Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je teda hnus... takove to COD žejo.. to by se Masaryk v hrobě otáčel.. nejlepší je ta část, kdy jdete do hangáru skrze airlock.. což je logické a když vstoupíte do hangáru tak tam je asi 8 lidi bez jakéhokoliv vybavení.. asi si tam šli na kávu.. :) (pro tupější.. bez dýchacích přístrojů)
    • Ravenshot
      Lamentovat nad detaily v ukázce, která se snaží přiblížit, jak by mohla vypadat alfa verze hry za čtyři měsíce, není jen hloupé, ono je to i trapné a děsně přízemní.
      • Pravda, ale to je i slintání nad hrou co ještě ani nevyšla. Jako chápu že je většina natěšená, ale proč to všichni vychvalují a ostatní hry co už vyšli a jsou hratelné, kritizují?
        • Ravenshot
          A kdo jsou to ti "všichni"? Každý něco kritizuje, každému se něco libí, ale že by všichni, komu se líbí Star Citizen, kritizovali ostatní hry, protože ty to tvrdíš? Sorry ale to je pěkná volovina.
        • walltar
          No tak SC je taky "hratelné" a hromada lidí ho úplně stejně kritizuje.

          Ale je těžké kritizovat něco co ještě nevyšlo, protože nevíš jaké to bude až to výjde. To co mají na papíře vypadá úžasně... jak to bude ve hře tak to může vypadat úplně jinak. Jak to budeme mít k dispozici, tak můžeme kritizovat.

          Počkej na launch... bude hromada lidí která bude hru kritizovat. Já myslím, že hlavní kritika bude letový model. Lidi, kteří mají rádi letovej model v Elite asi nebudou nadšení z letovýho modelu v SC a dost přispělo na obě hry. Otevřený PvP bez možnosti solo play bude další co bude hromada lidí kritizovat.

          No a samozřejmě bude záležet na tom v jakým stavu hru vypustí... Pokud někdo kritizuje alpha verzi hry za bugy, tak je tak trochu mimo. Po launchi je to úplně něco jinýho. A to stejné platí o nedostatku contentu. Nikdo normální nečeká Alphu bez bugů s hodinama a hodinama zábavy, potom by to asi bylo zbytečné označovat za alphu.

          Mohl bych kritizovat to že jim to trvá dlouho (a dost lidí to dělá) ale to bych byl sám proti sobě... když se podívám tak každý druhý launch je uspěchaný a člověk vidí, že by bylo potřeba ještě počkat. Tak přece nebudu kritizovat někoho, kdo má tu možnost odložit launch jak chce a udělat to pořádně.
          • K tomu PvP - nezminovalo se onehda, ze tam bude nejake nastaveni, ktere umozni kazdemu si nastavit miru, s jakou bude potkavat ostatni hrace? Tedy teoreticky, ze to pujde nastavit i na uroven solo? Nebo to uz padlo? (Tim nerejpu, ptam se, protoze me to zajima a vyvoj SC nejak prehnane nesleduju).
            • walltar
              Jo ale to bude fungovat prakticky jen v bezpečných systémech. Čím nebezpečnější systém tím budeš mít menší šanci, že to nastavení zafunguje.

              A mělo by fungovat jen v celkem velice specifických situacích.
    • Blue.Shark
      You know nothing, Jon Kosac.
  • Ahoj tu sa mozete bezplatne regitrovat a ako bonus dostanete 5 000 UEC
    https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-2JTM-YXPW
  • Paulcz
    Vypadá to skvěle, jen ať se komplexním hrám daří.

    Docela mi ale vadí ten plastový vizuální styl a divný kontrastní nasvícení alá Doom 3. Scenérie jsou samozřejmě úžasný, ale předměty, lodě, palubní desky atd. to jde nějak mimo mě a navíc všechno vypadá jako kdyby to právě opustilo výrobní linku (asi mají v budoucnosti dost odolný materiály :)). A to svítící UI, plný hejbátek a animací mi taky úplně nesedne :)
    • Nasvícení se prej jeste bude menit... Ale jestli ti vadi vysokej kontrast, tak by sis mozna mel najit hru, ktera se neodehrava ve vesmiru, obvykle je tam totiz jenom jeden velkej zdroj svetla (hvezda) + nanejvys jeste nejake to odrazene svetlo od planet a pod.

      http://static1.squarespace.com/static/56eddde762cd9413e151ac92/t/570cb8aa5bd33022b93a2441/1460466816134/asteroidmining.jpg
      • Paulcz
        Kontrast ve volném prostoru beru, když se ale podívám na záběry z ISS tak to vypadá úplně jinak než v SC. Jak interiéry, tak i pohledy na části stanice ve vesmíru. Jinak teda hlavně nastavení materiálů je nepřirozený a ve většině případů to je až moc podobný tomu Doomu 3.
        • No tak zrovna ISS nasviceni bude hodne ovplyvnene odrazenym svetlem od planety, jak sem psal...

          Ale to, co je ted v SC bude z velke casti nejake defaltni sviceni cryenginu, zrovna nedavno nekde padla informace, ze na svetle se jeste bude delat.
        • Jako tezko rict jak to bude ve finale. Me osobne prijde, ze tam je malo svetla napr. (treba i pri porovnani se zabery z ISS) ale taky vim, ze az ted nejak meni nasviceni tim zpusobem, ze hvezda je opravdu vzdalena ,,svitici,, koule a mnozstvi dopadajiciho svetla je tudiz zavisle na vzdalenosti od ni. Do ted to byl jen ,,nejaky zdroj svetla, pro vsechny predmety vzdaleny stejne,,. Takze finalni graficka podoba bude asi opravdu jeste dost odlisna.
    • walltar
      Hra bude mít systém opotřebení (jak vizuální, tak funkční) takže když koupíš novou loď tak bude vypadat jako by zrovna opustila výrobní linku a po nějaké době létání se to bude zhoršovat.

      Používají na to systém, který pomalu blenduje textury nového a použitého... myslím, že něco takového chce používat i Kingdom Come pro oblečení.

      Nedávno to ukázali třeba na jedné nové zbrani...

      http://www.pcgameshardware.de/screenshots/original/2016/08/StarCitizen-Preview_BEHR_P8SC_01-pcgh.jpg
      http://www.pcgameshardware.de/screenshots/original/2016/08/StarCitizen-Preview_BEHR_P8SC_01B-pcgh.jpg

      A funkčně to bude fungovat tak, že když svou loď nebudeš udržovat opravenou, tak budeš mít větší šanci že se ti na ní pokazí nějaký komponent, takže potom strávíš mnohem víc času tím, že to budeš sám opravovat.
    • ta grafika se jeste dost upravi, protoze zatim nejsou zaple zadne pokrocilejsi efekty
  • Nechápu to publikum na tý akci. Postava pohne hlavou, potlesk, hučení, zobrazí se mapa potlesk, hučení. Nikdy sem na podobný akci nebyl, tak nevim jak to chodí, ale přijde mi že buď sou zlitý nebo viděj počítačovou hru poprvý v životě *1*
    • Ravenshot
      Vžij se do těch lidí tam. To, že přišli na takovou akci, asi znamená, že jsou to fanoušci té hry a prožívají každé milé překvapení a úspěch asi jako, když se někdo kouká na fotbal a jeho favorit dá gól.

      Navíc řada těch lidí chápe, že mnoho věcí, které ukázali během té prezentace, jsou velkým skokem nejen ve vývoji Star Citizen, ale i v herním průmyslu obecně.

      Někdo se raduje na koncertech, jiný při sportovních přenosech, co je divného na tom, že se někdo raduje při jiném koníčku?
      • Mě nepřekvapuje, že se radujou, ale čemu. Tohle mi přišlo, jak kdyby lidi na fotbale řvali při každý přihrávce (což teda některý ožralové dělaj *1*). Nebo jako ti přijde zobrazení mapy tak úžasná a nikdy neviděná věc? Ale tak třeba to bylo jak píše sk a doteď to bylo zabugovaný.
        • Jde o to pochopit - ta mapa nebyla součástí nějakého "menu" ( jako např. Witcher, Skyrim, WoW apod...) apod...byla to holoprojekce ze systému té lodi.

          A jak už bylo řečeno, velká část toho co CIG dělá je průlomové ve videoherním průmyslu, tak se nediv že lidi mají nerdgasm
        • mapa zabugovana nebyla, nebyla tam vubec :) Nebyla totiz potreba, nikam se nedalo letet (aspon ne nikam, kam je potreba mapa) Takze nejde ani tak o tu mapu, ale o to, ze bude dostupna rada novych mist a postupne cely jeden sektor. Mimochodem preletet cely sektor bude nejvyssi rychlosti trvat cca 40min. Takze ,,WOW,, nad mapou znamena ,,WOW,, nad vsemi novymi moznostmi, ktere budou brzy (cca 4 mesice) k dispozici.
          • walltar
            21 minut v současném buildu... Otázka je jestli se Chris spletl, když to říkal, nebo jestli to budou ještě zvětšovat.
            • walltar
              Taky pravda, kdo ví jak to nakonec bude.
            • Ravenshot
              On se Chris nemusel ani splést, protože on i říkal, že větší lodě budou v QT pomalejší. Starfareru tak cesta má trvat déle než třeba Freelanceru. Rychlost v QT tak nemá být konstantní pro všechny lodě.

              Pak je samořejmě otázkou, jestli ta hodnota, co říkal Todd, je ta spodní hranice, tedy pro nejpomalejší lodě, a nebo ne. A pak je také ještě otázka, jestli bude opravdu nakonec QT s různou rychlostí *1*

              Všechno se mění a nic není konstatní. Co platí dnes, už včera bylo jinak *1*
        • Ravenshot
          To jsou právě ty detaily. Téma mapy se ve hře se táhne roky a nikdy nebyla ingame. Lidem z venčí, kdo hru sledují jen z povzdálí, to může připadat pořádně praštěné, ale oni si to prostě užívají. Takových detailů, interních vtipů, je tam mnoho. Chápu, že to jásání může někomu připadat divné, ale tam prostě jde o kontext. Má to svůj důvod, není to jen tak *1*
        • walltar
          No tak hra doteď žádnou mapu neměla... a pokud si nějakou dobu hrál Alphu, tak pro tebe mapa systému jako druhé zjeveni krista.

          Protože ten QD systém co tam funguje teď je někdy na přesdržku. *1*

          Bylo tam pár momentů, kdy jsem se taky divil čemu jásají, ale když se objevila ta mapa tak sem skoro tleskal i doma za monitorem.
    • no casto jde o to, ze clovek nezna souvislosti..napr. kdyz clovek nevi, ze vysuvny zebrik je uz par mesicu bugly a nejde vysunout, tak pak nechape z ceho jsou ti lidi na te prezentaci tak happy, kdyz se jen vysunul blby zebrik :)
      • No dobře ale pořád je to jen opravený žebřík. Spíš měli reagovat "No konečně"...Ty lidi jsou vyplesklý protože to hltají, mají předkoupeno a chtějí hrát. Naprosto chápu, ale jen počkejte až to vyjde, zase taková sláva to nebude, ruku na srdce. Sám to znám, až ho vysunete stokrát, tolik paf z toho nebudete.
        • walltar
          Asi nikdo není unešenej z toho že se jim podařilo opravit žebřík... ale lidi se na takových akcích většinou chovají úplně jinak než, kdyby seděli doma za PC.

          Myslím, že jsme už každej viděli spousty prezentací, kde lidi jásali úplnejm blbostem.
          • viz prezentace gtx 1080 :)
  • TheGGG
    vypadá to nudně a zřejmě to i nudné bude... nevím jaký GPU bude potřeba na to, aby se to dalo hrát, snad bude gtx 1070 stačit... každopádně to stejně vypadá nudně. Hra strašně neoriginální, design lodí a nepřátel je něco, co tu už bylo tisíckrat předtím... lore bude zřejmě taky děsná nuda.
    • Pravil GGG, u kterého je vrcholem herního umění CoD. :-))))))))
    • První hra svého druhu v historii a prej neoriginální xD

      Dej si facku a zalez pod stůl.
      • TheGGG
        první v historii? Pls, ty jsi asi nikdy nehrál žádnou jinou sci-fi hru, nečetl knihu, nebo neviděl sci-fi film? Toto už tu bylo milionkrát...
        • Tebe měl táta stříknout do kopřiv...
          • GGG se vysemenil z kopřivy.
    • Ravenshot
      Nebuď smutný, však ty si nějakou hru, která tě bude bavit, jednou najdeš ;) Open world space MMO typ her asi prostě nejsou pro tebe no.
      • TheGGG
        tak pokud vás baví hrát hru, která nemá žádnou osobnost a není v ní ani špetka originality, nebo zajímavého designu či stylizace, tak si to užijte...
        • Ravenshot
          Dík!
    • walltar
      Které Sci-Fi univerzum je podle tebe oiginální a má zajímavý lore?

      Já bych určitě pár zajímavějších našel... Kdyby třeba tahle hra byla z WH40K univerza, tak je to můj splněný sen.
      • Asharak
        StarCraft, TheGGG's TOP#1 Sfi-Fi přece!
        • TheGGG
          tak určitě... starcraft je sice cheap rip off, ale alespoň to není bakelit a průměr... toto má ještě míň osobnosti jak starcraft... LoL
      • Femto
        Ghost in the Shell, Blade Runner např. Tohle je strašně neosobní plasťák. Tohle vypadá strašně vyleštěný. Technologie pěkné, osobní stylizace nula.
        • Především, je to space simulátor. Mě zas nebaví ty ušmudlané světy plné podivínů ve stylu BladeRunnera. Bez ohledu na to jak dobrý a uznávaný je to film. SC nejsou hvězdé války, které považuji za daleko naleštěnější a plastovější bez ohledu na to, že BattleFront je krásně zpracovaná a úspěšná hra. Mě SC vyhovuje.
        • Ano, to jsou skutečně skvělá univerza pro vesmírnou hru *1*
          • Hlavně je skvělé srovnávat atmosféru/emoce mezi open world hrou a filmem. :]] To je asi jako chtít od jabka, aby chutnalo jak švestka. Nakonec, SC bude mít příběhovou kampaň, opakuji bude, ale o tom Femto asi neví, protože jinak by to zavánělo trollingem...
          • Femto
            to nevím, ale otázka byla položena trošku jinak, že? Blade Runner by možná šel částečně zpracovat jako vesmírná hra. Rozhodně by to mělo lepší atmosféru než tahle chladná věc :)
            • walltar
              Já myslím, že se tam najde i řada dystopických planet... Ta hra se inspiruje starým římem, takže kromě ceter obchodu tam najdeš i polozapomenuté planety, planety které byli osídlené ale zničili je Vanduulové, takže jsou tam jen vypálené a poničené města, pirátskou kolonii ve vesmírným smetišti, kterou si postavili tak že natahali k sobě hromadu vraků. Nebo planetu, která se živí turizmem a je plná nočních klubů.

              Ale myslím, že se tvůrci vyhnou nějakým kontroverznějším, nebo těžším tématům, jak to je u her zvykem... což taky může přidat na atmosféře.
            • Ravenshot
              Nezbývá ti tedy nic jiného, než si počkat, až tam těch planet a lokací bude víc, aby ses mohl přesvědčit o různorodosti a nebo utvrdit ve svém názoru :)
            • Femto
              nejsou špatné ty obrázky ale i tak si myslím, že je to zaměnitelné s ostatními sci-fi světy. Hodně samozřejmě dělá hudba, atmosféra. Nejsem si zrovna jist, jestli je to hra pro mě, na druhou stranu tahle hra by klidně mohla nabízet různorodé planety, tak proč ne nějakou dystopickou. Je mi jasné, že od toho nemůžu čekat atmosféru ala Innocence, ale i tak bych uvítal více emocí. Jak jsem řekl, působí to na mě jako tovární produkt. Taková chladná Němka .)
            • walltar
              Otázka je jestli by v MMO vůbec šlo napodobit atmosféru filmu. Bylo by to každopádně něco.

              Já si třeba myslím, že lidi co dělají SC si berou celkem dost inspirace z Blade Runnera... Třeba nový Grim Hex má parádní ponurou atmosféru. Osvětlení je tam taky udělané podobným stylem.

              Co asi zatím hře nejvíc chybí je počasí, den noc, lidi co by chodili po ulicích. U lodí tam zase chybí opotřebení, takže všechno vypadá jako nové, člověk nemá posádku a zatím není žádná personalizace. I proto to možná může člověku připadat neosobní.

              Třeba pro mě hodně taky dělá osvětlení... http://imgur.com/a/0Jzdh
            • Ravenshot
              Asi to bude spíš věc vkusu a názoru. Mně třeba interiér té bývalé těžební stanice Levski nepřišel vůbec chladný, naopak. Ne každému se musí všechno líbit. Tak to prostě je.
      • Tipuju Mass Effect. .))

        WH40K není originální. Vždyť je to přece vykradený Alien a Starship Troopers. *15*
        • TheGGG
          je vidět, že nznáš ani w40k, ani aliena a už vůbec né ST, jinak by jsi podobný blábol nenapsal... LoL *2* fakt lituju lidi co dali tady na ten c*ap prachy.... jestli to někdy vyjde, zřejmě to bude šedavý průměr...
          • :D chlape ty si zvíře, neříkej že to myslíš vážně? Napiš nějaký rozumný argument, není to originální?(proč), nebude to zábava(teprve alfa) proč si to myslíš? Jinak co píšeš je akorát, pruda.
          • No, to video bylo predevsim o tom, ze vse bylo ingame bez load screenu a scriptu. Tvuj hate vuci SC stoji na vode, protoze o tom projektu nevis vubec nic. Mechanik, co ve finalni hre budou je tolik, ze bych tim popsal dve strany A4. Kouzlo ale spociva v tom, ze je to cele proceduralni, zalozene na promyslenem systemu a znacne upravenem Cryenginu. Na SC dela celkem asi pet dedikovanych pracovist z celeho sveta. Tahle ukazka rozhodne neni dukazem toho co vse uz je hotove :) Sleduju jejich web pomerne peclive a vim, ze sve investice nemusim litovat. Navic je to trapnych 1400 Kc, ktery me rozhodne nezruinujou.
            • To GGG: Pokud temi vecmi, ktere te zajimaji, myslis hratelnost a pribeh, pak nevim na co tu zehras. Prave proceduralita v SC zabezpecuje moznost soustredit veskere usili na propracovane mise. Vkladat obsah do takoveho systemu je totiz daleko snazsi a nezabere tolik casu. Hratelnost, ale predevsim znovuhratelnost jsou definovane mirou zabavy, kterou dana hra poskytne. Nezapomen ale, ze SC je spis simulator a cili na lidi, kteri maji radi technickou propracovanost ad absurdum. Ty nebudes ten typ, takze ti to muze byt fuk. No a pribeh? Co bys chtel vymyslet? Zakladni linka + kupa tajemstvi uplne staci. O cem SC bude??? O cem je treba StraCraft, Alien Isolation, DeusEx, Doom MassEffect a dalsi hry? Boj jedné strany proti druhé + zápletka, prípadne víc zápletek. Jestli mi tvůrci neprinesou dechberoucí story, rad jim to odpustim. Protoze zazitek z rizeni lodi v SC, uz jen z te alfy co mam na disku, je uzasny a s VR naprosto uchvacujici. Zvlast kdyz pouzivas VoiceAttack s TTS enginem. Mam ale dost duvodu si myslet, ze i pribeh zde bude lahudka. Veskere ukazky, krome traileru, ukazuji Persistent Universe a nikoli kampan Squadron 42. V PU pribeh netreba hledat, jde o sandbox v podobe rozsahleho vesmiru, kde se udalosti budou vyvijet spolu s herni komunitou. Stale ti nejak nedochazi, ze na SC pracuji naprosti profici a ne banda studentiku, kteri si mysli, ze maji super napad. Navic cely vyvoj hry je z meho pohledu naramne zajimavy a zabavny. Ale to vi kazdy kdo tohle tema sleduje. Takze bud vklidu, kup si prasatko a setri na jinou hru, ktera uspokoji tve komplikovane ego.
            • TheGGG
              tak hlavně že si u toho techno-on*nisti pořádně ucák*ou... doufám, že tam bude fyzika chlupů na zadku, protože to by bylo asi designově na té hře nejzajímavější...
              Pochop, že mě jde i o jiné věci, než o grafiku a technologii,,,
          • ne vazne teplousi, vytahni si kolik z prd*le alespon kdyz pises *7*
        • walltar
          Já neříkám, že WH40K je originální jen to že ho mám rád.

          Ale Starship Troopers... to je aspoň knížka co už jsem dlouho nečetl. *14*

          Mass Effect mám taky rád... By mě třeba zajímalo jestli jeho tvůrci někdy nečetli Odhalený Vesmír od A. Reynoldse.
    • Koukam, ze buzitrolum pod SC clankama nejak dosli napady a argumenty, drive sa tady na nich dalo zasmat, ted jsou akurat trapni, skoda *9*
    • Tohle mi nedělej Gagánku. Vždycky když Ty začneš mluvit o věcech jako design, lore nebo originialita, si musím utírat poprskáný monitor...
      • TheGGG
        jinak, je mi jasné, že tebe věci jako lore, příběh, design, nebo originalita vůbec nezajímají... podobné věci jsou pro mobaře a online nerdy typické...
      • TheGGG
        to je fak tmutné chlapče, že jsi jim na glitchstarteru nalil prachy a teď pro zachování zbytků důstojnosti musíš ten tra*h obhajovat....
  • A vyjde to kdy za pet let?
    • walltar
      Výjde to až to bude hotový... CIG má to možnost pozdržet věci, které nefungují tak jak by měly, nikdo na ně netlačí.

      První díl SQ-42 si myslím výjde o dost dřív (můj odhad bude první, nebo druhá čtvrtletí příštího roku). Druhý asi 2 roky potom.

      PU odhadovat je šíleně těžký. S 3.0 budou ve stavu, kdy se například Elite označila za Betu + budou mít planety a FPS. Taky už budou mít většinu technologií hotovou takže se budou moct věnovat gameplay mechanikám a contentu.

      Vývoj jako takový se celkem zrychluje... lodí za rok přidali do hry víc než za 3 roky před tím, skok z 2.0 do 3.0 je mnohem větší, než z 1.0 do 2.0.

      Takže si nemyslím, že to bude trvat dalších 5 let.
      • Hlavní je že ve verzi 3.0 bude asi tak stejně obsahu jako v ED a NMS dohromady
        • walltar
          To bych neřekl, Elite má dneska celkem pěknej seznam featur. SC bude mít asi navrch v některých ohledech, ale jinde zase bude ještě pokulhávat.

          Třeba těžba ve 3.0 nebude vůbec a pochopil jsem že první verze bude třeba jen těžba s ručním vrtákem, protože nebudou těžební lodě. Průzkum taky nebude... kromě chození po planetách.

          SC a NMS bych k sobě nestavěl vůbec... NMS je čistě survival, takže jeho feature set je úplně jinde. A i když podle mě je to dost podprůměrnej survival, tak to chce spíš srovnávat s ostatníma survival hrama.
  • Njn. aby člověk měl druhej život pro hraní takových her *7* Až to vyjde tak půlka lidí bude zdrbaná v práci jak NEO z Matrixu. ...Bílýho králíčka v noci pošlou někam, páč musí hrát. No a majitelé seznamek nebudou mít co žrát.

    Kurňa kdyby to vyšlo tak před 15 lety ...
    • Můj sen byl odjakživa vesmír. Ale né první krůčky na orbitě ale průzkum soustav a hlubokého vesmíru. Tahle hra mi to částečně splní. Ne není to reálný život. Ale poskytuje vám to reálné zážitky. Momenty překvapení, úžasu, napětí i uvolnění. A ten čas se na tohle blbnutí vždycky nějaký najde.
    • každej má život takovej, jakej si ho udělá, je to směna, měníš čas (svuj život) za peníze. V jakym poměru to kdo udělá, je jeho věc. Já si třeba víc vážim života než peněz, proto mám čas. Ale ty třeba máš hezčí auto a o pár metrů větší bejvák.... ale... nemáš čas a nemáš život.
      • timhle se utesuji lidi bez penez? :)
  • bohužel Online
    • walltar
      Squadron 42 bude singleplayer kampaň, která by měla fungovat i offline.

      A po launchi by měla být možnost si založit vlastní malý server a hrát si tam sám. Určitě bych ale kvůli téhle featuře nebackoval, protože o tom není skoro žádné info, bude se na tom pracovat až po vypuštění hry a celkově je možné, že tahle featura vypadne. Protože od dob, kdy to oznámili hra prošla takovýma změnama že prostě můžou zjistit, že nějaký privátní server prostě není proveditelný.
  • Bezplatma registrace do Star Citizenu. https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-2JTM-YXPW
    5000 UEC (in-game mena) jako bonus
    • Pochopitelne se jedna o osobni referral.
      Cistou registraci je mozne provest zde: https://robertsspaceindustries.com/enlist
      Pokud se chcete precejen zucastnit referral programu, je zde "randomizer": http://as.reddit.com/r/starcitizen/comments/3oiokc/the_star_citizen_referral_code_randomizer/
      • walltar
        Jo! A nebo můžete použít můj referal!

        https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-WYGV-WRB2

        STAR-WYGV-WRB2

        Ne že bych se vnucoval. Ale fakt že jo.
        • No Walltare..., zrovna s Tvym portfoliem lodi (a assetu) bych toto teda necekal *1* .
          • walltar
            Tak toho Gladia zadarmo ještě chci... už jen 5 lidí. *1*

            Sice nevím k čemu mě bude, když nemám ty malý mušky rád, ale JE ZADARMO! *14*
            • walltar
              Těžko říct... Imho nejlepší univerzální starter je Avenger. Ale už je to celkem dost peněz, když by mělo jít si lodě pořizovat ve hře za herní měnu.

              Takže si myslím, že nejlepší je si koupit základní balíček, nebo základní balíček SC + SQ-42 (záleží na to jaký má člověk zájem o SP kampaň).

              Pokud by takový balíček nestačil a chtěl by si něco lepšího, než půjdou lodě kupovat ve hře, tak to vždycky jde vylepšit jen tak že doplatíš rozdíl.

              Jinak asi taková super univerzální loď co zvládá snad všechno je Constellation, ale to už je dost drahá sranda, na to aby si to člověk kupoval u hry v tomhle stádiu. To fakt koupit, jen pokud chceš vyloženě podpořit vývoj.
            • nejaká rada do začiatku? Akú loď kúpiť? Čo v tejto hre je legendárnou univerzálnou loďou niečo na štýl Type 59 z WoT :D
            • bude ti k prdu.. jako každou hru po pár týdnech přestaneš hrát.. :) btw jak se má Havránek? Vynechal pomeranče aby měl taky na lodišky?
  • Dát tisíc dolarů za virtualní loď tak to je dámy a pánové na chocholouška, to mi nikdo nevymluví.
    • Když je máš, tak je dáš... Hlavně, pro část hráčů, kteří si lodě koupí, není oněch 1000 USD to samé co pro tebe 25 litrů. Díváš se na to z pohledu člověka, který si to nemůže dovolit. Nikdo tě navíc nenutí si lodě kupovat. Je to jen možnost.
    • walltar
      Já třeba nechápu jak někdo může prokouřit 40 tisíc za rok a takových lidí není málo.

      Je to prostě úhel pohledu.

      Každý za něco utrácíme. Od toho ty peníze jsou.
    • Blue.Shark
      Mně zas nikdo nevymluví, že se svejma penězma si může každej dělat, co se mu zlíbí. A mimochodem nejde ani tak o virtuální loď jako o podporu projektu jakožto celku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit