Když už máte, zatvrzelí odpůrci nejúspěšnějšího KickStarter projektu, potřebu se vyjadřovat, zkuste si nejdřív ověřit fakta než plácnete nějakou blbost. Není ti vážně hloupý jakýho tady ze sebe děláš mamlase? Hraješ to, baví tě provokovat, nebos tak omezenej na duchu? Chtěl bych moc požádat hatery a jelita podobnýho ražení, aby na sobě trochu zapracovali a vkládali alespoň průměrně inteligentní posty. Tohle se fakt nedá. Svoboda slova by neměla být pro každého. Za blbost bych dával tělesný tresty... fatální tělesný tresty a to tak dlouho až by se jedinec bál promluvit.
          • Tak si 3,14ča nebo ruskej tank?

            Tvůj informátor, jak to vlastně s vývojem hry vypadá, bude zřejmě Dick Spasm, že?
          • tiez si myslim. mali ich na stream zavolat 400..aj upratovacky a vratnika
          • walltar
            To je jak argumentace "A byl si na tom měsíci, že víš že tam opravdu přistáli"

            https://robertsspaceindustries.com/media/6nhf5f1j5h4hyr/source/MR_Team_Photo_LA.jpg
            https://robertsspaceindustries.com/media/z5053defjvamkr/source/MR_Team_Photo_ATX.jpg
            https://robertsspaceindustries.com/media/q6i6wwxql9qlsr/source/MR_Team_Photo_UK.jpg
            https://robertsspaceindustries.com/media/osq6qr2zqhwrur/source/MR_Team_Photo_DE.jpg

            Jestli tohle spočítáš na prstech jedný ruky tak si dobrej... a pravděpodobně mutant.

            EDIT: Ale jinak opravím se... 400 lidí je to i s outsourcerama, CIG jako takové má kolem 325 zaměstnanců. Ale i lidi co to dělají stránku a lidi co dělají koncepty musíš platit.
          • ale no, vzdyt nebud takovej kkt
  • walltar
    Pokud někoho zajímá výpis informací z prezentace samotné, kde jsou informace o patchi 2.6 a 3.0 tak se mrkněte na SC Fansite... http://www.star-citizen.cz/9747-2/

    Pokud vás to nezajímá, tak se tam nedívejte. *3*
  • Hoši já nevím proč ale mám takový pocit že ti chlapi to dělají od srdce. :-)
  • Jen ať si dají na čas. Nechceme další quick buck typu NMS, který se jen svezl na vlně úspěchu Star Citizena (resp. space sim žánru) na Kickstarteru...
  • Na kanálu níže je video docela dobře rozebrané od kluků z obzoru 6, kteří se novinkám okolo SC věnují dlouhodobě http://youtube.com/c/staniceobzor6

    každopádně to vypadá nádherně a CIG mě dost překvapili
  • Táhle hra vypadá fantasticky, grafika,prostředí a atmosféra prostě na 1*... Teď už jenom 2 věci aby hra měla dobrou Kampaň, nemusí být ani dokonalá, protože v téhle hře chci být déle než pár hodin, takže jedině co chci je parádní ONLINE, PvP, raidy, dungeony,objevování a další srandy s partou...

    Jinak ke hře, to co tady vadí lidem : to že tam jsou teď drahé lodě které musíte koupit tak to je jenom kvůli tomu že je to beta, ale až vyjde plná hra, většina lodí, možná i všechny bude možné získat hraním...

    A to že hra bude zastaralá ( graficky ) tak to nehrozí minimálně 5 let, příklad ? třeba Crysis 3 jak dlouho je tady ? a pořad nevyšlo žádné FPS co by bylo graficky hezčí, a kdo řekne že ano tak to hrál tak na střední detaily pod 40 fps ...
    • walltar
      Jak říkal Artos, klasické dungeony a raidy tam nečekej... Ale přece jenom by tam něco takového mělo být.

      Jako dungeony by mohly jít popsat procedurálně generované stanice, které se někdy vytvoří jako součást mise a zase zaniknou po jejich splnění. Takže to nebude chození jednoho dungu pořád dokola. Některé určitě budou dost těžké. Člověk napřed bude muset vyčistit lodě venku a potom lidi vevnitř.

      K raidům bych zase přirovnal takový útok na Vanduulské území... tam určitě bude potřeba dost lidí, kteří budou spolupracovat a celá logistika, jako industriálky s palivem a municí, lodě který budou umět opravovat ostatní lodě i ve vesmíru, materiály, které budou nutné na takové opravy. Atd...

      Developeři už před nějakou dobou řekli, že se pokusí do hry dát content jak pro jednotlivce, tak pro menší a větší skupiny lidí. Takže bych se nebál, že by zapomněli na něco vy stylu dungeonů... I když to zase udělají podle sebe.

      Každopádně, je to v současnosti nejambicióznější hra... jak se jim tyhle ambice podaří naplnit uvidíme v budoucnu.
    • nightborne
      Battlefront na plnou palbu je minimálně srovnatelnej, graficky =).

      Ale vim, jak to myslíš, Crysis 3 je pořád jedna ze suverénně nejhezčích her a už má pár křížků na krku =).
    • žádné dungeony/raidy tady nebudou...toto není WOWko....drahé lodě tam jsou na podporu vývoje a až hra vyjde, tak už je půjde koupit jen za in-game měnu, ze normální peníze už ne.
      • Ve wowku se to jmenuje takhle to ano, ale víš co myslím prostě něco co budeš dělat s lidmi, nevím ale když říkáš že tam tohle nebude tak co tam budeš dělat ? nevím nesleduji moc tuhle hru jenom zřídka, když je někde článek nebo video, ale nechci aby to dopadlo jako no man sky že budeš letět sám někde ve vesmíru něco vytěžíš a prodáš a koupíš něco co nepotřebuješ ...
        • budeš moct plnit úkoly pro jednotlivá NPCčka, ale i pro hráče a nebo nějaké organizace hráčů/NPCček.

          budeš si moct dělat v podstatě co chceš...někdo napočítal až několik set různých profesí...

          ale pokud ti půjde o něco opravdu velkého, tak se například účastnit bitev kde budou desítky lodí ( některé budou i několik set metrů dlouhé ), stovky hráčů + NPCček...budeš se moci účastnit jako pilot stíhače až po službu na bitevníku...tato diskuze není vhodná k popisu SC...to by zabralo pár dní :D
        • šlo mi o to, že zde nebudou žádné "instance" bude to prostě živá galaxie a vš se bude dít ve společné galaxii v reálném čase a co budeš/te dělat je na tobě/vás
          • tak svym zpusobem ma pravdu...budou tam questy a kdyz budes prolezat nejakou opustenou stanici tak to bude takovy dungeon a pokud budes v nejake organizaci (coz je vlastne guilda) a budete vlastnit treba Javelin, kde je posadka 20+ lidi a vyrazite s nim do akce tak to bude takovy raid :)
            • a nebo to udělaj jednoduše a po operaci pitchfork to rollbacknou a přejdou na ostrej provoz.

              no uvidí se
            • walltar
              No zatím nic jinýho neřekli, takže to pořád platí. Bude asi dost záležet jaké změny tam budou... Já si myslím, že nějaký wipe v betě bude, ale na konci už třeba ne.
            • Walltar: Tak to bude masakr. teď jsem se zběžně díval že v OP pitchfork bude 200+organizací xD
              ale mám dotaz....vím že po betě už nechtěli dělat wipe serverů...jak to teda bude, nevíš?
            • walltar
              Artos: Jestli se ptáš na Iron Haybale tak to není něco jako Pitchfork... To je odpověď devů na Pitchfork.

              Asi někdo bude hrát za Vanduuly a přiveze sebou i Hračky. *1*
            • něco podobného jako pitchfork?
            • Ravenshot
              Do Operace Pitchfork jsou zapojené organizace i jednotlivci. Stěžejní je organizace, která se jmenuje stejně jako celá operace, a ta má přes 400 členů *1*
            • walltar
              Nevím, přesný počet neznám... Jinak developeři už připravují Operaci Iron haybale, takže to asi bude hodně masakr. *1*
            • Takovej Operation Pitchfork - to bude "raid" jak sviňa xD

              Walltare: Kolik už je zapojených hráčů do OP? Pár tisíc cca?
          • No uvidíme jak to nakonec bude vypadat ono stejně ještě není ani datum a i když bude tak stejně se to může pár let odkládat, to je hned datum třeba léto 2018 a najednou zima 2018 a nakonec zase léto atd atd... u takových her není jisté nic
            • Ravenshot
              Během těch několika posledních dnů plných rozhovorů a informací padla také informace o cenách lodí ve hře a výdajích na údržbu. S tím se pojila informace, že větší lodě s větší posádkou budou mít adekvátní mise s adekvátní obtížností a s adekvátní odměnou. Takže pokud budeš součástí posádky několika lidí a budete si vybírat zajímavé mise, myslím si, že budete mít hraní s obtížností srovnatelnou s dungeony spoustu :) A pokud budete takové mise nabírat v okrajových systém s nepřátelskými Vanduuly, tak věřím, že o zábavu nebude nouze *3*
  • Paul_cz
    Spousta lidí pořádně nedoceňuje jak velkej skok v technologii tohle je. Tohle video to ale ukazuje opravdu dobře. Do SC jsem zatím nedal ani korunu, ale na singleplayer kampaň Squadron 42 se těším. Předpokládám že přístí rok by mohla vyjít první část, když to v říjnu chtějí představit.
  • Magister_Peditum
    Autor Freelancera se nezapře. U té "brány" na planetu i té první planetární stanice Levski jsem si vzpomněl, když jsem hned na začátku Freelancera přistával na planetě Pittsburgh. Dokonce kolem stanice jsou komíny s plamenama! Ale není tam to toxické jezírko uprostřed, škoda. Závan nostalgie, jak svin3. *14*
    • Tech odkazu na Chrisove starsi prace bude vic, treba Bengal carrier byl tusim uz ve Wing Commanderu a docela byl tomu soucasnymu podobnej :)

      http://cdn.wcnews.com/newestshots/full/midnightrunner_galciv_04.jpg
    • walltar
      Jo bych řekl, že ta low orbit stanice, kterou prolítali byl určitě odkaz na Freelancera... Přece jenom Freelancer měl kdysi být to co je dneska SC.

      Škoda, že to tehdy nevyšlo.
      • Taronyu
        Docking rings. Nikdy som nepochopil ich zmysel, ale to je jedno :D
        No aj tak tu hru hrám dodnes. Hlavne vďaka skvelým módom.
        • walltar
          No tak v SC to má funkci navádění... Když se podíváš, tak ty světla za bránou ukazují přesně směr na Levski.

          U obydlených planet bude v SC systém navádění, kdy se pro přistání budeš muset držet ve vymezeném koridoru, nebo letová kontrola převezme ovládání nad tvou lodí. A tenhle koridor asi bude začínat takovou low orbit bránou.

          Je to tam hlavně kvůli trollům, který by napadlo narážet do budov, přistávat na ulicích kde chodí hráči a podobně.
    • Taronyu
      Presne, planéta Pittsburgh, to bolo prvé, čo som si tiež vybavil :D
  • První hra, kde i sám jsem se bavil sledováním a říkal si, jak chci tohle hrát s bráchou co-op
  • Vypadá to peckově. Moc jsem tento projekt nesledoval jenom z povzdálí a vím že spousta lidí kteří na to přispěli tak na to nadávají že vývoj trvá moc dlouho že tam není tohle a támhleto ale čas k dobru bude pro tuto hru jedině dobře. Čekám že by to mohlo do 2-3 let být venku a už se moc těším *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit